Fundacja Mali Artyści

W Patronite od 17.06.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2750

Liczba Patronów: 2570

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
20 miesięcznie
2 860 łącznie
Fundacja Mali Artyści prowadzi Centrum Zajęć Pozaszkolnych dla dzieci i młodzieży

O Autorze

Hej!

Tu Fundacja Mali Artyści. W czerwcu 2021r. otworzyliśmy Centrum Zajęć Pozaszkolnych dla dzieci i młodzieży. Oferujemy zajęcia takie jak:

 • Gordonki,
 • Zerówka muzyczna z językiem angielskim,
 • Zespół wokalny,
 • Zajęcia sensoryczne,
 • Zajęcia plastyczne 
 • Zajęcia praktyczno-techniczne "Zrób to sam".

Jesteśmy młodymi ludźmi z ogromną energią i chęcią stworzenia czegoś wyjątkowego w naszym mieście. Naszym celem jest stworzenie super miejsca dla dzieci i młodzieży, w którym będą mogły odkrywać świat wszystkimi zmysłami, rozwijać swoje pasje oraz kreatywnie spędzać swój wolny czas! 

Szukamy wsparcia finansowego, które pozwoli nam się rozwijać oraz spełnić nasze marzenie jakim jest zorganizowanie musicalu, w którym czynny udział będą brały dzieci i młodzież. Wasze wsparcie pozwoli nam także na zorganizowanie serii wykładów edukacyjnych pt. "Zwiedzamy świat", podczas których uczestnicy poznają kulturę oraz ciekawostki z różnych stron świata oraz serię wykładów "Kim chciałbym zostać?", na których dzieci będą miały okazję poznać różne zawody, porozmawiać z ich reprezentantami oraz dowiedzieć się na czym polega ich praca. Chcielibyśmy także organizować wyjazdy do filharmonii, teatrów czy muzeów, by otworzyć młode umysły na piękno, estetykę, wrażliwość!

Dzięki PATRONITE możesz w stały i indywidualny sposób uczestniczyć w naszych działaniach. Dzięki Twojemu zaangażowaniu miło będzie nam gościć Cię w gronie naszych darczyńców, tym samym współtwórców wielkich rzeczy!

Zachęcamy Was do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Instagramie!

https://www.facebook.com/Fundacja-Mali-Arty%C5%9Bci-108675321377496/

https://www.instagram.com/fundacja_mali_artysci/


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 15 zł
Stella Gołębiewska
Stella Gołębiewska
Próg: 5 zł
Gabriel Przebieracz
Gabriel Przebieracz
Próg: 200 zł