Edward Słowianin Leh

W Patronite od 25.03.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1819

Liczba Patronów: 1666

Zostań Patronem
Kup na prezent
4 patronów
85 miesięcznie
5 950 łącznie

Rozwój Naszego polskiego komunikatora dla działań Narodu polskiego.

10 000 zł

59%

osiągnięto

4 050 zł

brakuje

Sława Bracia i Siostry!! Nasze Radio Sławenia nadaje codziennie już od 6 miesięcy!!! Huurrra!!! Poza tym Trzy dni temu uruchomiliśmy nasz własny pozasystemowy Radiowy komunikator , bez aktualizacji, bez śledzenia. Zrobiliśmy go wydając nasze wszystkie oszczędności. wykupując więcej miejsca na serwerach i pamięci na rok . Teraz rozpoczynamy zbiórkę by rozwijać jeszcze bardziej nas projekt i by wykupić serwery na przyszłość przede wszystkim dla Rodaków oraz zakupić dyski sieciowe dla bezpieczeństwa wspólnego , Dla Polaków przez Polaków. Dzięki temu zjednoczymy się wszyscy w działaniu by Nasz Naród odzyskał wolność i mógł żyć godnie na swej ojczystej ziemi!! Także częśc zebranych pieniędzy chcemy przeznaczyć na wydrukowanie książek odkłamujących historię Słowian!!
Dostęp jest całkowicie darmowy i tylko dla chcących działać Rodaków dla Naszego kraju. Sława i z góry dziękujemy za Wsparcie!!

Na zakup profesjonalnego sprzętu do nagrywania wieców i muzyki

1 500 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Myślę ,że zebranie tak niewielkiej kwoty pozwoli mi na zakupienie używanego aczkolwiek profesjonalnego sprzętu jak kamera, dyktafom zoom do dzwieku , mikrofon do nagrywania audycji , koncertów i muzyki w przyzwoitej jakości w cleu uprzyjemnienia zdobywania wiedzy w pełnej jej okazałości.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Łukasz Listewnik
Łukasz Listewnik
Próg: 15 zł
Piotr Łukasiewicz
Piotr Łukasiewicz
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Adrian Stano
Adrian Stano
Próg: 30 zł
Jarek Świątek
Jarek Świątek
Próg: 60 zł
Rafał Lesiewicz
Rafał Lesiewicz
Próg: 15 zł