Happy Rabbit

W Patronite od 21.09.2020

Nazywam się Ewa i od kilku lat prowadzę bloga Happy Rabbit, gdzie dzielę się swoją wiedzą o wegańskich kosmetykach i firmach niemających powiązań z testami na zwierzętach. Jestem współtwórczynią aplikacji Happy Rabbit, która jest największą w polsce bazą dostępnych w sklepach wegańskich kosmetyków.

O Autorze

Nazywam się Ewa i od kilku lat prowadzę bloga Happy Rabbit, gdzie dzielę się swoją wiedzą o wegańskich kosmetykach i firmach niemających powiązań z testami na zwierzętach. Jestem współtwórczynią aplikacji Happy Rabbit, która jest największą w Polsce bazą dostępnych w sklepach wegańskich kosmetyków. Razem z Kasią Konopą PINK MINK Studio stworzyłyśmy Stowarzyszenie Kosmetyki Bez Okrucieństwa i grupę na Facebooku o tej samej nazwie. 

 

Na blogu Happy Rabbit znajdziesz wiele praktycznych ściąg oraz list wegańskich & cruelty free kosmetyków dostępnych w polskich sklepach!

ROSSMANN - LISTA FIRM CRUELTY FREE 2020

WEGAŃSKIE PODKŁADY / LISTA 2020

 

W 2019 roku stworzyłam bazę wegańskich kosmetyków w formie aplikacji Happy Rabbit dostępnej za darmo na android i IOS.

Z pomocą aplikacji Happy Rabbit możesz:
- szybko i łatwo wyszukiwać firmy kosmetyczne, które nie mają powiązań z testami na zwierzętach zgodnie z kryteriami Happy Rabbit
- szukać wegańskich kosmetyków dostępnych na polskim rynku
- filtrować bazę w poszukiwaniu konkretnej kategorii produktów
- porównać dostępne w Polsce wegańskie kosmetyki
- sprawdzić, jakie firmy cruelty free znajdziesz w ulubionej drogerii
- kupić wegańskie i cruelty free kosmetyki w sklepach internetowych
- zapoznać się z opisem kosmetyku
- sprawdzić skład wegańskich kosmetyków


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)