Zapisz obrazek jako ahgsfds

W Patronite od 13.03.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2065

Liczba Patronów: 1519

Zostań Patronem
4 patronów
25 miesięcznie
5 060 łącznie
Autor nietuzinkowych memów o tematyce naukowej, przyrodniczej i egzystencjalnej. Poeta i urwis.

O Autorze

Witajcie!
Na imię mam  Daniel  i jestem znany jako autor wielu nietuzinkowych memów ,  które obiegły cały świat. Prowadzę na Facebooku popularny fanpage "Zapisz obrazek jako ahgsfds", na którym publikuję swoje przepełnione absurdalnym humorem grafiki i teksty.  Wokół swojej działalności twórczej zbudowałem wspaniałą społeczność cudownych ludzi, których połączyło zamiłowanie do absurdalnego humoru obrazkowego, do wyobraźni, wiedzy, nauki i kultury. Od października 2015 dostarczam ludziom uśmiech, radość i zadumę . 

Dlaczego postanowiłem prosić o wsparcie finansowe?

Samodzielne prowadzenie tak dużej strony pochłania  sporo czasu podobnie jak przygotowywanie dobrego i ambitnego kontentu.  Coraz trudniej mi pogodzić prowadzenie fanpage'a z pracą zarobkową, walką o przetrwanie i mnóstwem innych życiowych obowiązków, jakimi życie obarcza  dorosłego mężczyznę w tym kraju. Chciałbym dalej rozwijać swoją działalność  oraz poświęcać  swój czas na prowadzenie strony,   mając zarazem poczucie stabilności  i środki na chałkę.  Równocześnie chciałbym rozwijać się twórczo i dostarczać Wam coraz lepsze obrazki, które poprawią Wam humor i wniosą nieco radości w Wasze codzienne życie.

Wierzę, że nie jestem osamotniony w swoich zmaganiach ze światem i że znajdę ludzi, którym zależy na dalszym działaniu i rozwoju strony AHGSFDS. 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Ola Lato
Ola Lato
5 zł miesięcznie
Marcin Marcin
Marcin Marcin
10 zł miesięcznie
Maciej Zaranek
Maciej Zaranek
5 zł miesięcznie
Filip Żbik
Filip Żbik
5 zł miesięcznie