Hikomikos

Pokémony są moją pasją od ponad 19 lat! Uwielbiam gry retro, 8-bitową muzykę i dobre gry karciane. Chciałbym móc w końcu złapać je wszystkie!

O Autorze

Witam Wszystkich! Tu Hikomikos! Swoją przygodę z YouTube zacząłem już w 2009 roku, nagrywając pierwsze filmy na temat gier Pokemon w Polsce. Od 4 lat mieszkam w Irlandii Północnej, nagrywając materiały z poszukiwań rzadkich Pokemonów oraz biorąc udział w turniejach Ligi Pokemon czy Prerelease. 

 

 

W 2017 roku postanowiłem na poważnie zająć się Pokemonami bo to jednak coś więcej niż tylko hobby.  Dzięki Waszym pozytywnym komentarzom przygotowywanie materiałów to dla mnie czysta przyjemność. Bardzo dziękuję! 

 

 

 

W chwili obecnej moje filmy na kanale przekroczyły 11 000 000 wyświetleń! Niespodziewanym sukcesem na moim kanale okazał się również projekt "Fałszowane Melodie" w którym w zabawny sposób przygotowuję przeróbki piosenek. 

 

 

Podczas pobytów w Polsce regularnie organizuję spotkania dla widzów PokeMeet na których znajdzie się miejsce dla każdego fana Pokemon. 10 stycznia udało mi się nawet zaprosić specjalnego gościa jakim była Pani Hanna Kinder-Kiss - Aktorka dubbingująca Asha w serialu animowanym Pokemon. Obecni na spotkaniu PokeMeet mieli okazję przyglądać się mojej pracy gdy przeprowadzałem wywiad z aktorką. 


 

Budżet z reklam na youtube pozwala mi na opłacenie domeny, hostingu i najnowszych boosterów kart Pokemon abym mógł przygotować materiał na każdą premierę serii dla moich widzów.

 


Cały czas staram się rozwijać swój kanał aby realizować się w tym co lubię. Niech ten tok 2020 będzie przełomowym i uda się nam stworzyć coś wyjątkowego!
 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni