W Patronite od 24.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
5 łącznie
Siemka Jestem Artur Mam 26 lat Witaj na moim patronite żeby dążyć do lepszych produkcji trzeba mieć do tego $$ a niestety z You tube ciężko teraz o coś lepszego wiec tu prośbą do was abyście wsparli mnie chociaż 10 zł 10 zł to koszt 4 piwek a myślę ze w miesiącu 10 zł tego się nawet nie odczujesz

O Autorze

Witaj na moim patronite żeby dążyć do lepszych produkcji trzeba mieć do tego $$$$ a niestety z You tube ciężko teraz o coś lepszego wiec tu prośbą do was abyście wsparli mnie chociaż 10 zł 10 zł to koszt 4 piwek a myślę ze w miesiącu 10 zł tego się nawet nie odczuje

Pozdrawiam BOSIU

https://www.youtube.com/channel/UC1FID7OhLDtyJkhZUnyvJ6Q?view_as=subscriber
pozdrawiam BOSIU


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika