Avatar użytkownika

Black Forest Characters

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Hej! Jestem fanem tradycyjnych gier rpg od 20 lat. Chcę tworzyć proste, ale czytelne i fajne portrety ważnych postaci niezależnych do gier rpg jak i wrogów, których bohaterowie napotkają. Dzięki tym rysunkom gracze będą wiedzieli z kim rozmawiają, a żaden wróg nie będzie już taki sam!

Hej! Mam na imię Darek i od 20 lat jestem wielkim fanem tradycyjnych, papierowych gier rpg. Swoją przygodę jak większość graczy w tamtym okresie zaczynałem z  Warhammerem, ale z czasem zasmakowałem różnych światów i mechanik.  Na co dzień jestem zawodowym rysownikiem, którego możecie znać pod marką Black Forest Forge. Tworzę obrazy fantasy, portrety na drewnie czy na tarczach. 

Ale tu chciałem się z Wami podzielić pasją właśnie do gier rpg. 

Chcę tworzyć portrety ważnych postaci niezależnych, których napotkają wasi gracze podczas przygód. Taki portret nie zastąpi narracji ani opisu, ale zdecydowanie urozmaici grę.

Poza tym, będę tworzył też portrety wrogów, potworów i różnej maści paskudztw z którymi gracze będą sie mierzyć. Znowu, taki rysunek na pewno pomoże graczom wczuć się w gre i ją urozmaici. Poza tym, Mistrz Gry może na portretach wrogów porobić statystyki, dzięki którym o wiele łatwiej będzie mógł śledzić potyczkę, rany itp. Wypróbowałem te karty wrogów kiedy długo prowadziłem Warhammera drugą edycję, bardzo mi pomagały a gracze byli zawsze ciekawi co tym razem im przyniosę! 

Wspierając mnie, co miesiąc będziecie dostawać masę portretów do wykorzystania w grach fantasy. Wspierający dostaną co najmniej 6 portretów, w tym postacie o różnych klasach i płciach, oraz potwory. Każdy goblin czy szkielet będzie inny!

Portrety są rysowane tradycyjnie, ale dostawać się je będzie w formie elektronicznej, na meila, do wydruku. Wydruki najlepiej wypadają w formacie a5, ale też a6 ładnie wygląda

Dzięki za wsparcie! Z czasem portrety staną się coraz lepsze, bardziej szczegółowe, po prostu będę osiągał następne poziomy! :)

Miłej gry!

Darek