Akademia Domowego Barmana

W Patronite od 06.05.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
75 zł łącznie
Umiejętność robienia koktajli to fajna sprawa. Człowiek poznaje się też na alkoholach, wie jakie wino wybrać, czy też jak polać whisky, żeby nie było siary. Na imprezie w domu zmiksuje koktajl, który znajomi będą wspominać przez długi czas. Miksologia sprawia wiele frajdy i radości.

O Autorze

Na codzień nasza ekipa prowadzi bar koktajlowy Dram Explorers Bar w Poznaniu. Obecnie, z uwagi na panującą epidemię stwierdziliśmy, iż naszą pasję do koktajli będziemy przekazywać online - na Youtube oraz na naszym blogu. Szybko powstał również pomysł Akademii Domowego Barmana, która pomoże Wam w przystępny i ustrukturalizowany sposób podejść do tematu nauki warsztatu barmańskiego oraz tworzenia koktajli w zaciszu własnego domu.

Przygotowaliśmy dla Was liczne nagrody, które mają pomóc Wam rozwijać umiejętności w koktajlowym świecie. W progach znajdziecie bony do baru, kursy online oraz prywatne degustacje, które będziemy przeprowadzać po wznowieniu pracy lokalu.

Domowy kurs barmaństwa po kolei i od podstaw

Wiemy jak trudno jest stawiać pierwsze kroki w dziedzinie. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć łatwy do śledzenia kurs pokazujący od podstaw kolejne tematy na temat sztuki i sprzętu barmańskiego.

Naucz się tworzyć profesjonalne koktajle na domowym sprzęcie

Klasyki, twisty czy też autorskie koktajle. Nauczymy Cię miksować koktajle świetnie się przy tym bawiąc. Wszystko na sprzęcie, który masz już w kuchni.

Przekazujemy wiedzę zdobytą latami doświadczenia za barem

Zespół Dram Explorers Bar to wiele lat wspólnego doświadczenia. Postanowiliśmy przekazać tą wiedzę w przystępny sposób za pomocą serii blogpostów i video.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem