Wojciech Szymański - Dom o Zielonych Progach

W Patronite od 18.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1023

Liczba Patronów: 1261

Zostań Patronem
Kup na prezent
8 patronów
310 miesięcznie
12 540 łącznie
Wieje wiatr w mojej głowie, nad doliny i nad sady niesie mnie Wieje wiatr w mojej głowie, on pieśń wolności niesie mi...

O Autorze

Mój Przyjacielu, miło mi Cię gościć, w moich zielonych, domowych progach. Cieszę się, że
tu zajrzałeś. Być może znasz już moje piosenki, a być może spotykasz się z moim graniem i
muzyką po raz pierwszy. Nazywam się Wojciech Szymański, jestem liderem i założycielem
zespołu Dom o Zielonych Progach, w którym gram i tworzę od ponad 20 lat, pisząc teksty i
muzykę.
Jestem także twórcą i założycielem projektu muzycznego W górach jest wszystko co kocham. Przez wiele lat (od 2002 roku) organizowałem cykl koncertów W górach jest wszystko co kocham w wielu miastach Polski, w których być może miałeś okazję uczestniczyć. W ramach tego projektu przez kilkanaście lat zagrało kilkaset utalentowanych młodych zespołów oraz wykonawców. Podsumowaniem tego przedsięwzięcia było wydanie 10 płyt serii W górach jest wszystko co kocham.

Ponadto przez wiele lat współtworzyłem z przyjaciółmi liczne festiwale piosenki studenckiej i turystycznej, takie jak Wrocławski Przegląd Kultury Studenckiej, Pasterskie Anioły, Festiwal Piosenki Studenckiej Bakcynalia w Lublinie czy też Międzynarodowy Festiwal Piosenki Kropka w Głuchołazach.
Moją pasją zawsze były góry i muzyka oraz poezja inspirowana nimi. Obecnie od kilku lat
właśnie w górach organizuje  koncerty i różne wydarzenia artystyczne. Niektóre z nich takie jak koncert na Hali Pod Śnieżnikiem stały się wydarzeniami kultowymi.

 


Od 2 lat realizuję także nowy program artystyczny w wersji online, w którym promuję swoje i inne autorskie piosenki w Internecie. Podczas tych koncertów występuję sam, w duecie z Agatą Świerczyńską, a także innymi gośćmi jak Michał Łangowski czy Irena Salwowska. Początkowa luźna forma spotkań przerodziła się w regularne koncerty na żywo w Internecie na naszym zespołowym profilu FB Dom o Zielonych Progach. Dodatkowo nagrywam także dla fanów ulubione piosenki i wrzucam do Internetu na nasz kanał.  Przez te ponad dwa lata filmy oraz koncerty online (są dostępne cały czas) obejrzało dziesiątki tysięcy ludzi.


W obecnym czasie epidemii, kiedy koncerty na żywo zostały zamknięte, jest to praktycznie
jedyna możliwa forma kontaktu z Wami i jedyna możliwość dzielenia się własną twórczością. Zachęcam Was do wsparcia mojego grania online i objęcia go swoim patronatem. Głównym moim celem jest dzielenie się muzyką i wspieranie nią tych, którzy tego potrzebują. Chciałbym wraz z Wami i dzięki Waszemu wsparciu kontynuować dalej moje projekty muzyczne, które dziś przeniosłem do Internetu, i które macie okazję na bieżąco oglądać oraz słuchać i wspólnie ze mną śpiewać. Są to koncerty w Puszczy Domaszczyńskiej,  koncerty z górskich schronisk, spotkania z gośćmi czy  muzyczne kartki z różnych miejsc. Wierzę  marzenia i wierzę w drugiego człowieka. Z góry dziękuję za każdy gest wsparcia, niezależnie od wysokości wybranej kwoty.


 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Leo Golden'ski
Leo Golden'ski
Próg: 100 zł
Arek
Arek
Próg: 50 zł
Mariusz Dariusz
Mariusz Dariusz
Próg: 50 zł
Agnieszka Jagoda
Agnieszka Jagoda
Próg: 10 zł
Darwina i Jacek Matuszczak
Darwina i Jacek Matuszczak
Próg: 10 zł
Adam Leńczyk
Adam Leńczyk
Próg: 10 zł