Animal Voice Warszawa

W Patronite od 10.02.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 620

liczba Patronów: 580

11 patronów
245 zł miesięcznie
1 165 zł łącznie
Jesteśmy grupą aktywistów walczących o prawa zwierząt. Co tydzień organizujemy demonstracje, które mają na celu uświadomić ludzi jak wygląda przerażająca rzeczywistość zwierząt hodowlanych oraz jakie praktyki stosuje przemysł mięsny, mleczarski i jajczarski wobec tych istot.

O Autorze

 

Animal Voice Warsaw zrzesza warszawskich aktywistów walczących o prawa zwierząt.

Od ponad 2 lat organizujemy cotygodniowe akcje uliczne, mające na celu uświadamianie ludzi w kwestii potwornego losu zwierząt hodowlanych oraz wpływu konsumpcji produktów odzwierzęcych na naszą planetę oraz zdrowie.

Na demonstracjach wyświetlamy filmy nagrywane w rzeźniach, ubojniach, chlewniach, wylęgarniach, fermach oraz podczas polowań i połowów - pokazujemy poruszające nagrania ukazujące emocje zabijanych i eksploatowanych zwierząt, przemoc stosowaną wobec nich oraz masową skalę na jaką się to robi. Próbujemy obudzić w ludziach empatię dla tych najbardziej poczciwych i bezbronnych. Rozmawiamy z zainteresowanymi przechodniami i oferujemy im merytoryczną i praktyczną pomoc w przejściu na weganizm, aby mogli tym samym zminimalizować swój negatywny wpływ na środowisko i dobrostan zwierząt.

Chcemy, aby ludzie zaczęli rozpatrywać zwierzęta w kategoriach moralnych i dowiadywali się, jaka jest prawdziwa cena ich codziennych wyborów. 

Demo latem. Fot. Marta Kędzierska
 
Zdjęcie grupowe po demonstracji z That Vegan Couple
 
demonstracje Animal Voice na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie

 

Środki uzyskane za pomocą Patronite będą przekazywane na pokrycie naszych wydatków związanych z wydrukami, transportem sprzętu, a także (jeśli zajdzie taka potrzeba) bezpośrednio wydawane na leczenie i pomoc zwierzętom, którymi opiekują się członkowie naszej grupy.

 

Fot. Animal Save Movement
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni