Avatar użytkownika

Magnus

15
patronów
880 
miesięcznie
21 560 
łącznie
15
patronów
880 zł 21 560 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dużo dla mnie znaczy sam fakt, że tu zajrzałeś, a to, że zostawiłeś dychę znaczy jeszcze więcej! Nabieram wiary we własną działalność, serdecznie dziękuję!
Podziękowania dla wszystkich patronów znajdą się również na końcu moich video na YT.
Dodatkowo otrzymasz rangę Patrona i dostęp do osobnej kategorii na moim serwerze Discord!
Shoutout i personalne podziękowanie za wsparcie na pierwszym streamie który zrobię po Twojej decyzji o wsparciu!
30 zł miesięcznie
Wchodzimy już coraz wyżej! Trzy dyszki to pomoc godna pochwały! Serdecznie dziękuję. Wsparcie tą kwotą gwarantuje Ci:
- Podziękowania na YT
- Ranga Ultra Patrona i dostęp do specjalnej kategorii na Discordzie
- Co jakiś czas planuję robić głosowanie widzów na grę jaką pokażę na moim kanale. Patroni z tego progu mogą zasugerować tytuł wybrany przez siebie, a ja 4 najczęściej pojawiające się tytuły wrzucę do głosowania ogólnego
- Dla Patronów poziomu 2 i wyżej planuję udostępniać na Discordzie materiały dotyczące moich zbliżających się planów i projektów (przepisy, nagrody, kategorie pytań, linki do video na YT) jak i krótkie nagrania "zza kulis".
50 zł miesięcznie
Taka kwota wsparcia to już nie przelewki! Kłaniam Ci się bardzo nisko w podziękowaniu, a oto co ode mnie otrzymasz:
- Poprzednie nagrody
- Raz w miesiącu przyjmę Twoje zaproszenie do jakiejś wspólnej gry (on lub off stream) o ile mam ją w bibliotece
- Przy jednym ze Starć Streamerów dorzucę kategorię wybraną przez Ciebie do Va Banque!
100 zł miesięcznie
Stówa dla streamera to nie tylko spore pieniądze, ale spore zaufanie. Dużo dla mnie znaczy fakt, że wierzysz w to co robię i napędza mnie to do działania. Oto jak chciałbym Ci podziękować:
- W tym progu znajdują się wszystkie poprzednie nagrody
- Jeśli kiedyś będę w okolicach Twojego miasta, zaproszę Cię na dobry obiad, albo, jeśli wpuścisz mnie do domu, ugotuję Ci coś pysznego własnoręcznie!
- Raz w miesiącu wybiorę Patrona w tym progu, któremu wyślę niespodziankową paczkę z upominkiem/upominkami. Możesz mieć pewność co do jednego - będzie to coś zrobione własnoręcznie i na pewno będziesz zadowolony!
- Jeśli zbierzemy odpowiednią ilość osób (czyli 5) w tym progu, zrobię dla chętnych Patronów edycję Wielkiego Quizu Magnusa, oczywiście z nagrodami!
300 zł miesięcznie
Ten próg jest przeznaczony dla nie lada wspierających. I tym wspierającym będę chciał pokazać jak bardzo doceniam ich wkład w moją twórczość. Mianowicie:
- Otrzymacie naturalnie wszystkie nagrody z poprzednich progów
- Jeśli przyjedziesz do Rzeszowa, spędzimy jakoś dzień! Szczegóły do dogadania :-)
- Zrobię filmik na YT z recenzją wybranej przez Ciebie gry
- Będziesz mógł wybrać tytuł jaki ogram na przynajmniej jednym streamie na moim kanale Twitch
- Stworzę dla Ciebie wersję Patronite Starcia Streamerów (Starcie Patronów? :o ) dla Ciebie i wybranej przez Ciebie osoby (za jej zgodą!). Chcesz się z kimś zmierzyć na łamach mojego kanału? To jest Twoja okazja!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Magnus w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Wielbiciel suchego humoru, gier planszowych, współzawodnictwa, zagadek. Quizmaster, organizator eventów, twórca rozrywki, słowem - Magnus. Chciałbym podzielić się z Wami moją pasją i zachęcić Was do przeżywania jej razem ze mną!

Wsparcie mojego kanału pomaga mi w zakupie potrzebnego sprzętu i rekwizytów do nagrań, jak i również podstawowych zakupów na streamy, które zawsze wymagają jakiegoś przygotowania. Nawet mała ciegiełka bardzo pomoże mi w rozwoju, więc zapraszam!

Jeśli nadal czytasz po tym sahara-level sucharze powyżej, może jest dla nas jakaś nadzieja!

Jestem Magnus, pasjonat wszystkiego po trochu. Uwielbiam wysilać szare komórki oraz zmuszać innych do tego samego.

Obecnie mocno działam na Twitchu, pokazując tam swoje pomysły jak i kaleczenie gamingowe już od ponad trzech lat. Przez ten czas poznałem wiele osób, gościłem ich na moich eventach - pierwotnie Wielkich Quizach Magnusa, a obecnie na Starciach Streamerów. Te dwa projekty to moje największe chluby, które sprawiły, że poznałem wiele ciekawych osób, z którymi do tej pory aktywnie działam przy różnych wydarzeniach. Moje projekty możecie zobaczyć na moich kanałach Twitch oraz YouTube, często pojawiam się również na zorganizowanych akcjach charytatywnych, np GraPaczka lub mniejszych charity zorganizowanych przez grupę DobreStreamy z których pochodzą choćby moje słynne przejęzyczenia o "Zbieraniu przeciw DKMS" i "Na dzieci ze schroniska" ;-).

Wierzę, że w internecie jest nadal miejsce na coś nowego! I to chcę wprowadzić. Staram się, by mój content był oryginalny, podchodzę do niego z bardzo duża pasją i rzetelnością i niekiedy poświęcam swój sen - jak teraz, pisząc ten tekst - by rozwijać się dalej, dla Was.

Zdecydowałem się spróbować swoich sił na Patronite, gdyż ogrom moich pomysłów na nowe projekty znacznie przekracza mój budżet. Poza tym Wasze wsparcie dałoby mi jasny sygnał, że podoba się Wam moja praca, a to napędziło by mnie jeszcze bardziej!

By dać Wam przykład mojej twórczości, zachęcam do zobaczenia video promującego nowy projekt - Eskapada Magnusa, zorganizowanego ze streamerami z grupy JaRock:

Dotarłeś tak daleko? Wow!

Jeśli zdecydujesz się, drogi czytelniku bądź czytelniczko, wesprzeć moją twórczość, mogę Ci obiecać "tylko" tyle, że poczujesz, że było warto. Już moja w tym głowa :-)

Cele Autora

Realizacja celów z nagród
  • 999 zł miesięcznie
  • 119 zł brakuje
88%
W nagrodach dla Patronów zawarłem kilka rzeczy, których obecnie jeszcze nie robię, jak np dodatkowa nagroda na Skarbcu albo comiesięczna paczka dobroci dla wylosowanego Patrona. Nie chciałbym dawać obietnic bez pokrycia, dlatego zachęcam, by pomóc mi je spełnić!
Some weird sh*t
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 120 zł brakuje
29%
Udowodniłem sobie już wiele razy w życiu, a teraz chętnie udowodniłbym również Wam, że gdy człowiek nie musi się martwić o fundusze to potrafi wpaść na naprawdę ciekawe pomysły. Dlatego z tego miejsca mogę Wam obiecać, że jeśli uda się osiągnąć nie tylko ten finansowy spokój, ale również regularny przypływ funduszy na nowe plany i pomysły, zdecydowanie Was nie zawiodę. Będę konstruował, będę rozbawiał, będę prezentował, opowiadał, grał, podziwiał, podróżował - słowem, rozwinę skrzydła. I to wszystko będzie dzięki Wam.
Spokój ducha
  • 600 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Ten cel jest zarazem prosty w wyjaśnieniu jak i wyegzekwowaniu po osiągnięciu go - chcę się nie martwić. Moje pomysły i projekty zawsze kosztują mnie trochę grosza, niestety moja twórczość - jeszcze? - nie zwraca się w 100%. Przy osiągnięciu tego celu mógłbym bez obaw skupić się na utrzymaniu tego co obecnie robię, przy okazji nie poświęcając regularnie środków na życie.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Magnus już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

2SNK
2SNK
50 zł
FoxFire87
FoxFire87
30 zł
Anonimowy patron
10 zł
Emiru Tegryfon
Emiru Tegryfon
100 zł
Badyl875
Badyl875
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.