AnimeBox

W Patronite od 07.02.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1257

liczba Patronów: 1538

2 patronów
55 zł miesięcznie
2 130 zł łącznie
Cześć, z tej strony Konrad. To w mojej głowie pojawiła się pierwsza myśl o naszych projektach. Wtedy zrozumiałem, że otaczają mnie wspaniali ludzie i to właśnie z ich pomocą mogę zrealizować wszystkie cele jakie wkrótce będą nas czekać i tak oto znaleźliśmy się tutaj!

O Autorze

Projekt powstał, ponieważ zauważyliśmy, że w Polsce a nawet w Europie niestety występuje duży brak produktów związanych z anime. Oprócz tego wsparcie dla artystów tworzących piękne arty związane z japońskimi kreskówkami jest na bardzo niskim poziomie. To samo dotyczy cosplayer'ów i pochodnych artystów.

Postanowiliśmy to zmienić! To właśnie dlatego na naszych produktach znajdziesz ekskluzywne i przede wszystkim wyjątkowe grafiki.

Zebraliśmy grupę zmotywowanych ludzi o ambicjach sięgających gwiazd i postawiliśmy sobie cele, które z pewnością spodobają się wam jak własne! Łączymy ze sobą ludzi kochających anime i mange takich jak my sami, artystów i odbiorców.

Naszym głównym celem jest stworzenie marki, która pozwoli na niekończący się konwent anime!

Już teraz współpracujemy z wieloma artystami tworząc wspaniałe produkty.
Duże wsparcie jakim wzajemnie się obdarowujemy sprawia, że pracę są jeszcze przyjemniejsze i możemy pozwolić sobie na ciągłe podnoszenie poprzeczki. To własnie dlatego każdego miesiąca zmieniamy się na lepsze!

Koniecznie sprawdź niektóre z naszych prac powstałych we współpracy z artystami w sekcji "Galeria"!

 

Po co, więc założyliśmy patronite?

Odpowiedź jest bardzo prosta! Wielkie ambicje = duże koszty. Jako, że nie czerpiemy dużych zysków z projektu a wszystkie bez wyjątku przeznaczamy na dalszy rozwój i realizację celów to pomimo tego wciąż nie jest to wystarczająca suma na dokończenie prac nad niektórymi zmianami nie mówiąc już o naprawdę dużych celach takich jak chociażby AnimeLand!

 

A czym jest AnimeLand?

Nasz drugi duży projekt, to tu zaczynają się prawdziwe ambicje...
A po więcej na ten temat i po informację o naszych celach zapraszamy do zakładki "Cele" :).

meido cosplay

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni