Rafał Gerlach-Basta

W Patronite od 12.03.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1302

Liczba Patronów: 1039

Zostań Patronem
Kup na prezent
11 patronów
200 miesięcznie
12 020 łącznie
Profil gracza Pokemon Go , w którym przedstawię najnowsze wiadomości i wskazówki ze świata Pokemon Go :)

O Autorze

Hmmm ... od czego by tu zacząć ?

A więc tak mam 28 lat , a dalej gram w Pokemon Go inne gry z serii pokemon jak i zbieram karty Pokemon , czy to obciach , wstyd itp ? Stanowcze nie , bo Pokemony to moje dzieciństwo , a wszystko miało swój początek w szkole podstawowej .

Szkoła podstawowa czyli start , pierwszy GameBoy i pierwsze gry pokemon , gdzie na długioej przerwie robiło się wokoło ciebie ponad 30 osób krzyczących złap go !!!! , potem doszły karty bo miałem szczęście i był facet na rynku który do sprowadzał , prawdziwe oryginały żadne podróby :)

Potem nagle pokemony zniknęły z TV i jakoś trochę o tym zapomniałem , lecz co jakiś czas GameBoy wracał w ręce lub oglądałem Pokemony przez neta po angielsku , czasami gdzieś udało się kupić jakieś karty .

I tak trochę z dala od tego świata  byłem do studiów , wtedy zacząłem grać w Pokemony na telefonie bo wyszły różne emulatory na Androida ......  i nagle , no może nie tak nagle parę lat później były plotki pierwsze newsy o Pokemon Go , wtedy akurat korzystałem z Iphone i ściągnąłem Pokemony przed premierą w Europie ..... dobrze pamiętam jak z hotelu wybiegłem po Charmandera :)

I tak od samego początku grałem bardziej sam czasami z grupą ludzi na jakiś lurach , potem były update różne weszły raidy i od nich zaczęła się bardziej cała społeczność poznawać potworzyły się ekipy , czaty grupy na FB i cała inna reszta rzeczy :)

Pod koniec wakacji 2017 pierwsze osoby zwłaszcza moja dziewczyna Agnieszka , zaczęły mnie namawiać załóż kanał na YouTube i tak jakoś zacząłem nagrywać PokemonGo jak i karty Pokemon .

Tutaj możecie zobaczyć pierwszy film który przekroczył 1000 tyś wyświetleń , co mnie bardzo ucieszyło :)

Także zapraszam do wsparcia mojej osoby .

Pozdrawiam i życzę udanych łowów w PokemonGo

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika