Ewa Stankiewicz

W Patronite od 30.06.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 478

liczba Patronów: 932

5 patronów
435 zł miesięcznie
785 zł łącznie
THRILLER POLITYCZNY - pilot serialu. Historia współczesnej Polski, zakulisowych działań na najwyższym szczeblu władzy, niewyjaśnionych zbrodni, wpływu obcych służb. Historia, która nie została jeszcze opowiedziana bez cenzury, profesjonalnie, w sposób zrozumiały również dla światowej publiczności.

O Autorze

 

Szanowni Państwo,

Rozpoczęłam przygotowania pilotażowego  odcinka serialu – thrillera politycznego.

Chcę zrobić film atrakcyjny, profesjonalny a jednocześnie bez cenzury i politycznej poprawności.

Pracowałam dla różnych producentów i stacji telewizyjnych i kiedy trzeba było wybierać pomiędzy zagwarantowaniem dochodów a uczciwością artystyczną czy dziennikarską – wolałam – i tak się zdarzało - odejść z pracy niż zgodzić się na fałszywą nutę.

Chcę zrobić coś, co – mam taką nadzieję - przetrze szlaki i otworzy drogę dla nowych produkcji filmowych na rynku, który z mojej perspektywy jest zabetonowany.

To duże przedsięwzięcie… wielkie wyzwanie, ale też coś, co jest niezwykle potrzebne…
To także wspaniała przygoda, do której Państwa zapraszam !

Kilka razy realizowałam duże produkcje filmowe od zera – na początku, na zasadzie ryzyka - wkładu własnego twórców  - i za każdym razem udało się dotrzeć do szerokiej publiczności (TVP, ZDF, Arte, Kina, Festiwale, nagrody).

Budżet naszego pilotażowego odcinka szacujemy na 8 mln zł.
Część tego planujemy pozyskać na zasadzie wkładu pracy profesjonalistów ale ponieważ nie da się zrobić dobrego filmu zupełnie bez pieniędzy – do Państwa zwracam się o pomoc w zebraniu 2,5 mln zł. - na wszystkie „twarde” koszty – wszystko, czego nie zdołamy pozyskać jako wkładu własnego w produkcję a za co będziemy musieli zapłacić. 

Możecie Państwo sprawić, że na rynku pojawi się profesjonalna polska produkcja filmowa, odważna, wciągająca i atrakcyjna.

Zapraszam !   
Ewa Stankiewicz

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni