Avatar użytkownika

Zostań Wege - Fundacja Viva!

7
patronów
240 
miesięcznie
7
patronów
240 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
5 zł miesięcznie
SZCZYPIOR O DOBRYM SERCU

Równowartość wege batona🍫, a dla nas będzie ważnym wsparciem.

🌿 Dziękujemy, że dołączasz do nas aby razem z nami współtworzyć lepszy świat dla zwierząt i walczyć o przyszłość planety 🌍 i milionów gatunków, które na niej żyją.
Obrazek progu
10 zł miesięcznie
GODZIWA RZODKIEWKA

Równowartość sojowego cappuccino☕, a może zmieniać świat. Doceniamy Twoje wsparcie i przekazujemy moc roślinnej serdeczności.

🌿 W zamian otrzymasz od nas zaproszenie do naszej zamkniętej grupy tylko dla Patronek i Patronów (Sekretny Klub Zostań Wege), w której publikujemy unikalne relacje z naszej pracy oraz jesteśmy w stałym kontakcie.✉️
🌿 Ponadto Twoje imię i nazwisko lub nick zostanie opublikowany na naszej stronie w zakładce wsparcie - Patroni/ki.
❗ Jeśli nie zgadzasz się na publikację, przy rejestracji zaznacz opcję anonimowy.
Obrazek progu
25 zł miesięcznie
SOWITY SELER

Równowartość wege burgera🍔, a może zdziałać tak wiele. Doceniamy twoje wsparcie i chęć zmiany świata w lepsze miejsce. Dzięki Tobie kolejne osoby dadzą szansę diecie roślinnej, a my zrobimy co w naszej mocy, żeby przy takim wyborze pozostały.

🌿 W zamian otrzymasz od nas specjalną planszę z podziękowaniem za wsparcie.
🌿 Prezenty z poprzedniego progu.
❗ Jeśli nie zgadzasz się na publikację swoich danych na naszej stronie, przy rejestracji zaznacz opcję anonimowy. Dotyczy to prezentu z progu Godziwa Rzodkiewka.
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
HOJNA MARCHEWKA

Dziękujemy za Twoją hojność i pomoc w szerzeniu empatii. 🙏

🌿 W zamian otrzymasz od nas wiadomość z dedykowaną dla Ciebie grafiką z jednym z uratowanych przez Fundację Viva! zwierząt. Może to będzie świnka Rozalia albo byk Fernando. To będzie niespodzianka! 🎁
🌿 Otrzymasz także prezenty z poprzednich progów.
❗ Jeśli nie zgadzasz się na publikację swoich danych na naszej stronie, przy rejestracji zaznacz opcję anonimowy. Dotyczy to prezentu z progu Godziwa Rzodkiewka.
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
SZCZODRY BROKUŁ

Dziękujemy za Twoją szczodrość i pomoc w promocji weganizmu.🙏

🌿 W zamian otrzymasz od nas pakiet niespodziankę z drobnymi gadżetami Vivy oraz szalone skarpetki ze zwierzęcym wzorem, które powstały po to, aby finansować pomoc dla zwierząt.
🌿 Otrzymasz także prezenty z poprzednich progów.
❗ W celu otrzymania prezentów prosimy o podanie adresu do wysyłki na adres patronite@viva.org.pl
❗ Jeśli nie zgadzasz się na publikację swoich danych na naszej stronie proszę przy rejestracji zaznacz opcję anonimowy. Dotyczy prezentu z progu Godziwa Rzodkiewka.
Obrazek progu
250 zł miesięcznie
WIELKODUSZNA DYNIA

Oh Wielkoduszna Dynio, dzięki Tobie możemy działać i weganizować! Wielkie dzięki!🙏

