Blisko Rahamim

W Patronite od 01.03.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 516

Liczba Patronów: 614

Zostań Patronem
Kup na prezent
29 patronów
1 095 miesięcznie
„Ile razy chcesz Mi sprawić radość, to mów światu o Moim wielkim i niezgłębionym miłosierdziu”. Te słowa Jezusa z Dzienniczka św. Faustyny są dla nas nieustanną inspiracją! Projekt Blisko Rahamim powstał dla rozradowania Serca Boga oraz z pragnienia by podprowadzać wielu do bliskości z Nim!

O Autorze

Autorem projektu Blisko Rahamim jest Jezus Miłosierny. Kropka. Bez Jego inspiracji, prowadzenia i błogosławieństwa na każdym etapie, tego projektu by po prostu nie było.

W swojej szalonej miłości do człowieka, posługuje się On siostrą Gaudią Skass i jej siostrzaną ekipą oraz przyjaciółmi projektu. Gdy projekt rodzi dobre owoce, jest oczywiste, że to Miłosierny za tym stoi. Kiedy coś w projekcie dzieje się nie tak, to znak, że siostra (lub ktoś z ekipy) na chwilę przejęli stery (wtedy trzeba się za nich pomodlić i z łaską Bożą wracają na dobre tory) ;) 

W wideo poniżej usłyszysz parę słów wprowadzenia na temat Blisko Rahamim.
 

 

A tu możesz posłuchać jednego z odcinków podcastu ZBLIŻENIA, który jest pierwszym dużym projektem Blisko Rahamim.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Monika Arnold
Monika Arnold
Próg: 50 zł
Dariusz Pliszka
Dariusz Pliszka
Próg: 20 zł
Wojciech Jagodziński
Wojciech Jagodziński
Próg: 10 zł
Alicja Talaska
Alicja Talaska
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Don Camillo
Don Camillo
Próg: 50 zł