Zapisz obrazek jako ahgsfds

W Patronite od 13.03.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1569

liczba Patronów: 1131

4 patronów
25 zł miesięcznie
4 905 zł łącznie
Autor nietuzinkowych memów o tematyce naukowej, przyrodniczej i egzystencjalnej. Poeta i urwis.

O Autorze

Witajcie!
Na imię mam  Daniel  i jestem znany jako autor wielu nietuzinkowych memów ,  które obiegły cały świat. Prowadzę na Facebooku popularny fanpage "Zapisz obrazek jako ahgsfds", na którym publikuję swoje przepełnione absurdalnym humorem grafiki i teksty.  Wokół swojej działalności twórczej zbudowałem wspaniałą społeczność cudownych ludzi, których połączyło zamiłowanie do absurdalnego humoru obrazkowego, do wyobraźni, wiedzy, nauki i kultury. Od października 2015 dostarczam ludziom uśmiech, radość i zadumę . 

Dlaczego postanowiłem prosić o wsparcie finansowe?

Samodzielne prowadzenie tak dużej strony pochłania  sporo czasu podobnie jak przygotowywanie dobrego i ambitnego kontentu.  Coraz trudniej mi pogodzić prowadzenie fanpage'a z pracą zarobkową, walką o przetrwanie i mnóstwem innych życiowych obowiązków, jakimi życie obarcza  dorosłego mężczyznę w tym kraju. Chciałbym dalej rozwijać swoją działalność  oraz poświęcać  swój czas na prowadzenie strony,   mając zarazem poczucie stabilności  i środki na chałkę.  Równocześnie chciałbym rozwijać się twórczo i dostarczać Wam coraz lepsze obrazki, które poprawią Wam humor i wniosą nieco radości w Wasze codzienne życie.

Wierzę, że nie jestem osamotniony w swoich zmaganiach ze światem i że znajdę ludzi, którym zależy na dalszym działaniu i rozwoju strony AHGSFDS. 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni