Avatar użytkownika

Krzysztof Jędrzejczyk

1
patron
10 
miesięcznie
4 840 
łącznie
1
patron
10 zł 4 840 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Witaj w gronie Patronów mojego kanału.
Dziękuję za Twoją obecność i aktywne wsparcie, które jest dla mnie motywacją do tworzenia nowych materiałów i dzielenie się doświadczeniami z życia we Francji.
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego!
Krzysiek
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
30 dostępnych miejsc
Witaj w gronie SUPER PATRONÓW!

Dzięki za Twój istotny wpływ w rozwój kolarskiej pasji oraz możliwość naprawienia błędów przeszłości.
Otrzymujesz 45 minut konsultacji telefonicznej/online-Skype (1 raz w miesiącu) w temacie doboru odzieży i sprzętu kolarskiego lub życia we Francji z perspektywy początkującego emigranta. Chętnie podzielę się także wnioskami z 7 lat prowadzenia firmy w branży rowerowej.
Do usłyszenia!
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
20 dostępnych miejsc
Witaj w gronie MEGA PATRONÓW!
Dzięki za Twój istotny wpływ w rozwój kolarskiej pasji oraz możliwość naprawienia błędów przeszłości.
Otrzymujesz 90 minut konsultacji telefonicznej/online-Skype (1 raz w miesiącu) w temacie doboru odzieży i sprzętu kolarskiego lub życia we Francji z perspektywy początkującego emigranta, chętnie podzielę się doświadczeniami w 7 lat prowadzenia firmy w branży rowerowej. Nagram też 1 dedykowane Tobie film na kanale, o zaproponowanej przez Ciebie tematyce.
Do usłyszenia lub zobaczenia!
Pozdrawiam, Krzysiek
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
15 dostępnych miejsc
Witaj w gronie PARTNERÓW! Dziękuję za Twój istotny wpływ w rozwój kolarskiej pasji, ale przede wszystkim - możliwość naprawienia błędów przeszłości.

W zamian za wsparcie oferuję 120 minut konsultacji telefonicznej/online-Skype (1 raz w miesiącu lub do podziału na kilka mniejszych bloków) w temacie doboru odzieży i sprzętu kolarskiego lub życia we Francji z perspektywy początkującego emigranta. Chętnie podzielę się też moim know-how w temacie prowadzenia firmy z branży rowerowej (7 lat doświadczenia). Dodatkowo, jeżeli zdecydujesz się odwiedzić Lazurowe Wybrzeże, będę Twoim osobistym przewodnikiem rowerowym przez jeden wybrany wspólnie dzień. Gwarantuję niezapomniane widoki, ciekawe opowieści oraz pamiątkę w postaci zdjęć.

Do usłyszenia lub zobaczenia!
Pozdrawiam, Krzysiek

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Krzysztof Jędrzejczyk w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć! Nazywam się Krzysztof Jędrzejczyk i jestem pasjonatem kolarstwa w wydaniu romantycznym. Wykorzystuję rower do odkrywania piękna otaczającego nas świata, czym pragnę podzielić się z innymi. Zapraszam do oglądania oraz odwiedzin na Francuskiej Riwierze, gdzie obecnie mieszkam. Pozdrawiam!

Cześć, z tej strony Krzysiek ze Stylówy.PRO...

Stylówa.PRO

Tak było przez prawie 7 lat, tak właśnie większość mnie kojarzy - jako pomysłodawcę i założyciela sklepu z wyjątkową odzieżą kolarską. 

To był super czas, i choć nie brakowało trudnych momentów, wyniosłem z niego przede wszystkim mnóstwo wspaniałych znajomości oraz sporo twardych, życiowych lekcji. 

Pierwszy Lockdown zmienił bezpowrotnie branżę rowerową - nie odnalazłem się w jej nowej odsłonie i nadeszła pora na duże zmiany. 

Wypalony, mocno wyczerpany, zmęczony rodzimym - niekoniecznie sprzyjającym rowerzystom - klimatem oraz znudzony mazowieckim ukształtowaniem terenu - wyprowadziłem się na Lazurowe Wybrzeże w południowej Francji. Cały proces trwał 2 lata i ostatecznie zakończył się na początku lipca 2022 roku. 

Wspaniała pogoda - 300 słonecznych dni w roku - Morze Śródziemne i wysokie nawet na 3000 metrów Alpy Nadmorskie, Nicea, Cannes, Monako oraz bliskość Włoch - czy może być lepsze miejsce do życia dla osoby uwielbiającej aktywność na świeżym powietrzu?

Na to właśnie pytanie staram się odpowiedzieć na moim Kanale Youtube. Sprawdzam dla Was najlepsze kolarskie kierunki, ukazuję piękno tego regionu świata w zderzeniu z przeciwnościami, jakie czyhają na początkującego emigranta, który dodatkowo nie włada miejscowym językiem i niespecjalnie czuje do niego "flow" :)

Mój cel na najbliższe lata? Organizacja wyjazdów kolarskich dla pasjonatów dwóch kółek nie tylko z Polski, ale i całego świata - z ukierunkowaniem na doznawanie uroków tej części Europy. Świat z perspektywy rowerowego siodełka jest wspaniały i daje się poznać wieloma zmysłami - wzrokiem, słuchem, węchem, smakiem i dotykiem - i to właśnie jest w tym super!

Wszystko zmierza w dobrą stronę, ale jest jeszcze sporo do zrobienia, co będę dokumentował w moich kolejnych nagraniach. Moja obecność na Patronite i Twój w tym udział ma pomóc mi rozwijać moją romantyczno-turystyczną działalność m.in. poprzez utrzymywanie leciwego samochodu na chodzie, a także zamknięcie zaległych tematów z przeszłości - moja działalność sklepowa - choć bardzo udana pod względem wizerunkowym, od strony finansowej zakończyła się spektakularną klapą, z którą - wyciągnąwszy oczywiście wiele wniosków - będę się mierzył jeszcze kilka lat...

Moim Patronom oferuję swoją wiedzę w temacie doboru odzieży kolarskiej oraz wskazówki dotyczące emigracji do Francji. Jeżeli zdecydujesz się odwiedzić mnie na Południu Francji - będę Twoim rowerowym przewodnikiem. Chętnie pomogę także w organizacji wyjazdu. 

Fajnie, ze tu jesteś. Mam nadzieję, że to co zobaczysz i - mam nadzieję - poczujesz osobiście - uczyni Twoje życie po prostu lepszym. Bo przecież o to w tym wszystkim chodzi!

Zapraszam na Lazurowe Wybrzeże!

Pozdrawiam, Krzysiek

 

 

 

 

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Krzysztof Jędrzejczyk w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Koszty utrzymania samochodu
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 990 zł brakuje
0%
Pakowny samochód, osobowy bus to przepustka do nieskrępowanej eksploracji wspaniałości Lazurowego Wybrzeża. Pomieści kilka osób i kilka rowerów i zawiezie w nieco odleglejsze, ale warte zobaczenia miejsca, np. Mont Ventoux (150km) czy słynne Alpe d'Huez (350km). Służy także transferom lotniskowym wszystkich odwiedzających mnie Gości - Patronów.
Niestety - obecnie posiadany przeze mnie Renault Grand Espace jest już u schyłku swojego żywota, co nieustannie komunikuje kolejnymi usterkami - utrzymując go na chodzie, będę mógł kontynuować rozwój kanału.

Dziękuję serdecznie za wsparcie i pozdrawiam, Krzysiek

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Krzysztof Jędrzejczyk już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Michał  Osada
Michał Osada
10 zł
Danny Black
Danny Black
200 zł
Anonimowy patron
10 zł
Paco Capo
Paco Capo
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.