waw4free

1 patron
6 miesięcznie
waw4free - serwis o wszystkim, co w Warszawie za darmo. Każdego dnia poświęcamy czas, żeby inni mogli oszczędzać pieniądze. ;-)

O Autorze

Cześć!

Jesteśmy ekipą waw4free. ;-)

 

waw4free_logo

Na waw4free (https://waw4free.pl) piszemy o wszystkim, co w Warszawie za darmo. :)

Codziennie publikujemy kilkadziesiąt nowych wydarzeń, z których część wyszukujemy sami, a część dodają nasi Czytelnicy (dziękujemy!).

Wydarzenia na naszej stronie można przeglądać w podziale na dni, kategorie i dzielnice. Oprócz tego pojawiają się też artykuły związane z tematyką serwisu.

Nie mamy w zespole żadnego programisty, ani dziennikarza, ale staramy się, jak umiemy! :-)

 

 

Od jakiegoś czasu nagrywamy też podcast "waw4free na weekend", gdzie w kolejnych odcinkach omawiamy wydarzenia najbliższego weekendu. 

Podcast znajdziecie w serwisach:

▶️ YouTube ◀️

▶️ Spotify ◀️

▶️ Podcasty Google ️◀️

▶️ Anchor ️◀️

a także ▶️ na naszym Fanpage'u ◀️ 🙂

Nasz profil na Patronite jest dla osób, które chciałyby wesprzeć nas w rozwoju podkastu.

Jeśli uważasz, że robimy dobrą robotę i czujesz, że po prostu musisz nam pomóc - zostań naszym Patronem!

DZIĘKUJEMY! 😊

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika