Fundacja Mam Marzenie

W Patronite od 15.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 927

Liczba Patronów: 1598

Zostań Patronem
4 patronów
320 miesięcznie
2 380 łącznie
Misją Fundacji jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Dostarczamy chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwalają choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu. Wnosimy w ich życie radość, nadzieję i siłę do walki z chorobą.

O Autorze

Fundacja Mam Marzenie spełnia marzenia dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Nasi marzyciele udowadniają całemu światu, że marzyć trzeba, bo to ogromna i cenna dawka endorfin, która daje siłę i energię do życia, moc do walki z chorobą. A my jako Fundacja dokładamy wszelkich starań, aby tej energii dostarczyć jak najwięcej.

Przez ponad 17 lat istnienia spełniliśmy blisko 9000 najskrytszych pragnień dzieci. Pomóż nam spełniać kolejne!
Fundacja to 16 oddziałów w największych miastach Polski. Nasza siedziba mieści się w Krakowie przy ulicy św. Krzyża 7. Wszyscy jesteśmy wolontariuszami! Nikt w Fundacji nie otrzymuje wynagrodzenia finansowego, a jedyną zapłatą za poświęcony czas i wysiłek jest uśmiech chorego dziecka.

Marzenia dzielimy na 4 kategorie:
- „chcę dostać”, np. upragniony laptop, telefon, zwierzaka;
- „chcę spotkać”, np. swojego idola, piłkarza, piosenkarza, aktora; 
- „chcę zostać” księżniczką, żołnierzem, strażakiem czy wcielić się w inną postać;
- „chcę zobaczyć” jakieś magiczne miejsce, np. Disneyland, Rzym, Bałtyk czy Tatry.

Realizacja marzenia to święto dla całej Fundacji, bo każde marzenie jest wyjątkowe!
Chcesz dowiedzieć się więcej - odwiedź naszą stronę: www.mammarzenie.org


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika