Avatar użytkownika

Vintage in Poland

128
patronów
1 945 
miesięcznie
13 920 
łącznie
128
patronów
1 945 zł 13 920 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
próg przeznaczony dla osób, które chcą opublikować 3 posty miesięcznie na grupie Vintage in Poland

na początku posta prosimy o zamieszczenie tekstu: "PATRONITE5"

wszystkie posty, niezależnie od wybranego progu, muszą być zgodne z regulaminem grupy Vintage in Poland i zostać zatwierdzone przez Moderatorki
10 zł miesięcznie
próg przeznaczony dla osób, które chcą opublikować 8 postów miesięcznie na grupie Vintage in Poland

na początku posta prosimy o zamieszczenie tekstu: "PATRONITE10"

wszystkie posty, niezależnie od wybranego progu, muszą być zgodne z regulaminem grupy Vintage in Poland i zostać zatwierdzone przez Moderatorki
30 zł miesięcznie
próg przeznaczony dla osób, które chcą publikować nieograniczoną liczbę postów miesięcznie na grupie Vintage in Poland

na początku posta prosimy o zamieszczenie tekstu: "PATRONITE30"

wszystkie posty, niezależnie od wybranego progu, muszą być zgodne z regulaminem grupy Vintage in Poland i zostać zatwierdzone przez Moderatorki

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Vintage in Poland w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

hej:) jeśli kochasz modę z drugiej ręki, to zapraszamy Cię do tworzenia niesamowitej społeczności - grupa Vintage in Poland to miejsce, gdzie ponad 50 tysięcy pasjonatów i poszukiwaczy codziennie sprzedaje ubrania i dodatki, prowadzi inspirujące rozmowy i ratuje środowisko

Vintage in Poland to grupa poświęcona modzie vintage i second hand - sprzedajemy ubrania, śledzimy najnowsze wydarzenia związane z modą z drugiej ręki i szukamy prawdziwych perełek dbając przy tym o naszą Planetę.

Wszystko zaczęło się na targach vintage w 2015 roku, kiedy założyłam grupę dla garstki osób zajmujących się drugim obiegiem. Do grupy szybko zaczęły dołączać nowe osoby, a wraz z nimi niesamowite ubrania i dodatki z różnych zakątków świata. 

Dziś w grupie Vintage in Poland jest ponad 50 tysięcy osób kochających modę vintage i 5 wspaniałych moderatorek, które w dzień i w nocy pracują nad tym, żeby to miejsce było przyjazne, a treści zgodne z regulaminem. Przeprowadziłyśmy setki inspirujących rozmów i widziałyśmy tysiące unikatowych przedmiotów, którym udało się znaleźć drugi dom. Ta grupa jest czymś, czym rozpoczynamy i kończymy każdy dzień i jesteśmy z niej naprawdę dumne.

Aby grupa mogła wciąż się rozwijać, zdecydowałyśmy się założyć Patronite. Moderowanie postów, rozmowy ze sprzedawcami i kupującymi i trzymanie ręki na pulsie w dzień i w nocy stało się naszą codzienną pracą, na którą poświęcamy wiele godzin.

Wierzymy, że nasza grupa jest czymś, co ma realny wpływ na poprawę sytuacji w branży mody, która jest drugim najbardziej zanieczyszczającym środowisko przemysłem (gorszy jest tylko przemysł paliwowy). To właśnie dzięki sprzedawaniu i kupowaniu przedmiotów z drugiej ręki walczymy z nadprodukcją i konsumpcjonizmem. Niesprzedane rzeczy z sieciówek trafiają na wysypiska śmieci - firmom nie opłaca się ich oddawać lub sprzedawać za jeszcze mniejsze ceny. W sklepach musi być miejsce na kolejne "kolekcje" (w zarze jest ich nawet 24 rocznie). Ze 100 milionów ton ubrań produkowanych rocznie, jedynie 2% jest poddawane recyklingowi. Dlatego jeśli chcemy zrobić coś dobrego dla Planety - korzystajmy z rzeczy, które zostały już wyprodukowane.

Zapraszamy do grupy Vintage in Poland i bardzo dziękujemy za wsparcie:)

https://www.facebook.com/groups/616167038485137/

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Vintage in Poland już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Monika Sekowska
Monika Sekowska
30 zł
Kasia Jastrzębska
Kasia Jastrzębska
30 zł
Fanny  Picciafuoco
Fanny Picciafuoco
30 zł
Maria Danka
Maria Danka
30 zł
Katarzyna Dębowska
Katarzyna Dębowska
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.