Hikomikos

W Patronite od 06.06.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2936

Liczba Patronów: 2962

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
25 miesięcznie
480 łącznie
Pokémony są moją pasją od ponad 19 lat! Uwielbiam gry retro, 8-bitową muzykę i dobre gry karciane. Chciałbym móc w końcu złapać je wszystkie!

O Autorze

Witam Wszystkich! Tu Hikomikos! Swoją przygodę z YouTube zacząłem już w 2009 roku, nagrywając pierwsze filmy na temat gier Pokemon w Polsce. Od 4 lat mieszkam w Irlandii Północnej, nagrywając materiały z poszukiwań rzadkich Pokemonów oraz biorąc udział w turniejach Ligi Pokemon czy Prerelease. 

 

 

W 2017 roku postanowiłem na poważnie zająć się Pokemonami bo to jednak coś więcej niż tylko hobby.  Dzięki Waszym pozytywnym komentarzom przygotowywanie materiałów to dla mnie czysta przyjemność. Bardzo dziękuję! 

 

 

 

W chwili obecnej moje filmy na kanale przekroczyły 11 000 000 wyświetleń! Niespodziewanym sukcesem na moim kanale okazał się również projekt "Fałszowane Melodie" w którym w zabawny sposób przygotowuję przeróbki piosenek. 

 

 

Podczas pobytów w Polsce regularnie organizuję spotkania dla widzów PokeMeet na których znajdzie się miejsce dla każdego fana Pokemon. 10 stycznia udało mi się nawet zaprosić specjalnego gościa jakim była Pani Hanna Kinder-Kiss - Aktorka dubbingująca Asha w serialu animowanym Pokemon. Obecni na spotkaniu PokeMeet mieli okazję przyglądać się mojej pracy gdy przeprowadzałem wywiad z aktorką. 


 

Budżet z reklam na youtube pozwala mi na opłacenie domeny, hostingu i najnowszych boosterów kart Pokemon abym mógł przygotować materiał na każdą premierę serii dla moich widzów.

 


Cały czas staram się rozwijać swój kanał aby realizować się w tym co lubię. Niech ten tok 2020 będzie przełomowym i uda się nam stworzyć coś wyjątkowego!
 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Justyna Szkolmowska
Justyna Szkolmowska
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 15 zł
Damian Zabielski
Damian Zabielski
Próg: 5 zł
Maciej Jaworski
Maciej Jaworski
Próg: 5 zł
Maria Magdalena Biedziak
Maria Magdalena Biedziak
Próg: 10 zł