tuneguitar.net

W Patronite od 20.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie

Utrzymanie strony i serwera

200 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

200 zł

brakuje

Kwota ta pozwoli na zlikwidowanie reklam w serwisie, które i tak pokrywają tylko niewielki procent kosztów utrzymania strony. Utrzymanie strony, to nie tylko koszt domeny i serwera, ale również środki, które są co miesiąc przeznaczane na pozycjonowanie strony.

Reklama serwisu w celu zwiększenia popularnosci

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Reklama z pewnością pozwoliłaby znacznie zwiększyć zainteresowanie serwisem. Na początku chciałbym przeznaczyć zebrane środki, na reklamę na Facebook'u, która potrafi wygenerować sporo dodatkowego zainteresowania.

Rozwój serwisu WWW

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Kwota ta, pozwoli na wprowadzenie nowości w serwisie. Chciałbym odświeżyć trochę wygląd strony, oraz dopracować jego funkcjonalność. Dodatkowo chciałbym podjąć współpracę z grafikiem, który dorzuci swoją cegiełkę do mojej wizji.

Profesjonalne lekcje wideo

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Przebudowa serwisu i dodanie profesjonalnych lekcji wideo. Do osiągnięcia tego celu, jest wymagana niemała kwota, jednak pozwoli ona na współpracę z profesjonalnymi muzykami, którzy co miesiąc będą dodawać materiały. Przy budowie nowej odsłonie serwisu, chcę się inspirować takimi stronami jak
- guitartrick.com
- licklibrary.com
- oraz kilka innych.

Główną zaletą nowej odsłony serwisu, będzie fakt, że lekcje wideo będą w języku polskim. 10 000 złotych miesięcznie pozwoli na przebudowę serwisu, oraz współpracę z muzykami, którzy będą regularnie dodawać nowe materiały wideo,