W Patronite od 23.05.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 622

Liczba Patronów: 1069

Zostań Patronem
Kup na prezent
13 patronów
880 miesięcznie
8 350 łącznie
Wielbiciel suchego humoru, gier planszowych, współzawodnictwa, zagadek. Quizmaster, organizator eventów, twórca rozrywki, słowem - Magnus. Chciałbym podzielić się z Wami moją pasją i zachęcić Was do przeżywania jej razem ze mną!

O Autorze

Jeśli nadal czytasz po tym sahara-level sucharze powyżej, może jest dla nas jakaś nadzieja!

Jestem Magnus, pasjonat wszystkiego po trochu. Uwielbiam wysilać szare komórki oraz zmuszać innych do tego samego.

Obecnie mocno działam na Twitchu, pokazując tam swoje pomysły jak i kaleczenie gamingowe już od ponad trzech lat. Przez ten czas poznałem wiele osób, gościłem ich na moich eventach - pierwotnie Wielkich Quizach Magnusa, a obecnie na Starciach Streamerów. Te dwa projekty to moje największe chluby, które sprawiły, że poznałem wiele ciekawych osób, z którymi do tej pory aktywnie działam przy różnych wydarzeniach. Moje projekty możecie zobaczyć na moich kanałach Twitch oraz YouTube, często pojawiam się również na zorganizowanych akcjach charytatywnych, np GraPaczka lub mniejszych charity zorganizowanych przez grupę DobreStreamy z których pochodzą choćby moje słynne przejęzyczenia o "Zbieraniu przeciw DKMS" i "Na dzieci ze schroniska" ;-).

Wierzę, że w internecie jest nadal miejsce na coś nowego! I to chcę wprowadzić. Staram się, by mój content był oryginalny, podchodzę do niego z bardzo duża pasją i rzetelnością i niekiedy poświęcam swój sen - jak teraz, pisząc ten tekst - by rozwijać się dalej, dla Was.

Zdecydowałem się spróbować swoich sił na Patronite, gdyż ogrom moich pomysłów na nowe projekty znacznie przekracza mój budżet. Poza tym Wasze wsparcie dałoby mi jasny sygnał, że podoba się Wam moja praca, a to napędziło by mnie jeszcze bardziej!

By dać Wam przykład mojej twórczości, zachęcam do zobaczenia video promującego finał turnieju Starć Streamerów, zorganizowanego z grupą JaRock:

Dotarłeś tak daleko? Wow!

Jeśli zdecydujesz się, drogi czytelniku bądź czytelniczko, wesprzeć moją twórczość, mogę Ci obiecać "tylko" tyle, że poczujesz, że było warto. Już moja w tym głowa :-)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Wspólnik Zkurczybyk
Wspólnik Zkurczybyk
Próg: 10 zł
2SNK
2SNK
Próg: 50 zł
FoxFire87
FoxFire87
Próg: 30 zł
man_woof_sky
man_woof_sky
Próg: 50 zł
Emiru Tegryfon
Emiru Tegryfon
Próg: 100 zł