waw4free

1 patron
6 zł miesięcznie
waw4free - serwis o wszystkim, co w Warszawie za darmo. Każdego dnia poświęcamy czas, żeby inni mogli oszczędzać pieniądze. ;-)

O Autorze

Cześć!

Jesteśmy Ekipą waw4free. ;-)

 

Na waw4free piszemy o wszystkim, co w Warszawie za darmo. Codziennie publikujemy kilkadziesiąt nowych wydarzeń, z których część wyszukujemi sam, a część dodają nasi Czytelnicy (te ostatnie oczywiście moderujemy ;) ).

 

Wydarzenia na naszej stronie można przeglądać w podziale na dni, kategorie i dzielnice.  Oprócz tego pojawiają się też artykuły związane z tematyką serwisu.

 

 

waw4free_logo

Nie mamy w zespole żadnego programiasty, ani dziennikarza, ale staramy się, jak możemy!

 

W serwisie emitowane są reklamy, czemu więc szukamy Patronów? Niestety w obecnych czasach nie da się utrzymać z samej emisji reklam w serwisie internetowym, jeśli nie spełnia się przynajmniej jednego z trzech poniższych warunków:

  1. dużo kontentu wideo, poprzedzonego (i przerywanego) spotami reklamowymi -> serwis to głównie kalendarz wydarzeń, więc wciskanie wideo byłoby bardzo na siłę ;)
  2. emisja inwazyjnych i irytujących form reklamowych -> nie jesteśmy zwolennikami tego typu reklam, serwis ma być dla ludzi, nie dla reklamodawców :)
  3. co najmniej milion UU -> w przypadku regionalnego serwisu, nie będącego częścią dużej grupy medialnej, to raczej nierealne... :/ tym bardziej, że waw4free jest tylko dla osób aktywnych.

Dlatego właśnie prosimy o wsparcie. :)

 

Powinniśmy pewnie napisać coś więcej o sobie, ale chcielibyśmy, żebyście skupili się na naszym serwisie, nie na nas, bo to o wsparcie istnienia serwisu tutaj chodzi. :)

 

 

Aha! Serwis znajdziecie pod adresem https://waw4free.pl - zachęcamy do korzystania! :)

Mecenasi

Osoby, które wsparły działalność waw4free - dziękujemy!

🤩 Mecenas serwisu:
- Michał M. 

😍 Patron serwisu:
- Bożena K.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!