Dominik Zapała

Właściciel prężnie rozwijającej się grupy facebookowej.

O Autorze

Kim jestem?


Mam na imię Dominik i jestem uczniem Liceum na profilu Mat-Fiz-Inf.
Mam 18 lat i interesuję się modą uliczną, informatyką oraz grafiką komputerową.


Czym się zajmuję?

Pół roku temu powołałem wraz z kolegami grupę zrzeszającą pasjonatów mody ulicznej. Naszym zadaniem było umożliwienie polskiej społeczności streetwearowej zakup oraz sprzedaż butów w jednym miejscem. Udało się! Z uporem maniaka pracowaliśmy nad rozwojem naszej (już niemałej) społeczności.

Co chcę osiągnąć?

W celu rozwoju naszej społeczności zbieramy pieniądze na sfinansowanie inicjatywy jaką są sitemonitory. Czym są sitemonitory? Jest to dość skomplikowany program mający za zadanie śledzenie ruchu na przypisanych stronach internetowych. Ma to umożliwić jak najszybsze poinformowanie użytkowników naszej grupy o aktualnych premierach, które nierzadko są bardzo limitowane i kolekcjonerskie. W tym miejscu pojawia się PATRON. Z twoją pomocą uda nam się rozwinąć ten projekt i rozpocząć nowe, jeszcze ciekawsze. Zostań z nami, a na pewno Ci to wynagrodzę

Dziękuję

To, że dotrwałeś do tego momentu i przeczytałeś całą poprzednią treść jest bardzo miłe - Dziękuję. Jeśli jesteś jednym z grupowiczów i widzisz coś co Ci się podoba w naszej grupie zostaw coś po sobie stając się częścią naszej społeczności.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)