tuneguitar.net

W Patronite od 20.10.2020

Serwis oferujący darmową naukę gry na gitarze klasycznej, akustycznej i elektrycznej. Darmowe ćwiczenia i utwory na gitarę.

O Autorze

Skoro tu jesteś, to zapewne wiesz czym jest serwis tuneguitar.net.

Ale dla pewności wyjaśnię. tuneguitar.net to strona dla pasjonatów gitary. Zawiera ona darmowe ćwiczenia, utwory i tabulatury na gitarę klasyczną, akustyczną i elektryczną. Mam w planach uczynić ten serwis jeszcze lepszym, ale nie obędzie się to bez nakładu finansowego.

Historia powstania serwisu

Kiedy byłem w gimnazjum, zainteresowałem się grą na gitarze. Naukę gry rozpocząłem na gitarze akustycznej. Po jakiś 2 latach zacząłem grać na gitarze elektrycznej. Od tego czasu stałem się pasjonatem tego instrumentu i ćwiczyłem minimum 2-3 godziny dziennie.

Będąc w liceum, stworzyłem stronę do nauki gry na gitarze. Była ona zlokalizowana pod adresem www.gitara-elektryczna.com.pl i zawierała ona głównie ćwiczenia na gitarę. 

Na studiach informatycznych, wpadłem na pomysł rozwoju strony i rozszerzyłem ją o odtwarzacz tabulatur online, oraz strony z chwytami na gitarę. W tym czasie strona została przeniesiona pod nowy adres, oraz została wzbogacona o wersję w języku angielskim.

Teraz chciałbym poczynić kolejny krok i sprawić, aby serwis był w pełni profesjonalny. Niestety do tego już niezbędne są fundusze, tak aby móc nawiązać współpracę z profesjonalnymi muzykami. Jeżeli uda się uzbierać odpowiednią kwotę, to strona będzie oferować lekcje gry na gitarze w formie wideo-instruktaży. Nowa odsłona serwisu, to byłoby coś podobnego do guitartricks.com, z tą różnicą, że byłby to serwis w języku polskim. 

Jeżeli podoba Ci się ta idea i chcesz ją wesprzeć, to dziękuję serdecznie.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)