Avatar użytkownika

Kinga Rutkowska

2
patronów
10 
miesięcznie
110 
łącznie
2
patronów
10 zł 110 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie! Na tym poziomie dołączysz do grupy na Facebooku: Zielone z pazurem. Tam zobaczysz informacje dostępne tylko dla wspierających, otrzymasz (w miarę moich możliwości) odpowiedzi na swoje pytania i podzielisz się z innymi swoimi roślinnymi sukcesami!
15 zł miesięcznie
Wspaniały Patronie! Odblokowujesz sobie tym wsparciem dostęp do planeru roślin oraz grupy na Facebooku. Dołączysz również do grona osób, które będą brały udział w comiesięcznej zabawie umożliwiającej zgarnięcie ode mnie roślinki czy akcesoriów do uprawy roślin!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Kinga Rutkowska w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Zielone z pazurem - czyli rośliny kolekcjonerskie (i nie tylko!), szalone paznokcie i trzy koty na pokładzie domowej dżungli. Tester różnych rozwiązań i poszukiwacz domowych patentów na wszystko. Zwolenniczka alokazji, ale nie zamykam się tylko na ten jeden gatunek!

O mnie

Jestem Kinga! Bliżej mi do 30 lat niż nastoletniej młodości, o czym świadczą bóle kręgosłupa i najzwyczajniej w życiu cyfry. W roślinach "na ostro" siedzę lekko ponad 2 lata. Skrupulatnie dbam o to, żeby zieleniny nie brakowało w domu, żeby największy kwiatek przeszkadzał nam na stole obiadowym, ale też dbam o ogród na zewnątrz. Sadzę, podlewam i staram się nie przesadzać, chociaż czasami trzeba.

W moim gąszczu znajdziecie głównie alokazje, ale tez anthuria, scindapsusy, epipremnum i sporo sansevierii. Uprawiam rośliny głównie w hydroponice, więc najwięcej informacji będę poświęcać tym zagadnieniom. Znajdzie się też garść informacji o ziemi oraz roślinach zewnętrznych. Na grupie zamierzam wrzucać nie tylko informacje o moich roślinach przeznaczone jedynie dla patronów, ale też karty informacyjne o moich podłożach, patentach i niuansach roślinnych!

Jestem osobą upoważnioną do wystawiania paszportów roślin, więc jeśli kogoś interesuje od środka proces zapisania się do urzędowego rejestru podmiotów profesjonalnych, przebieg kontroli i zbieranie dokumentacji, to również służę pomocą!

Planer

Osoby, które zostaną patronami w kwocie 15zł miesięcznie dostaną ode mnie link do planeru roślinnego. Są to karty, które możecie pobrać na swój komputer na stałe i drukować je w dowolnej ilości, w zależności od Waszych potrzeb. Planer testowałam w praktyce u siebie, więc zapewniam, że jeśli lubicie porządek w informacjach o swojej dżunglii, to będzie on dla Was przydatny!

Co da mi Patronite?

Siłą napędową każdego hobbysty jest nie tylko pasja, ale motywacja i otaczanie się osobami, które go wspierają. Chcę stworzyć zamkniętą grupę, na której moi obserwatorzy - którzy są też często moimi klientami - będą mogli zadawać mi pytania o uprawę roślin, chwalić się swoimi nabytkami lub nowymi dzieciakami oraz wspólnie bawić się tematem roślin. 

Drobne wsparcie pomoże mi rozwijać kanał po to, żebyście i Wy mogli czerpać z wiedzy, którą systematycznie nabywam. Część środków zamierzam przeznaczyć na testy nowych nawozów, podłoży i rozwiązań roślinnych. Część środków poleci też z powrotem do Was: na losowania nagród wśród patronów. Przewiduję nie tylko nagrody roślinne, ale też akcesoria pomocne w uprawie roślin!

Bardzo dziękuję za okazane mi wsparcie i zaufanie! Doceniam takie gesty i postaram się zrobić wszystko, żebyście byli tutaj szczęśliwi!

 

UWAGA: Osoby, które przestaną mnie wspierać nie będą wyrzucane z grupy Facebookowej. W grupie zostaniecie już na zawsze, jeśli tylko będziecie mieli taką chęć :)

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Kinga Rutkowska już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Madzia Florkowska
Madzia Florkowska
5 zł
Edyta Szydłowska
Edyta Szydłowska
5 zł
Alex Korpak
Alex Korpak
5 zł
Marysia
Marysia
5 zł
Agnieszka Kantor
Agnieszka Kantor
15 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.