Fundacja ekologiczna ARKA

W Patronite od 02.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2628

Liczba Patronów: 2353

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
45 miesięcznie
3 480 łącznie

Mamy szansę przetrwać

3 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

2 955 zł

brakuje

To minimalna kwota, która pozwoli na realizację naszej akcji i zakup, chociaż niewielkiej ilości rowerów dla dzieci z domów dziecka. Wiemy, że czasy ciężkie, więc zaczynamy od kwoty minimum, a może nas zaskoczycie. Przecież Rower Pomaga!!!

Trzymamy poziom i jedziemy dalej!

8 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

7 955 zł

brakuje

Tyle dotychczas przeznaczaliśmy na akcję. Co pozwalało na zakup około 50- 60 rowerów rocznie, organizacje akcji w niewielkim zakresie, ale na przykład w roku 2019 przejechaliśmy ponad 60 mln rowerowych kilometrów i była to największa w Polsce akcja rowerowo - społeczna. Piszemy, iż w niewielkim zakresie, bo zawsze zamiast na promocję i rozwój akcji, przeznaczaliśmy więcej środków na zakup wymarzonych rowerów dla dzieci.

Rozwój. Największa akcja w Polsce!

12 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

11 955 zł

brakuje

Oj ale byłoby super. Tak nie musieć ciągle martwic się o kasę, tylko dobrze robić swoje. TAK, chcielibyśmy z Wami każdego roku organizować największą w Polsce społeczna akcję rowerową. Malo tego akcja już mocno wykroczyła po za granice naszego kraju. Już jeżdżą z nami rowerzyści śmiało można powiedzieć z całego świata. Możemy z tego być dumni! Ale niestety, żeby prowadzić i rozwijać tak nasza akcję, potrzebujemy Waszego wsparcia.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Adrian Greń
Adrian Greń
Próg: 20 zł
Kamil Warpas
Kamil Warpas
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł