Avatar użytkownika

17 53c - Stowarzyszenie na rzecz cyberbezpieczeństwa

27
patronów
702 
miesięcznie
10 501 
łącznie
27
patronów
702 zł 10 501 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Otrzymujesz dostęp do naszego premium newslettera (niepublikowanego nigdzie indziej).

Dzięki za wsparcie!
10 zł miesięcznie
Podobnie jak w poprzednim progu, otrzymujesz dostęp do premium newslettera, oraz znajdziesz się na liście naszych patronów, umieszczonej na stronie stowarzyszenia: www.1753c.io

Dzięki za wsparcie!
17 zł miesięcznie
Patroni z tego progu otrzymają dostęp do zamkniętej grupy na Facebook oraz Discord, w której będziemy informować o naszych bieżących projektach, postępach w prowadzonych pracach oraz planach.

W Strefie Patrona od tego progu są dostępne również nagrania prelekcji z naszych stacjonarnych spotkać oraz nagrania audio spotkań Security Expresso.

+ oczywiście bonusy z poprzednich progów

Dzięki za wsparcie!
53 zł miesięcznie
Konkretnie :) będąc patronem na tym progu otrzymasz pełny dostęp do poprzednich bonusów. Wyślemy Ci dodatkowo torbę bawełnianą z naszym logo.
Otrzymasz również w pierwszej kolejności informacje dotyczące naszych szkoleń, a ich cena będzie obniżona o miesięczne wsparcie.

Dzięki za wsparcie!

(bonus - torba - dotyczy subskrypcji na min. 3 miesiące)
99 zł miesięcznie
WOW! W tym progu torbę zamieniamy na koszulkę + bonusy z poprzednich progów.

Również w przypadku spotkań z limitem osób, w pierwszej kolejności sprawdzimy czy masz możliwość i chęć wpaść i się z nami spotkać - więc masz pierwszeństwo.

Dzięki za wsparcie!

(bonusy - koszulka - dotyczy subskrypcji na min. 3 miesiące)
199 zł miesięcznie
Naprawdę poważna sprawa! Otrzymujesz pakiet gadżetów (koszulka + torba) oraz dostęp do bonusów z poprzednich progów.

Jeśli chcesz to również masz możliwość skorzystanie z konsultacji z jednym z prowadzących nasze szkolenia.

Dzięki za wsparcie!

(bonusy - torba i koszulka - dotyczą subskrypcji na min. 3 miesiące)
1753 zł miesięcznie
Jesteśmy naprawdę w szoku. Zostajesz naszym honorowym Patronem. Otrzymujesz wszystkie bonusy i gadżety z poprzednich progów.

Dodatkowo wpisujemy Cię na listę honorowych członków stowarzyszenia i dajemy dostęp do wszystkich opublikowanych i publikowanych w przyszłości treści (szkolenia, nagrania z konferencji itd.).

Dzięki za wsparcie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora 17 53c - Stowarzyszenie na rzecz cyberbezpieczeństwa w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jako Stowarzyszenie działamy w obszarze związanym z szeroko pojętym Cyberbezpieczeństwem. Organizujemy spotkania, szkolenia oraz propagujemy bezpieczne korzystanie z sieci.

Sama idea założenia stowarzyszenia towarzyszyła nam od 2019 roku - wtedy też odbył się nasz pierwszy stacjonarny meetup. Po wielu spotkaniach oraz mniejszych inicjatywach, które pozwoliły nam na poszerzenie grona osób zaangażowanych, przyszedł czas na bardziej oficjalne podejście do sprawy. Wszystkie formalności dopięliśmy finalnie w lipcu 2021 roku, co pozwoliło nam rozwinąć skrzydła i wypłynąć na szersze wody.


Jesteśmy grupą osób powiązanych mniej lub bardziej z szeroko pojętym cyberbezpieczeństwem. Znajdziesz tu osoby zawodowo związane z tą dziedziną IT oraz pasjonatów, którzy traktują to jako zainteresowanie.

Gdzie nas znajdziesz? Proszę bardzo:

Grupa na Facebooku - miejsce, do którego zaglądamy najczęściej. Znajdziesz tu przydatne linki do materiałów wyszukanych przez członków oraz pomoc.

Fanpage - tutaj ogłaszamy nasze wydarzenia oraz inicjatywy.

Strona - nadal w budowie, to tutaj znajdzie się centrum naszej działalności.

Meetup - informacje o nadchodzących spotkaniach. Tutaj też rozpoczęliśmy naszą działalność.

Discord - wpadnij pogadać.

Kanał YouTube - tutaj znajdziesz nagrania z naszych spotkań oraz materiały edukacyjne.

 

Jeśli chcesz wiedzieć jakie są cele Stowarzyszenia (te oficjalne):

 1. podejmowanie i prowadzenie działań w zakresie upowszechnienia cyberbezpieczeństwa; prowadzenie prac, polegających na gromadzeniu wiedzy w wymienionym obszarze, przygotowywaniu ekspertyz, opracowań oraz stanowisk w zakresie wymienionej problematyki; inspirowanie, promowanie, wspieranie oraz udział w projektach, mających na celu rozwój wymienionego obszaru działania, w tym we współpracy z innymi podmiotami,

 2. integracja środowiska ekspertów oraz utworzenie platformy wymiany opinii, sprzyjającą wymianie doświadczeń i dzieleniu się wiedzą pomiędzy środowiskiem naukowców oraz przedsiębiorców,

 3. tworzenie niezależnych analiz z zakresu cyberbezpieczeństwa,

 4. organizowanie spotkań, seminariów i konferencji, wypracowywanie i promowanie stanowisk i ekspertyz tematycznie związanych z cyberbezpieczeństwem,

 5. współpraca z innymi podmiotami w zakresie realizacji wspólnych projektów związanych z cyberbezpieczeństwem.

 

Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym osoby zainteresowane cyberbezpieczeństwem (niezależnie od poziomu zaawansowania) znajdą coś dla siebie. To nie tylko szkolenia i spotkania online, ale również stała siedziba z możliwością prowadzenia warsztatów, zorganizowania laboratoriów lub baza operacyjna dla drużyn CTF.

 

Dlaczego konto Patronite?

Mamy zdecydowanie więcej pomysłów do realizacji niż możliwości czasowych i finansowych do ich realizacji. Chcielibyśmy w przyszłości wdrożyć je wszystkie w życie, to wiąże się jednak z koniecznością outsourcowania zadań lub zakupem potrzebnych licencji, abonamentów itd.

Marzy nam się również zorganizowanie w przyszłości konferencji o zasięgu ogólnopolskim (lub kto wie, może nawet międzynarodowym).

 

Cele Autora

Spotkanie stacjonarne raz w miesiącu
 • 1 000 zł miesięcznie
 • 298 zł brakuje
70%
Osiągając ten cel, bez problemu będziemy w stanie organizować stacjonarne spotkania (w okolicach naszej najbliższej działalności tj. Katowice, Gliwice) nie martwiąc się o środki na wykorzystywane gadżety do prezentacji, opłaty związane ze ściągnięciem prelegentów z dalszych rejonów Polski oraz poczęstunek dla uczestników (lub after party).
Relacje z wydarzeń w super jakości
 • 1 500 zł miesięcznie
 • 798 zł brakuje
46%
Regularność i spotkania stacjonarne to jedno, jednak nie wszystkim po drodze w nasze rejony. Osiągniecie tego progu umożliwi nam zakup sprzętu i znaczne polepszenie transmisji ze spotkań (lepszy dźwięk, obraz oraz dodatkowe oświetlenie).
Szkolenia online
 • 2 500 zł miesięcznie
 • 1 798 zł brakuje
28%
Jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie z otwartym dostępem dla wszystkich.
Kanał na YT
 • 3 000 zł miesięcznie
 • 2 298 zł brakuje
23%
Przy tym celu kanał YT nie będzie jedynie miejscem zapisu nagrań ze spotkań. Dzięki takiemu wsparciu jesteśmy w stanie tworzyć treści dedykowane dla tej platformy.
Branżowe konferencje
 • 4 000 zł miesięcznie
 • 3 298 zł brakuje
17%
Będziemy w stanie wysyłać naszych przedstawicieli oraz członków stowarzyszenia na branżowe konferencje.
Spotkania stacjonarne w innych miastach
 • 5 000 zł miesięcznie
 • 4 298 zł brakuje
14%
Opuszczamy nasze rejony i raz na kwartał organizujemy spotkanie stacjonarne w wybranym (w drodze głosowania) przez Was mieście.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora 17 53c - Stowarzyszenie na rzecz cyberbezpieczeństwa już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
17 zł
Eryk Pacak
Eryk Pacak
53 zł
Jakub Plusczok
Jakub Plusczok
99 zł
Piotr Wołkow
Piotr Wołkow
53 zł
monika gibes
monika gibes
17 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.