🌿 W zamian Twoje imię i nazwisko lub nick pojawi się na naszej stronie w zakładce wsparcie w polu Mecenasi/ki!
👑 Mecenasi/ki będą wymienieni w pierwszej kolejności przed Patronami/kami.
❗ Jeśli nie zgadzasz się na publikację, proszę przy rejestracji zaznacz opcję anonimowy.
🌿 Poza tym otrzymasz roczną cyfrową prenumeratę Magazynu Vege.
🌿 Otrzymasz także wszystkie prezenty z poprzednich progów.
❗ W celu otrzymania prezentów prosimy o podanie adresu do wysyłki na adres patronite@viva.org.pl
Obrazek progu
500 zł miesięcznie
BUJNY JACKFRUIT

Wow! Wow! Wow! Ratujesz z nami świat! Dziękujemy Ci!🙏

🌿Otrzymasz wszystkie prezenty z poprzednich progów.
🌿Jeśli wsparcie potrwa minimum 3 miesiące to przygotujemy dla Ciebie indywidualne oprowadzenie po naszym azylu w Korabiewicach i pamiątkowe zdjęcie ze zwierzakiem, do którego dzięki Fundacji Viva! i jej darczyńcom uśmiechnął się los.
❗ W celu otrzymania prezentów prosimy o podanie adresu do wysyłki na adres patronite@viva.org.pl
❗ Jeśli nie zgadzasz się na publikację swoich danych na naszej stronie, proszę przy rejestracji zaznacz opcję anonimowy. Dotyczy to prezentu z progu Wielkoduszna Dynia.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Zostań Wege - Fundacja Viva! w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Kampania Zostań Wege Fundacji Viva!, która promuje weganizm, przeciwdziała okrucieństwu wobec zwierząt oraz kształtuje postawy współczucia i odpowiedzialności wobec zwierząt i naszej planety.

Drogie Patronki, Drodzy Patroni

Zmieniamy świat w lepsze miejsce dla zwierząt. Promujemy dietę roślinną, edukujemy, szerzymy empatię, a naszą pasją zarażamy kolejne osoby. 

🌿Kampania Zostań Wege prowadzona jest w ramach Fundacji Viva!, która od ponad 20 lat ratuje zwierzęta i walczy o ich prawa. Jednym z głównych celów kampanii jest promocja diety roślinnej i budowanie społecznego ruchu wegetarian i wegan działających na rzecz zwierząt. Wspólnie organizujemy m. in. wydarzenia kulinarne, akcje uliczne czy spotkania z ekspertami.

Fundacja Viva! prowadzi jednocześnie 16 kampanii, azyl w Korabiewicach, w którym żyją nie tylko psy i koty, ale także uratowane krowy, świnie, kury i lisy, grupę interwencyjna ratującą zwierzęta i wydaje Magazyn Vege. Zostań Wege jest jedną z czołowych kampanii fundacji. Na przestrzeni 20 lat Fundacja Viva! wielokrotnie udowodniła skuteczność swoich działań, uratowała życie tysiącom zwierząt, a jeszcze więcej osób przekonała do wyboru weganizmu.

🌿W ramach kampanii stworzyliśmy wyjątkowy program Zostań Wege na 30 dni, który działa od 2012 roku i dzięki któremu szansę diecie roślinnej dało już prawie 180 tysięcy osób. Zachęcamy do wyboru diety roślinnej dla dobra zwierząt, planety i własnego zdrowia.

🌿Zapisując się do naszego darmowego programu uczestniczki i uczestnicy wyzwania otrzymują codziennie przez 30 dni sprawdzone przepisy na pyszne roślinne dania, merytoryczną dawkę wiedzy na temat odżywiania, ciekawostki o zwierzętach i inne inspirujące materiały oraz stałe wsparcie z naszej strony.

Działania promujące weganizm oraz akcje uliczne realizowane są w wielu polskim miastach, w których funkcjonują grupy aktywistyczne Vivy! Teraz jest ich 16, ale w planach jest budowanie kolejnych.

