Grzegorz Białas

W Patronite od 03.07.2017

Witajcie! Jestem profesjonalnym zawodnikiem MMA oraz trenerem sportów walki. Chcę spełniać swoje marzenia- chcę zostać mistrzem! Mam do tego dobre predyspozycje, jednak braki sponsorów powodują trudności w przygotowaniach do zawodowych walk. Pomożecie? :)

O Autorze

Grzegorz „Gusiek” Białas trenuje sporty walki od 6 roku życia, zaczynał od walk wschodu, od 2005 roku trenuje walki mieszane. Od 2009 roku zajmuje się pracą trenerską. Kładzie nacisk na dokładność wykonywanych technik. Style walki, których naucza to: mma,  muay thai, luta livre/bjj oraz zapasy. Jest licencjonowanym instruktorem sportu oraz trenerem personalnym.

Osiągnięcia:
 
- zawodnik KADRY POLSKI MMA W POLSKIEJ FEDERACJI KICKBOXINGU!
- 2006- 3 miejsce na turnieju grapplingowym PROSTO w Nastula Club
- 2007- wicemistrzostwo międzynarodowego turnieju w zapasach stylu wolnego  
  kat. Junior
- 2007- 3 miejsce na turnieju ZBYSZKO Cup w Warszawie
- 2008- start na mistrzostwach Europy w Submission Fightingu
- 2009- trzecie miejsce na mistrzostwach Mazowsza w submission fightingu ADCC
- 2011- wygrana w  turnieju MMA „In The Cage”
- 2011- mistrz Polski walki wręcz i Grapplingu
- 2012- walka na gali S.W.A.T 26 na Litwie w Kownie- międzynarodowe
  zawody wojskowe
- 2012- wice mistrz Polski w walce wręcz i Grapplingu oraz wice mistrz Mazowsza
  w Brazylijskim Jiu Jitsu kategoria senior kolorowe pasy
 
- Rekord zawodowych walk MMA: 8-12
Ponad 500 walk sparingowych i amatorskich.
 

Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)