Avatar użytkownika

Vintage in Poland

171
patronów
2 250 
miesięcznie
11 120 
łącznie
171
patronów
2 250 zł 11 120 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
próg przeznaczony dla osób, które chcą opublikować 3 posty miesięcznie na grupie Vintage in Poland

na początku posta prosimy o zamieszczenie tekstu: "PATRONITE5"

wszystkie posty, niezależnie od wybranego progu, muszą być zgodne z regulaminem grupy Vintage in Poland i zostać zatwierdzone przez Moderatorki
10 zł miesięcznie
próg przeznaczony dla osób, które chcą opublikować 8 postów miesięcznie na grupie Vintage in Poland

na początku posta prosimy o zamieszczenie tekstu: "PATRONITE10"

wszystkie posty, niezależnie od wybranego progu, muszą być zgodne z regulaminem grupy Vintage in Poland i zostać zatwierdzone przez Moderatorki
30 zł miesięcznie
próg przeznaczony dla osób, które chcą publikować nieograniczoną liczbę postów miesięcznie na grupie Vintage in Poland

na początku posta prosimy o zamieszczenie tekstu: "PATRONITE30"

wszystkie posty, niezależnie od wybranego progu, muszą być zgodne z regulaminem grupy Vintage in Poland i zostać zatwierdzone przez Moderatorki

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Vintage in Poland w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

hej:) jeśli kochasz modę z drugiej ręki, to zapraszamy Cię do tworzenia niesamowitej społeczności - grupa Vintage in Poland to miejsce, gdzie ponad 50 tysięcy pasjonatów i poszukiwaczy codziennie sprzedaje ubrania i dodatki, prowadzi inspirujące rozmowy i ratuje środowisko

Vintage in Poland to grupa poświęcona modzie vintage i second hand - sprzedajemy ubrania, śledzimy najnowsze wydarzenia związane z modą z drugiej ręki i szukamy prawdziwych perełek dbając przy tym o naszą Planetę.

Wszystko zaczęło się na targach vintage w 2015 roku, kiedy założyłam grupę dla garstki osób zajmujących się drugim obiegiem. Do grupy szybko zaczęły dołączać nowe osoby, a wraz z nimi niesamowite ubrania i dodatki z różnych zakątków świata. 

Dziś w grupie Vintage in Poland jest ponad 50 tysięcy osób kochających modę vintage i 5 wspaniałych moderatorek, które w dzień i w nocy pracują nad tym, żeby to miejsce było przyjazne, a treści zgodne z regulaminem. Przeprowadziłyśmy setki inspirujących rozmów i widziałyśmy tysiące unikatowych przedmiotów, którym udało się znaleźć drugi dom. Ta grupa jest czymś, czym rozpoczynamy i kończymy każdy dzień i jesteśmy z niej naprawdę dumne.

Aby grupa mogła wciąż się rozwijać, zdecydowałyśmy się założyć Patronite. Moderowanie postów, rozmowy ze sprzedawcami i kupującymi i trzymanie ręki na pulsie w dzień i w nocy stało się naszą codzienną pracą, na którą poświęcamy wiele godzin.

Wierzymy, że nasza grupa jest czymś, co ma realny wpływ na poprawę sytuacji w branży mody, która jest drugim najbardziej zanieczyszczającym środowisko przemysłem (gorszy jest tylko przemysł paliwowy). To właśnie dzięki sprzedawaniu i kupowaniu przedmiotów z drugiej ręki walczymy z nadprodukcją i konsumpcjonizmem. Niesprzedane rzeczy z sieciówek trafiają na wysypiska śmieci - firmom nie opłaca się ich oddawać lub sprzedawać za jeszcze mniejsze ceny. W sklepach musi być miejsce na kolejne "kolekcje" (w zarze jest ich nawet 24 rocznie). Ze 100 milionów ton ubrań produkowanych rocznie, jedynie 2% jest poddawane recyklingowi. Dlatego jeśli chcemy zrobić coś dobrego dla Planety - korzystajmy z rzeczy, które zostały już wyprodukowane.

Zapraszamy do grupy Vintage in Poland i bardzo dziękujemy za wsparcie:)

https://www.facebook.com/groups/616167038485137/

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Vintage in Poland już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Jolanta Gardocka
Jolanta Gardocka
5 zł
Kinga Taczalska
Kinga Taczalska
30 zł
Emilia Dudek
Emilia Dudek
30 zł
Martyna Meozek
Martyna Meozek
10 zł
Anna Michalska
Anna Michalska
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.