🌿Mamy mnóstwo motywacji, a w ramach kampanii działają zaangażowane od lat w walkę o prawa zwierząt osoby. Potrzebujemy wsparcia, aby skuteczniej szerzyć empatię wobec zwierząt wykorzystywanych przez przemysł i efektywniej zachęcać do wyboru diety roślinnej poprzez stały rozwój i rozbudowę naszego programu oraz jednoczesne prowadzenie działań na różnych płaszczyznach.

🌿Mamy doświadczenie i potrafimy przekonać, że wybór diety roślinnej jest naprawdę ważny, a taki sposób odżywiania jest różnorodny i smaczny. Potrzebujemy jednak pomocy, aby rozwijać  kampanię, dotrzeć do nowych osób, organizować kolejne wydarzenia, czy promować dietę roślinną np. poprzez sztukę.

🌿 Mamy  mnóstwo pomysłów!  Przejście na dietę roślinną jeszcze nigdy nie było tak proste. Pomóż nam dzielić się empatią i współtworzyć lepszy świat dla zwierząt. Dołącz do nas i wesprzyj nasze działania zostając naszą Patronką lub Patronem!

Potrzebujemy środków na realizację statutowych działań kampanii. Najbliższe cele, które chcemy zrealizować to:

  1. Rozbudowa programu Zostań Wege na 30 dni. Przygotowanie pakietu kolejnych 30 dni oraz nowych funkcji w aplikacji Android i IOS, które sprawią, że start z dietą roślinną będzie jeszcze bardziej motywujący i atrakcyjny. Dodatkowe dni będą udostępnione za symboliczną, niedużą opłatą, która będzie wspierać działania kampanii związane z promocją programu (opłacenie platformy mobilnej, posty sponsorowane).
  2. Przygotowanie projektu graficznego i druk nowej ulotki promującej kampanię (na papierze z recyclingu ze stosownymi certyfikatami). Ulotki są rozdawane przez wolontariuszki i wolontariuszy podczas akcji ulicznych, festiwali, na które jeździmy ze stoiskiem Vivy! oraz w lokalach i restauracjach.
  3. Rozbudowa strony internetowej. Nasza strona zostanie wzbogacona o przepisy od najlepszych blogerek i blogerów oraz merytoryczne artykuły promujące weganizm.
  4. Kontynuacja akcji ulicznych Wege dla klimatu. Akcje Wege dla klimatu za pomocą obrazów i rozmów z przechodniami wyjaśniają destrukcyjny wpływ przemysłu hodowlanego na planetę. W 2020 roku razem z kampanią Stopklatka przeprowadziliśmy akcje uliczne zachęcające do aktywizmu na rzecz klimatu i zmiany diety w trosce o planetę w 6 miastach. W tym roku planujemy odwiedzić kolejne miasta.
  5. Przygotowanie materiału video z uratowanymi zwierzętami z naszego azylu w Korabiewicach. W Korabkach żyją niesamowite zwierzęta, znana ze swojej ucieczki z transportu świnka Azalia czy czarujący byczek Fernando. Materiał video ukazujący szczęśliwie żyjące w azylu zwierzęta pomoże nam przekonać kolejne osoby do zmiany nawyków żywieniowych.
  6. Przygotowanie materiałów promocyjnych takich jak wlepki, przypinki i flagi. Gościmy na festiwalach, kulinarnych, muzycznych i lokalnych eventach. Materiały promocyjne pozwolą nam zaznaczyć swoją obecność, promować kampanię i dietę roślinną. 
  7. Wegański mural. Zaprosimy do współpracy artystów, którzy przygotują piękny mural promujący weganizm, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. To cel, który wymaga większych zasobów finansowych, ale dotrze do wielu osób, a przy okazji ozdobi szary miejski mur.

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Zostań Wege - Fundacja Viva! już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Janusz Oleniacz
Janusz Oleniacz
50 zł
Jakub Chodorowicz
Jakub Chodorowicz
25 zł
Piotr Florczak
Piotr Florczak
5 zł
Ewa Florczak
Ewa Florczak
25 zł
Maria Jaworska
Maria Jaworska
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.