Dominik Zapała

W Patronite od 04.03.2020

Właściciel prężnie rozwijającej się grupy facebookowej.

O Autorze

Kim jestem?


Mam na imię Dominik i jestem uczniem Liceum na profilu Mat-Fiz-Inf.
Mam 18 lat i interesuję się modą uliczną, informatyką oraz grafiką komputerową.


Czym się zajmuję?

Pół roku temu powołałem wraz z kolegami grupę zrzeszającą pasjonatów mody ulicznej. Naszym zadaniem było umożliwienie polskiej społeczności streetwearowej zakup oraz sprzedaż butów w jednym miejscem. Udało się! Z uporem maniaka pracowaliśmy nad rozwojem naszej (już niemałej) społeczności.

Co chcę osiągnąć?

W celu rozwoju naszej społeczności zbieramy pieniądze na sfinansowanie inicjatywy jaką są sitemonitory. Czym są sitemonitory? Jest to dość skomplikowany program mający za zadanie śledzenie ruchu na przypisanych stronach internetowych. Ma to umożliwić jak najszybsze poinformowanie użytkowników naszej grupy o aktualnych premierach, które nierzadko są bardzo limitowane i kolekcjonerskie. W tym miejscu pojawia się PATRON. Z twoją pomocą uda nam się rozwinąć ten projekt i rozpocząć nowe, jeszcze ciekawsze. Zostań z nami, a na pewno Ci to wynagrodzę

Dziękuję

To, że dotrwałeś do tego momentu i przeczytałeś całą poprzednią treść jest bardzo miłe - Dziękuję. Jeśli jesteś jednym z grupowiczów i widzisz coś co Ci się podoba w naszej grupie zostaw coś po sobie stając się częścią naszej społeczności.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)