Grupa KD

W Patronite od 04.01.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
100 łącznie

Zrealizowanie amatorskiego serialu ZUS

100 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

100 zł

brakuje

Zakład Unieszkodliwiania Społeczeństw — to tytuł amatorskiego serialu, który chcemy zrealizować. Scenariusz opowiada historię młodego partyzanta Janka Drawskiego i Mariusza Rybitwy — dowódcy ogromnej organizacji, która przejęła całkowitą władzę, po wojnie, w znacznej części Europy. Kwota 100 zł miesięcznie pozwoliłaby nam na wyposażenie się w potrzebne rekwizyty czy zakup różnych graficznych efektów, których nie jesteśmy w stanie uzyskać fizycznie na planie (warunki atmosferyczne, wystrzały broni palnej). Mamy już skompletowany zespół jak i aktorów oraz statystów. Bez regularnego wsparcia finansowego, jednak nie uda się zrealizować więcej niż maksymalnie jednego — dwóch odcinków produkcji.

Wsparcie charytatywne potrzebujących szkół podstawowych

200 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

200 zł

brakuje

Zapoczątkowaliśmy i prowadzimy akcję nazwaną Młodzieżową Inicjatywą Sprzętową. Inicjatywa ta ma na celu wyposażenie małych szkół podstawowych w sprzęt do pracowni fizycznych taki jak mierniki uniwersalne czy podstawowe pasywne elementy elektroniczne. Wierzymy, że elektronika i informatyka to niezwykle przyszłościowe dziedziny nauki, a co za tym idzie, chcemy by wszyscy nasi rówieśnicy mieli możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań, w tym zakresie, również w szkole. Stałe wsparcie miesięczne pozwoli nam kontynuować akcję bez zbędnych przeszkód.

Projekty Grupy KD

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Projekty techniczne są najbardziej kosztowną częścią naszej działalności. Na sam prototyp naszego pierwszego projektu - Pirolizera tworzyw sztucznych - musieliśmy wydać z własnej kieszeni ponad 1000 zł, a to tylko jeden z wielu naszych projektów. Elementy elektroniczne, narzędzia czy usługi obróbki są niezwykle drogie. Planujemy już następne projekty z zakresu mechatroniki i automatyki związane między innymi z ogniwami paliwowymi czy rakietnictwem, ale koszty zdecydowanie nas przerastają, co przekłada się na bardzo długi czas realizacji tych projektów.

Siedziba Grupy KD

1 100 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 100 zł

brakuje

To jest jedno z naszych największych marzeń - wynajęty, nieduży lokal. Umożliwiłby on nam na wspólne konstruowanie projektów technicznych, organizowanie spotkań czy przechowywanie wspólnych materiałów w jednym, dostępnym dla wszystkich miejscu.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Project Bw.3 Stemicpl M.W/Ł/K
Project Bw.3 Stemicpl M.W/Ł/K
Próg: 25 zł