AnimeBox

W Patronite od 07.02.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1823

Liczba Patronów: 1992

Zostań Patronem
2 patronów
70 miesięcznie
3 240 łącznie
Cześć, z tej strony Konrad. To w mojej głowie pojawiła się pierwsza myśl o naszych projektach. Wtedy zrozumiałem, że otaczają mnie wspaniali ludzie i to właśnie z ich pomocą mogę zrealizować wszystkie cele jakie wkrótce będą nas czekać i tak oto znaleźliśmy się tutaj!

O Autorze

Projekt powstał, ponieważ zauważyliśmy, że w Polsce a nawet w Europie niestety występuje duży brak produktów związanych z anime. Oprócz tego wsparcie dla artystów tworzących piękne arty związane z japońskimi kreskówkami jest na bardzo niskim poziomie. To samo dotyczy cosplayer'ów i pochodnych artystów.

Postanowiliśmy to zmienić! To właśnie dlatego na naszych produktach znajdziesz ekskluzywne i przede wszystkim wyjątkowe grafiki.

Zebraliśmy grupę zmotywowanych ludzi o ambicjach sięgających gwiazd i postawiliśmy sobie cele, które z pewnością spodobają się wam jak własne! Łączymy ze sobą ludzi kochających anime i mange takich jak my sami, artystów i odbiorców.

Naszym głównym celem jest stworzenie marki, która pozwoli na niekończący się konwent anime!

Już teraz współpracujemy z wieloma artystami tworząc wspaniałe produkty.
Duże wsparcie jakim wzajemnie się obdarowujemy sprawia, że pracę są jeszcze przyjemniejsze i możemy pozwolić sobie na ciągłe podnoszenie poprzeczki. To własnie dlatego każdego miesiąca zmieniamy się na lepsze!

Koniecznie sprawdź niektóre z naszych prac powstałych we współpracy z artystami w sekcji "Galeria"!

 

Po co, więc założyliśmy patronite?

Odpowiedź jest bardzo prosta! Wielkie ambicje = duże koszty. Jako, że nie czerpiemy dużych zysków z projektu a wszystkie bez wyjątku przeznaczamy na dalszy rozwój i realizację celów to pomimo tego wciąż nie jest to wystarczająca suma na dokończenie prac nad niektórymi zmianami.

meido cosplay


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Mateusz Śliwa
Mateusz Śliwa
Próg: 20 zł
MrJorxer
MrJorxer
Próg: 50 zł