waw4free

2 patronów
9 zł miesięcznie
waw4free - serwis o wszystkim, co w Warszawie za darmo. Każdego dnia poświęcamy czas, żeby inni mogli oszczędzać pieniądze. ;-)

O Autorze

Cześć!

Jesteśmy ekipą waw4free. ;-)

 

Na waw4free (https://waw4free.pl) piszemy o wszystkim, co w Warszawie za darmo (oraz o wydarzeniach transmitowanych online za darmo). :)

Codziennie publikujemy kilkadziesiąt nowych wydarzeń, z których część wyszukujemy sami, a część dodają nasi Czytelnicy (dziękujemy!).

Wydarzenia na naszej stronie można przeglądać w podziale na dni, kategorie i dzielnice. Oprócz tego pojawiają się też artykuły związane z tematyką serwisu.

Nie mamy w zespole żadnego programisty, ani dziennikarza, ale staramy się, jak umiemy! :-)

 

waw4free_logo

W związku z pandemią koronawirusa, która jak wielu, również nam dała się we znaki, musieliśmy zrezygnować z wysyłania newslettera (choć system do wysyłania masowych maili dla większych firm nie jest dużym kosztem, to w naszym przypadku okazał się niezbędną oszczędnością - jesteśmy tylko niedużym, lokalnym serwisem).

Chociaż wszystkie informacje są dostępne za darmo w naszej witrynie, to newsletter pozwalał zapoznać się z najnowszymi opublikowanymi wydarzeniami.

Postanowiliśmy zatem połączyć wsparcie serwisu z możliwością otrzymywania od nas wiadomości z listą najnowszych publikacji.

Za jedyne 3 zł miesięcznie będziesz dostawać od nas dwa razy w tygodniu maile z listami wydarzeń i informacji opublikowanymi od czasu wysłania poprzedniej wiadomości.

A jeśli nie chcesz dostawać maili, a tylko nas wesprzeć - żaden problem! ;-) Wystarczy, że dasz nam znać. :)

Dziękujemy za wsparcie!

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!