Avatar użytkownika

Fundacja Mali Artyści

2
patronów
20 
miesięcznie
3 220 
łącznie
2
patronów
20 zł 3 220 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękujemy! Każda złotówka a nawet każdy grosz przybliża nas do spełniania naszych marzeń i celów! Jeśli zdecydujesz się na poświęcenie 5 zł miesięcznie ze swojego budżetu będziemy Ci bardzo wdzięczni! :)
15 zł miesięcznie
To bardzo hojny gest z Twojej strony! Dziękujemy Ci razy 3! Każda złotówka zostanie przeznaczona na organizację musicalu oraz na tworzenie pomocy dydaktycznych do naszego Centrum. Chętnie opowiemy o Tobie i Twoim geście na naszym Facebooku i Instagramie. Dziękujemy!
30 zł miesięcznie
WOW! Jesteś naszym bohaterem! Jesteśmy na prawdę wdzięczni za tak hojną wpłatę! Takich ludzi jak Ty nie ma wielu na tym świecie. Opowiemy o Twoim wsparciu na naszym Facebooku i Instagramie! Dziękujemy, że jesteś z nami!!
50 zł miesięcznie
Jesteś absolutnie fantastyczny! O takim finansowaniu każda fundacja może marzyć. Ale marzenia się spełniają! 50 zł miesięcznie czyni na prawdę ogromną różnicę! Możesz być z siebie bardzo dumna/dumny! W ramach podziękowania dostaniesz od nas bawełnianą torbę z logiem naszej Fundacji. Oczywiście opowiemy o Twoim wsparciu na naszym Facebooku i Instagramie . Dziękujemy!
100 zł miesięcznie
Jesteś na prawdę wyjątkowa/wyjątkowy! 100 złotych miesięcznie na cel społeczny to gest, który czyni Cię nie tylko fantastycznym człowiekiem, ale także prawdziwym filantropem! Brak nam słów by wyrazić swoją wdzięczność! W ramach podziękowania dostaniesz od nas bawełnianą torbę oraz koszulkę z logiem naszej Fundacji i oczywiście opowiemy o Twoim wsparciu na naszym Facebooku i Instagramie! Bardzo dziękujemy!!
200 zł miesięcznie
HOHOHO! To na prawdę dobry dzień dla naszej Fundacji! Taki darczyńca nie zdarza się często, a Ty właśnie nim jesteś! Niesamowity z Ciebie człowiek! Nawet nie wiesz jak bardzo wspierasz nasz rozwój! Dzięki Tobie uda nam się zrobić coś, czego w naszym mieście jeszcze nie było. W ramach podziękowania dostaniesz od nas bawełnianą torbę i koszulkę z logiem naszej Fundacji. Oczywiście opowiemy o Twoim wsparciu na naszym Facebooku i Instagramie, a nasz Prezes Fundacji - Michał prześle Ci specjalne podziękowania!
500 zł miesięcznie
WOW! Brak nam słów! Tacy ludzie jak Ty zmieniają ten piękny świat na lepszy! Jesteś wspaniały! Nawet w najśmielszych snach nie sądziliśmy, że znajdzie się ktoś kto będzie chciał wesprzeć nas taką kwotą! W ogromnym stopniu przyczyniasz się do rozwoju lokalnej kultury i edukacji! Jesteśmy Ci ogromnie wdzięczni, dlatego w ramach podziękowania dostaniesz od nas bawełnianą torbę i koszulkę z logiem naszej Fundacji, opowiemy o Twoim wsparciu na naszym Facebooku i Instagramie, a nasz Prezes Fundacji - Michał prześle Ci specjalne podziękowania! Dodatkowo co pół roku wyślemy Ci rękodzieło wykonane przez nas lub przez dzieci na zajęciach praktyczno-technicznych lub plastycznych. Dziękujemy!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja Mali Artyści w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Fundacja Mali Artyści prowadzi Centrum Zajęć Pozaszkolnych dla dzieci i młodzieży

Hej!

Tu Fundacja Mali Artyści. W czerwcu 2021r. otworzyliśmy Centrum Zajęć Pozaszkolnych dla dzieci i młodzieży. Oferujemy zajęcia takie jak:

  • Gordonki,
  • Zerówka muzyczna z językiem angielskim,
  • Zespół wokalny,
  • Zajęcia sensoryczne,
  • Zajęcia plastyczne 
  • Zajęcia praktyczno-techniczne "Zrób to sam".

Jesteśmy młodymi ludźmi z ogromną energią i chęcią stworzenia czegoś wyjątkowego w naszym mieście. Naszym celem jest stworzenie super miejsca dla dzieci i młodzieży, w którym będą mogły odkrywać świat wszystkimi zmysłami, rozwijać swoje pasje oraz kreatywnie spędzać swój wolny czas! 

Szukamy wsparcia finansowego, które pozwoli nam się rozwijać oraz spełnić nasze marzenie jakim jest zorganizowanie musicalu, w którym czynny udział będą brały dzieci i młodzież. Wasze wsparcie pozwoli nam także na zorganizowanie serii wykładów edukacyjnych pt. "Zwiedzamy świat", podczas których uczestnicy poznają kulturę oraz ciekawostki z różnych stron świata oraz serię wykładów "Kim chciałbym zostać?", na których dzieci będą miały okazję poznać różne zawody, porozmawiać z ich reprezentantami oraz dowiedzieć się na czym polega ich praca. Chcielibyśmy także organizować wyjazdy do filharmonii, teatrów czy muzeów, by otworzyć młode umysły na piękno, estetykę, wrażliwość!

Dzięki PATRONITE możesz w stały i indywidualny sposób uczestniczyć w naszych działaniach. Dzięki Twojemu zaangażowaniu miło będzie nam gościć Cię w gronie naszych darczyńców, tym samym współtwórców wielkich rzeczy!

Zachęcamy Was do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Instagramie!

https://www.facebook.com/Fundacja-Mali-Arty%C5%9Bci-108675321377496/

https://www.instagram.com/fundacja_mali_artysci/

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja Mali Artyści już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Stella Gołębiewska
Stella Gołębiewska
5 zł
Anonimowy patron
15 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.