Avatar użytkownika

Drzewiński O FOTOGRAFII

18
patronów
526 
miesięcznie
27 555 
łącznie
18
patronów
526 zł 27 555 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
WOW!
Dziękim takim dyszkom jak Twoja, projekt O Fotografii może oddychać 👩‍❤️‍👨 Co miesiąc...
Dziękuję 🥂

Będąc uczestnikiem pierwszego progu, otrzymasz dostęp do naszej zamkniętej grupy na Facebook'u, gdzie rozmawiamy o fotografii, organizujemy wspólne wyjazdy np na wystawy i jest możliwość zadawania mi pytań.


20 zł miesięcznie
Podwójne WOW!
Swoją drogą, ścieżka do filmu 'Podwójne życie Weroniki', to moja ulubiona muzyka filmowa. Polecam na nocną jazdę samochodem...
Dziękuję 😉

Będąc uczestnikiem drugiego progu, otrzymasz nie tylko dostęp do naszej zamkniętej grupy na Facebook'u oraz wydłużony czas dostępu do powtórek webinarów do 14 dni.
30 zł miesięcznie
3 x WOW!
Nie wiem dlaczego, ale przypomniały mi się 'Aniołki Charliego' 😉
Dziękuję 🥂

Uczestnicy progu "30", uczestnicy otrzymają wszystko, to co w poprzednich progach + możliwość dostępu do powtórek naszych webinarów do 30 dni od ich zakończenia.
40 zł miesięcznie
4 x WOW! Nie wiem co mam powiedzieć. Chyba tylko to, że jestem po czterdziestce 😂
Dziękuję 🥂

W ramach progu "40" otrzymasz wszystko, to co uczestnicy poprzednich progów, powiększone o możliwość rezerwacji miejsca siedzącego na naszych spotkaniach na żywo np w FDK.
50 zł miesięcznie
5 x WOW!
Nie, 50 absolutnie nie kojarzy mi się z '50 twarzami Grey'a''😂
Jeśli chodzi o mocniejsze klimaty, to wybieram fotografie Arakiego, von Wangenheima, Richardsona, Tellera, Newtona. A Ty?
Dziękuję 🥂

W ramach progu "50" otrzymujesz wszystko, to co w poprzednich progach powiększone o możliwość indywidualnych konsultacji Twoich prac fotograficznych.
66 zł miesięcznie
6,6 x WOW!
Ten próg to skojarzenie z jednym z moich niezrealizowanych marzeń. Wielki amerykański samochód, aparat foto i ROUTE 66 🚙.... A Twoje marzenie czekające na spełnienie? Pamiętaj o nim i też je zrealizuj. 🤜 🤛
Dziękuję 🥂

W ramach progu "66" otrzymujesz wszystko co w poprzednich progach powiększone o opcję bezpośredniego kontaktu telefonicznego ze mną pomiędzy naszymi wydarzeniami. To na wypadek gdybyś chciała/chciał jeszcze coś przedyskutować, lub gdyby jakieś treści z naszych spotkań były dla Ciebie niejasne lub wymagały dodatkowego komentarza.
99 zł miesięcznie
9,9 x WOW!
Współpartnerem tego progu jest piosenka '99 Luftbaloons' Neny. 🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈Wiem... Czasami mam dziwne skojarzenia... A Tobie z czym się kojarzy liczba 99? Mhmm...?
Dziękuję za wsparcie projektu 🥂

Wspierając mój projekt comiesięczną kwotą 99 zł, powodujesz, że moje przedsięwzięcie nabiera jeszcze większych skrzydeł. Będąc uczestnikiem progu "99" otrzymujesz wszystko co przy poprzednich progach powiększone o dostęp do pdf-ami z prezentacjami z webinarów objętych czasem Twojej subskrypcji.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Drzewiński O FOTOGRAFII w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

DRZEWIŃSKI O FOTOGRAFII - to autorska seria webinarów oraz spotkań na żywo o fotografii, sztuce i estetyce życia. Jeżeli interesuje się i pociąga piękniejsza strona rzeczywistości, to zapraszam!

Kim jestem?

Nazywam się Tomek Drzewiński. Jestem fotografem, autorem ponad 1000 sesji do polskich i zagranicznych czasopism, absolwentem nowojorskiej Parsons School of Design, założycielem projektu edukacyjnego OOF Academy, wykładowcą i propagatorem miłości do fotografii i jej kuzynek i kuzynów: malarstwa, rzeźby, architektury, urbanistyki, muzyki, reklamy i całej reszty naszej rodzinki, którą niektórzy nazywają Sztuki Piękne. Sztuki Brzydkie to inna rodzina, ale z nią też czasami się konfrontuję. 

Działam niezależnie od instytucji kultury, ministerstw czy galerii. To pozwala mi być obiektywnym w moich poglądach i przekazywanych treściach. 

Projekt O FOTOGRAFII

W 2014 roku założyłem na Facebook'u profil O FOTOGRAFII. Początkowo głównie pisałem o fotografii, ale ponieważ wolę mówić, niż pisać, to zacząłem też realizować spotkania na żywo (gościnnie w Faktycznym Domu Kultury w Warszawie), a potem online.

Do tej pory zrealizowałem 36 spotkań na żywo oraz w internecie.

Dlaczego i do czego potrzebuję właśnie Ciebie?

To proste. Od jakiegoś czasu angażuję coraz więcej czasu, żeby dostarczać nam wszystkim wartościową, rzetelną i sprawdzoną wiedzę na temat fotografii i innych sztuk. Im więcej poświęcam czasu projektowi O FOTOGRAFII, tym mniej mam czasu na inne działania przynoszące $.

Jeżeli uważasz, że to co robię w ramach O FOTOGRAFII ma sens i chcesz wesprzeć nasz wspólny projekt, to zapraszam Cię do zostania jedną lub jednym z jego PATRONÓW.

Magiczne słowo

Dziękuję.

Cele Autora

Nasze czwartki!!!
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 474 zł brakuje
26%
Ok. 2000 zł da mi luz w organizowaniu spotkań cztery razy w miesiącu. To NASZE 😘czwartki!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Drzewiński O FOTOGRAFII już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
20 zł
Łukasz Kossuth
Łukasz Kossuth
20 zł
Paweł Szymański
Paweł Szymański
30 zł
Michał Werbiński
Michał Werbiński
20 zł
Anna Osińska
Anna Osińska
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.