BadgerWork.shop

W Patronite od 03.09.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

1 patron
0 zł miesięcznie
160 zł łącznie
Mam na imię Jacek i zajmuję się wytwarzaniem ręcznie robionej biżuterii z wykorzystaniem srebra, drewna oraz kamieni i minerałów naturalnych. Praca twórcza jest moją pasją i od zawsze realizowanie się na tej płaszczyźnie było moim marzeniem, które postanowiłem zrealizować.

O Autorze

Witam na moim profilu.

Mam na imię Jacek i zajmuję się wytwarzaniem ładnych rzeczy. Początkowo była to ręcznie robiona biżuteria z wykorzystaniem naturalnych minerałów oraz srebra ale szukam dodatkowych możliwości rozwoju i sposobu na wypromowanie swojej marki.Tworzenie było zawsze moją pasją a spełnianie się na tej płaszczyźnie wieloletnim marzeniem. W pewnym momencie mojego życia byłem już zmęczony odkładaniem wszystkiego na później, postanowiłem postawić wszystko na jedną kartę i zrealizować swoje marzenie. To był czas pełen frustracji spowodowanej dotychczasową egzystencją. Miałem wiele osobistych problemów i chciałem już coś zmienić by znowu nie znaleźć się w martwym punkcie. Powiedziałem sobie, teraz albo nigdy.Plan był dobry, byłem pełny wiary że wszystko się powiedzie. Niestety popełniłem kilka błędów, sprawy się pokomplikowały i omal moje marzenie nie umarło.

Ale dzięki wsparciu rodziny i przyjaciół postanowiłem jeszcze raz zawalczyć o to w co włożyłem już tyle pracy i zaangażowania. 

Potrzebuję wsparcia aby wszystko doprowadzić do ładu i przeorganizować swoją działalność. Mimo iż na brak wsparcia moralnego nie narzekam i jestem za to bardzo wdzięczny, jednak na ten moment potrzebuję też wsparcia finansowego.Na dzień dzisiejszy sprawą priorytetową jest ratowanie oraz ustabilizowanie mojego BadgerWork.shop. Wiąże się to z kosztami ponieważ muszę znaleźć nowe miejsce do pracy a ceny wynajmu takich lokali do tanich nie należą. W grę też wchodzą inne pomniejsze wydatki.

Oczywiście nie chcę niczego za darmo (niczego w stylu: coś tam robię, sponsoruj moje życie) bo nie to jest moim celem. Sam już wiele zainwestowałem z własnych środków. Dlatego każdego kto zechce mnie wesprzeć chcę nagrodzić swoją pracą, upominkami oraz specjalnymi kuponami zniżkowymi na moje wyroby. Mam też wiele innych pomysłów jak nagradzać swoich supporterów.Wierzę że razem uda nam się stworzyć coś wartościowego na fundamentach, które stawiałem do tej pory sam.

Zapraszam na moje profile społecznościowe na, których umieszczałem swoje dzieła. Tam lepiej widać czym się zajmuję.


Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni