Avatar użytkownika

RACE PACE - podcasty o bieganiu

60
patronów
60
patronów

Progi wsparcia

9 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
29 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
59 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
99 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
199 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora RACE PACE - podcasty o bieganiu w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

W "RACE PACE - podcasty o bieganiu" wspólnie z Wami dowiaduję się więcej o naszej pasji i mam szansę biegać bardziej świadomie. Moja audycja to rzetelne informacje od wyselekcjonowanych specjalistów. Jeżeli takie wartości są Ci bliskie - wesprzyj podcast w dalszym rozwoju.

Nazywam się Kuba Pawlak. Jestem dziennikarzem sportowym oraz biegaczem amatorem i zapraszam Cię do odsłuchania mojej audycji. Liczę że “RACE PACE – podcasty o bieganiu” pomogą nam w sportowym rozwoju i pozwolą stać się bardziej świadomymi biegaczami.

Treści skierowane są nie tylko do biegaczy ulicznych, górali, bieżniowców, ale również triathlonistów i sportowców wytrzymałościowych z każdego poziomu zaawansowania.

Dzięki Waszemu wsparciu w podcaście nie muszę godzić się na współprace, które mogłyby wpłynąć na brak rzetelności treści, jakie publikuję.

Niezależnie od okoliczności, to jednak nigdy się nie zmieni i możesz być pewny, że w moich rozmowach specjaliści przekazują wiedzę nieobciążoną komercją. Tam gdzie pojawia się reklama jest ona zawsze transparentna, a ja chcę współpracować jedynie z podmiotami, które rozumieją jak ważna jest uczciwość względem słuchaczy. Z Waszą pomocą mam taką możliwość za co jestem bardzo wdzięczny.

Jeżeli również cenisz sobie te wartości, to zachęcam Cię do wsparcia, które będzie również docenieniem mojej pracy i czasu, który poświęcam. Niezależnie od tego czy to zrobisz, chciałbym abyś wiedział, że nie warunkuje to dostępu do treści, a każdy słuchacz który wyniesie coś dla siebie z tych nagrań jest dla mnie bardzo ważny.

Do usłyszenia!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora RACE PACE - podcasty o bieganiu już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Dariusz Kłoda
Dariusz Kłoda
29 zł
Wojciech Pawlik
Wojciech Pawlik
9 zł
Michał Biernot
Michał Biernot
29 zł
Piotr Parys
Piotr Parys
9 zł
karwos1992
karwos1992
9 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.