Aromaty Życia

W Patronite od 27.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3223

Liczba Patronów: 3126

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
6 miesięcznie
174 łącznie

Marzenia się spełnia! Pomożesz?

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 494 zł

brakuje

Kochani! W tej chwili oboje mamy prace, które nas utrzymują. Krzyś pracuje na etacie w korporacji paliwowej a Ania prowadzi własną działalność w branży finansowej.
Pewnie już wiecie, że pomimo, że te zajęcia lubimy to nie wykonujemy ich z przestrzeni serca.

Z naszych serc wypływa wielka chęć kreowania i tworzenia. Aromaty Życia powstały właśnie z tej potrzeby dzielenia się z Wami tą piękną surową drogą, bo ona zmienia nas na każdej płaszczyźnie życia. Marzy nam się aby ludzie byli szczęśliwi, spokojni i zdrowi. Chcemy Was do takiego życia inspirować.

W tej chwili tworzenie filmów, prowadzenie social media, wyzwania i warsztaty sokowe robimy podczas urlopów lub dni wolnych, lub po prostu po pracy.
A gdy uzbieramy miesięczne wsparcie na poziomie 1500 zl jedno z nas będzie mogło się całkowicie zatracić w tej pasji kreacji dla Was, co nam się marzy od samego początku naszego rozpoznania.

Ale jak mawia jeden z naszych mentorów "marzenia się nie spełniają, marzenia się SPEŁNIA" - głęboko z obszaru serduszka wierzymy, że dzięki Waszej pomocy to marzenie pracy z pasji spełnimy.


Obiecujemy odcinek minimum raz w tygodniu, a więc więcej inspiracji, surowych przepisów, więcej wiedzy i więcej relacji z Wami.

WOLNOŚĆ, czuję wolność!

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 994 zł

brakuje

Drodzy,
Kwota 4000 miesięcznego wsparcia będzie początkiem naszego drugiego życia. Życia w zgodzie ze sobą, życia spełnionego, gdzie praca=pasja, życia, o którym wspólnie marzymy od jakiegoś czasu.

Gdy zerkniesz na cel 1500 zl miesięcznie - dowiesz się o naszym stylu życia nieco więcej. Jeśli tamten cel został już zrealizowany to znaczy, że już jedno z nas oddaje się niesamowitej pasji kreowania i tworzenia marki Aromaty Życia po to aby wszystkim Wam i nam żyło się w większej harmonii i balansie ciała z umysłem i duszą.

4000 zł miesięcznie wsparcia od Was uczyni naszą dwójkę wolną od korporacyjnych zasad i reguł. A kiedy oboje będziemy od tego wolni to całą swoją uwagę, energię i zapał przekierujemy w Waszym kierunku.
Aby jeszcze więcej Wam nagrywać, aby tworzyć, uczyć, inspirować. Część tego wsparcia przeznaczymy na lepszy sprzęt do nagrywania i vlogowania i mikrofony bezprzewodowe oraz.....!!

to będzie odpowiedni moment , aby zająć się wielkim projektem, naszym teraz największym marzeniem, czyli tworzeniem Przestrzeni Holistycznej, w której moglibyśmy się spotykać w atmosferze spokoju, zaufania, relaksu przy cudownie oczyszczającym surowym pożywieniu.
Więcej o tym projekcie poczytasz w Wizytówce, zapraszamy, zajrzyj tam.

Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Angelika Marcin
Angelika Marcin
Próg: 6 zł
Grzegorz Czebotar
Grzegorz Czebotar
Próg: 28 zł