Avatar użytkownika

Dorota Wolska

1
patron
20 
miesięcznie
40 
łącznie
1
patron
20 zł 40 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
20 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
30 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
50 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
100 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Dorota Wolska w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Dzień Dobry, Nazywam się Dorota i od młodych lat śpiewam i tworzę. Mam wielkie pragnienie nagrać najnowsze utwory, aby były szeroko dostępne. Wierzę, że Wasze wsparcie umożliwi mi to, by to, co teraz, jest moim marzeniem, stało się realne i było dostępne dla wszystkich!

Dzień dobry :)

Od młodych lat śpiewam, od nastolatki do dzisiaj tworzę piosenki.


Dużą radością w mojej młodości, dawało mi śpiewanie :) moje wczesne lata nastoletnie :)

Napisałam ich tyle, że nie mogę się doliczyć. Niektóre znacie, ponieważ są wydane. W tym czasie mam wielkie pragnienie nagrać te najnowsze utwory, aby były szeroko dostępne. Mam taki plan: nagrać nowe piosenki wraz klipami i dograć nagrania video poprzednich utworów minn. „Jaspis”, „Wołaj do Mnie”

Głęboko wierzę, że wasze wsparcie  umożliwi mi to, by to co teraz jest moim marzeniem stało się realne i było dostępne dla wszystkich .

Miałam duże opory przed założeniem tego profilu, jednak ostatecznie zdecydowałam się ruszyć ponieważ uwierzyłam ….

Chcę nadal wydawać to co stworzyłam w międzyczasie do szuflady, dalej się rozwijać współpracować z muzykami, producentami, specjalistami w dziedzinie pisania, tworzenia, komponowania. Tak, aby moje dzieło niosło jeszcze większą radość i nadzieję innym, było pomocą w modlitwie i wyrażania głębokich westchnień duszy.

Kilka słów o mnie:

„Modlitwa Polski”  2011-2012

Gdy byłam nastolatką grającą już na gitarze pisałam wiele utworów. Było to formą modlitwy, wylewania serca. Z tego okresu jest piosenka: „Panie Polska patrzy w twą twarz”, wydana pod tytułem „Modlitwa Polski”.  To była moja pierwsza piosenka, która była jednocześnie modlitwą wstawienniczą za nasz kraj, a którą odważyłam się grać na modlitwach przed ludźmi! Ona otworzyła mi oczy, że jest nie tylko moją modlitwą, ale również jest modlitwą dla innych i jest śpiewana przez wielu! Nawet po 10 latach po jej stworzeniu, a jeszcze przed jej nagraniem była już śpiewana, nawet w Czechach, po czesku. Nic, stwierdziłam, skoro tak się dzieje, chcę ją nagrać.

„Jaspis” - tutaj powstał pomysł tego utworu :) 2011-2012

Podobnie było z „Jaspis”. Ten utwór powstał w okolicach roku 2011-2012. Zaczęłam śpiewać ją na wewnętrznych spotkaniach, niedługo potem z radością wielką usłyszałam ją śpiewaną przez innych wykonawców, różne grupy, społeczności, Kościoły. Co po raz kolejny miało do mnie przemówić, że ma sens, to co tworzę, w pewnym sensie dla siebie, jako moje modlitwy, psalmy serca, a było to czymś co miało tak niezwykle wzruszający dla mnie odbiór przez szersze grono, którego nie ogarniałam :)

Wiele lat tworzyłam większą część utworów w 4 ścianach, następnie śpiewałam je na przeróżnych spotkaniach, wieczorach, wydarzeniach itd i okazało się, że przemawiają, są zapamiętywane i dochodziły mnie pytanie, gdzie można je odsłuchać.

2016/2019 

 

W poprzednich latach udało mi się nagrać 2 płyty:

„Wołaj do Mnie” w 2016

 

 „Mimo to” w 2019 roku

 

Splot okoliczności sprawił, że na kilka lat zniknęłam - marzenia jednak i gorące serce pozostały i nie dają mi o sobie zapomnieć. W tym czasie (2019-2023) napisałam kilka nowych utworów, które już są gotowe do wydania! 

Powroty nie są łatwe, ale mam w sobie determinację, by nagrać je z producentem i muzykami i nagrać klipy. Wiele przed mną i nie chcę zaprzestać być w tym w czym być powinnam :)

Chcę również w ten sposób odpowiedzieć tym, którzy pytają mnie o te nowe utwory, gdzie są dostępne, aby zaistniały, dobrze wydane i były ogólnodostępne.

 

„Serce Dawida” 2019

A Patronite jest sposobem łączenia mnie (autorki utworów takich jak; „Jaspis”, „Wołaj do Mnie”, „Bóg wywyższył Ciebie”, „Szat”’, „Jedno Słowo” i wiele, wiele innych dostępnych na Spotify, Youtube i innych przekaźnikach) z Osobami, które chcą mnie wesprzeć, moją pasję i marzenia. Dla tych, którzy czekają na nowe utwory, by były łatwo dostępne. Myślę o Osobach, którzy są gotowi wesprzeć mnie nie tylko dobrym słowem, za które jestem za każdym razem bardzo wdzięczna ale i finansowo. Patroni wpłacając regularne, comiesięczne kwoty pomogą mi w realizacji kilku celów. Będę wykorzystać je na potrzeby mojej działalności muzycznej i rozwoju. Mam marzenia, aby utwory, które są już gotowe do wydania. Pragnę nagrać je we współpracy z producentami muzycznymi, i muzykami, w studiu oraz zarejestrować obraz tych nagrań, wydać płyty. Mam też głęboką tęsknotę, by pisać nowe utwory jak i również nagrywać klipy nie tylko do bieżąco nagrywanych utworów ale i do poprzednich, już wydanych i dostępnych na minn na Spotify. Finanse te również pomogą mi w realizacji mojego pragnienia rozwoju, pomogą mi poszerzyć moje zdolności i talenty (lekcje śpiewu, gry na pianiniem gitarze, szkolenia z zakresu tworzenia muzyki, tekstów, kompozycji itd) oraz na zakup profesjonalnego sprzętu do tej działaności (mikrofony, statywy, mikser, odsłuch itd).

 

Dziękuję z całego serca każdemu, kto wspierał mnie przez poprzednie lata!!!

I Dziękuję dzisiaj za Waszą zachętę i pomoc w każdy możliwy sposób.

Za Wasze przypominanie mi kim jestem i za każde słowo Waszej tęsknoty, by mnie słyszeć.

Jestem bardzo, bardzo wdzięczna i wzruszona KAŻDYM z WAS.

Wielkie Bóg zapłać!

 

I do dzieła :)

 

 

Poniżej wspomnienia ze Strefy Zero 2017 <3

 

 

 
A tutaj tytułowy utwór „Wołaj do Mnie” na YouTube
 

 

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Dorota Wolska już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Emilia Nazaruk
Emilia Nazaruk
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.