Znokautuj bukmachera

30 patronów
Przemyślane typy, szczegółowe analizy, gotowe kupony. To charakteryzuje "Znokautuj bukmachera".

O Autorze

Nazywam się Marcin Piechota, mam 33 lata, jestem analitykiem bokserskim oraz typerem. W 2014 roku założyłem fanpage Znokautuj bukmachera, gdzie regularnie wrzucam szczegółowe analizy walk bokserskich. Wówczas nic nie wskazywało na to, że przygoda potrwa tak długo i przyniesie mi tyle frajdy. To dzięki pozytywnemu odbiorowi swoich publikacji otrzymałem szansę pracy w branży bukmacherskiej, z którą związałem się na kilka lat. Do dziś jestem zresztą aktywnym oddsmakerem.

Boks towarzyszy mi na co dzień. Oglądam niezliczoną ilość pojedynków, analizuję w nich najdrobniejsze szczegóły, sam od siedmiu lat uprawiam ten sport, posiadam też uprawnienia instruktora boksu. Wydaje mi się, że kluczem do sukcesu Znokautuj bukmachera było połączenie praktycznej wiedzy bokserskiej ze zrozumieniem rynku zakładów bukmacherskich.

Ostatnie lata przynosiły regularny zysk, a sam rok 2021 udało się zakończyć ośmioma weekendami z rzędu na plus, co w tej branży praktycznie się nie zdarza. Jednym z najbardziej wartościowych typów w 2021 roku był ten na walkę Vykhryst - Piątek, w której przewidywałem, że skończy się do połowy czwartej rundy. Ostatecznie zakończyła się już w pierwszym starciu. W analizie pisałem tak:

Piątek ma 48 lat, nie było go w ringu od 20 miesięcy, do tej pory bił się z samymi bumami i co najważniejsze - nie potrafi boksować. Bawi się w ten sport od kilku lat, nic więcej. W sobotę w końcu nastąpi sprzedaż rekordu, bo inaczej walki z bardzo mocnym Vykhrystem nazwać nie można. Ukrainiec to mistrz Europy z 2017 roku, który na ringach amatorskich wygrywał ze świetnymi nazwiskami (na szybko: Clarke, Russo, Nistor). Ukrainiec ma 28 lat, dobre warunki fizyczne, jest dynamiczny, precyzyjny, doświadczony, bardzo dobrze wyszkolony technicznie. Nokautował na ringach amatorskich, nokautował w WSB i od niedawna nokautuje na zawodowstwie, gdzie odprawił między innymi dużo lepszego od Piątka Hiszpana Enguemę. Miał też na deskach twardego, zadziornego Sokołowskiego. Mismatch totalny. Przewiduję 1. lub 2. rundę.

W czerwcu postanowiłem uruchomić portal znokautujbukmachera.pl, na którym darmowo publikuję swoje propozycje typów i analizy walk. Do tej pory odwiedziło go ponad 35 tysięcy użytkowników.
 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 35 zł
Błażej Latecki
Błażej Latecki
Próg: 70 zł
Jakub Pniewski
Jakub Pniewski
Próg: 70 zł
Łukasz Wąsik
Łukasz Wąsik
Próg: 35 zł
Damian Darosz
Damian Darosz
Próg: 35 zł