Avatar użytkownika

Fundacja Dla Wszystkich

0
patronów
0 
miesięcznie
378 
łącznie
0
patronów
0 zł 378 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
3 zł to dużo a nawet bardzo dużo:) Każda złotówka przybliża nas do rozwoju naszej grupy i daje motywacje do dalszego działania . Będziemy bardzo wdzięczni za wsparcie:)
7 zł miesięcznie
Na szczęście:) Dzięki Tobie możemy spełniać marzenia:) Otrzymasz od nas mailowe podziękowanie za wsparcie. Dziękujemy:)
15 zł miesięcznie
Dziękujemy, że jesteś z nami. Twoje wsparcie bardzo dużo dla nas znacz i bardzo nam pomaga:) W zamian za wsparcie podziękujemy Ci publicznie na naszym profilu na fb:)
21 zł miesięcznie
Twoje wsparcie jest dla nas nie ocenione:) Możemy podejmować kolejne wyzwania:) W zamian za pomoc oferujemy oprócz publicznych podziękowań na naszym profilu na fb otrzymasz od nas również informacje na temat tego co aktualnie się u nas dzieje:)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja Dla Wszystkich w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Fundacja Dla Wszystkich to grono osób skupiających się na rozwoju dzieci i młodzieży, organizacją wielkich wydarzeń ewangelizacyjnych czy realizacją projektów profilaktycznych. Zapraszamy na naszą stronę: www.dla-wszystkich.pl

Fundacja Dla Wszystkich

Zajęcia taneczne Breakdance, aranżacja międzynarodowych turniejów tanecznych, wymiany obozowe, organizowanie wielu wycieczek w kraju i za granicą dla dzieci i młodzieży, realizacja projektów profilaktycznych, organizowanie Forum Ewangelizacyjengo "Godzina Miłosierdzia" przyczyniły się do zainicjowania pomysłu na założenie fundacji “Dla Wszystkich”, której głównymi celami są: 

 • Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym
 • Pomoc społeczna, w tym pomoc rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywanie ich szans
 • Kompleksowa pomoc dla dzieci i młodzieży zagrożonych demoralizacją, przestępczością i uzależnieniami poprzez działania wychowawcze, opiekuńcze, terapeutyczne, edukacyjne i pro-społeczne
 • Gromadzenie środków finansowych i materialnych na rzecz zapobiegania patologiom społecznym
 • Działalność charytatywna
 • Działalność na rzecz rozwoju, promocji i upowszechniania kultury
 • Promowanie aktywnego spędzania wolnego czasu
 • Wspieranie dzieci i młodzieży 
 • Organizowanie aktywnego wypoczynku da dzieci i młodzieży
 • Organizacja wydarzeń artystycznych, wspierających cele fundacji
 • Inicjowanie i wspieranie działań społecznych w różnych dziedzinach życia dla rozwoju postaw patriotycznych i prospołecznych, oraz szerzenie wiedzy religijnej.
 • Organizowanie i finansowanie krajowych i międzynarodowych sympozjów, spotkań, szkoleń i kursów, przedstawień, wystaw, festiwali i warsztatów, imprez artystycznych w kraju i za granicą, których problematyka pozostaje w związku z celami Fundacji
 • Organizowanie i finansowanie akcji społecznych, seminariów, dyskusji, konferencji, wykładów, odczytów, konkursów, festiwali, giełd, targów, pokazów, pikników, zjazdów, a także rekolekcji, spotkań i wyjazdów formacyjnych, pielgrzymek oraz innych form przekazywania wiedzy

 

Cele Autora

Nieustanny rozwój:)
 • 5 000 zł miesięcznie
 • 5 000 zł brakuje
0%
Grupa Butterfly Crew zdobywa wysokie miejsca na turniejach, występuje w wielkich imprezach, a także z powodzeniem podbija telewizyjne programy. A to wszystko dzięki wyjazdom na obozy, wycieczki, turnieje oraz wymiany w kraju i za granicą. Aby móc utrzymać obecny poziom i nadal się rozwijać potrzebujemy Waszego wsparcia:)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja Dla Wszystkich już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
21 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.