AMORE by Mamma Marietta

W Patronite od 28.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2313

Liczba Patronów: 2753

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
25 miesięcznie
25 łącznie
Ciao! AMORE by Mamma Marietta to my, Asia i Andrea, polsko-włoski duet, który karmi Warszawiaków autentyczną sycylijską kuchnią. Od prostych przystawek z najwyższej jakości składników, przez aromatyczne dania główne i owoce morza, po wyśmienite desery. Zasmakuj z nami la Dolce Vita!

O Autorze

AMORE by Mamma Marietta to miłość do włoskiej kuchni, do rodzinnej atmosfery, do zdrowych i świeżych składników najwyższej jakości.

Koncept stworzony przez nas - dwoje pasjonatów: Andrea Scarantino i Joannę Sienkiewicz. On – Sycylijczyk, chef kuchni i twórca pierwszej marki Mamma Marietta, pracował i szlifował swój fach u najlepszych kucharzy (także tych z gwiazdkami Michelin) w wielu krajach, między innymi w Anglii, Francji, Stanach Zjednoczonych czy Tajlandii. Przez pięć lat współpracował z Magdą Gessler, wspólnie otworzyli kilka włoskich restauracji w Polsce. Wciąż pracuje między innymi jako konsultant przy tworzeniu menu w restauracjach i prowadzi szkolenia kulinarne. Ona – Polka, sous chef, kucharka, piekarz samouk, laureatka nagrody TIPTREE World Bread Awards 2018 UK. Gotuje i piecze z miłością do produktów, prowadzi warsztaty piekarskie.

Mamma Marietta, była fenomenem na warszawskiej gastro-scenie. Nominowana w plebiscycie Knajpa Roku 2013 przez Gazetę Wyborczą. O miejsce przy jednym z sześciu stolików w lokaliku przy ul. Wołoskiej walczyli przez lata jak równy z równym: lokalsi, celebryci, politycy i przyjezdni, żądni autentycznych włoskich smaków i autentycznej atmosfery włoskiego domu. Dla Andrei te dwie rzeczy zawsze muszą iść w parze. W końcu Marietta to jego mama, a to zobowiązuje. I nawet dzisiaj, kiedy restauracja od ponad roku jest zamknięta z powodów związanych z pandemią, wypracowaliśmy kryzysowy model zarządzania biznesem. Jednym ze sposobów na rozwój a zarazem na przetrwanie w dobie pandemii okazało się uruchomienie sprzedaży własnych wyrobów, które sami dla Was przygotowujemy, sami pakujemy, sami przywozimy i sami dostarczamy prosto pod Wasze drzwi.

 

Aktualnie pracujemy w niewielkiej produkcyjnej kuchni cateringowej. Każdego dnia szykujemy niewielkie ilości naszych produktów, żeby zachować najwyższą jakość i doskonały smak. W naszej ofercie znajdują się świeże makarony, włoskie pierożki, ręcznie robione pesto, aromatyczne sosy oraz włoskie desery. Cieszymy się, że nasi wieloletni goście restauracji wciąż są z nami i wracają po nasze wyroby. Chcielibyśmy także dotrzeć do grona nowych klientów, jednak brakuje nam miejsca na prezentację tego, co potrafimy robić najlepiej. I właśnie dlatego potrzebujemy Waszego wsparcia.

#amorezróbtosam
#amorezróbtosam
#amorezróbtosam

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Kacper Krysiński
Kacper Krysiński
Próg: 25 zł