Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska

W Patronite od 04.06.2018

Więcej dla Was!

3 000 zł

32%

osiągnięto

2 030 zł

brakuje

Moi kochani dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli tworzyć dla Nas wszystkich więcej i lepiej! Do tej pory nasze działania na portalach społecznościowych były sporadyczne, kreowane filmy i medytacje na YouTube dodawaliśmy raz na tydzień lub dwa. Osiągnięcie tego celu stworzy nam dużo większą przestrzeń na tego typu działania. Wasze wsparcie umożliwi nam wcielenie w życie wiele projektów, które zrodziły się w naszych sercach, a co za tym idzie dla WAS będzie dostępnych dużo więcej materiałów i wiedzy.

100% dla Was!

10 000 zł

9%

osiągnięto

9 030 zł

brakuje

Tak 100% dla Was!
Do tej pory nasz czas głównie poświęcaliśmy tworzeniu spotkań z Wami w formie warsztatów, czy wyjazdów. Niestety w taki sposób docieramy do ograniczonej liczby ludzi, a chcemy się ze WSZYSTKIMI dzielić tym co mamy do dania najpiękniejszego, całą skarbnicą wiedzy jaką zdobyliśmy w świadomym doświadczaniu życia. Dzięki takiemu wsparciu mogli byśmy tworzyć takie projekty w formie internetowych kursów dostępnych dla każdego. Takie wsparcie również umożliwi nam 100% zaangażowanie w tworzenie dla Was vlogów, wywiadów z ciekawymi ludźmi, medytacji, lekcji Jogi, wszelkiego rodzaju uwalniających napięcia i blokady technik oraz wszystkiego czego sobie zażyczycie! Już dziś cieszy nas myśl, że ten projekt będziemy razem współtworzyć dzięki Waszym sugestiom i podpowiedziom.
Posyłamy Wam MIŁOŚĆ I WDZIĘCZNOŚĆ.

JAKOŚĆ A NIE JAKOŚ!

40 000 zł

2%

osiągnięto

39 030 zł

brakuje

Drodzy patroni chcemy znacząco podnieść jakość naszych usług dla was. Do tego potrzebujemy odpowiedniego sprzętu takiego jak:
- przenośny system nagłośnieniowy z mikroportem na wszelkiego rodzaju spotkania i wykłady,
- projektor do wyświetlania materiałów multimedialnych,
- kamery 4K oraz GoPro + oprzyrządowanie by nasze vlogi wywiady oraz reportaże były w przyzwoitej jakości,
- aparat fotograficzny by ująć to co ulotne i najcenniejsze,
-profesjonalne mikrofony i rejestrator dźwięków by nasze medytacje miały studyjną jakość.
- komputer oraz programy, które pozwolą na obrobienie i zmontowanie zgromadzonych materiałów.
Doceniamy Wasz wkład we współtworzeniu...D Z I Ę K U J E M Y...!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)