Jakub Qba Niegowski

W Patronite od 03.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1496

Liczba Patronów: 1563

Zostań Patronem
3 patronów
70 miesięcznie
70 łącznie

Podstawowy Rozwój

4 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

3 930 zł

brakuje

Zostałem tak wychowany, że zawsze miałem problem z braniem dobrych pieniędzy za swoją pracę i powiedzeniem ile naprawdę potrzebuję. Mści się to w dorosłym życiu i pomimo sukcesów na innych polach, muszę nad tym stale pracować.
Dlatego tak trudno mi ustalić te progi, a zwłaszcza pierwszy, który powinien reprezentować optymalne minimum dla dalszego funkcjonowania i rozwoju tego co tworzę.
Trzeba pamiętać, że kwoty, które do mnie trafiają, są faktycznie mniejsze od podanych w wynikach zbiórki i ustalonych progach, gdyż, pomniejszone zostają o kilka procent kosztów operatorów płatności, koszt samego Patronite, podatek etc.

Ponieważ kocham to co robię (robię to z miłości do tej tematyki i chęci inspirowania nią ludzi), robiłem to przez wiele lat własnym kosztem na granicy zdolności przetrwania pompując w to własne środki zamiast myśleć o większej komercjalizacji. Chciałem jednak zawsze móc robić rzeczy dostępne dla wszystkich potrzebujących a nawet gdy robię coś odpłatnie to staram się by cena była taka aby każdy mógł sobie na to pozwoli, co często prowadzi do tego, że ceny są zaniżone w stosunku do tego jaką wartość faktycznie oferuję i jaki nakład pracy wkładam.

Dzięki realizacji tego progu W Centrum Rozwoju oraz pozostałe moje projekty mają zapewniony stały, systematyczny rozwój i mogę dostarczać Wam nowych treści na dotychczasowym poziomie bez obawy o ich zamknięcie.
W kwocie tej zawiera się zarówno moja praca na pełny etat nad tworzeniem treści i rozwojem naszych działań rozwojowych, jak również koszty utrzymania serwera, domen etc.

Bardzo Widoczny Rozwój

6 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

5 930 zł

brakuje

Jeśli uda się osiągnąć ten próg, to rozwój tego co wspieracie będzie bardzo widoczny.

Zapewni to między innymi możliwość tworzenia filmów w wyższej jakości dzięki zakupowi potrzebnego sprzętu takiego jak lepsza kamera, profesjonalny mikrofon etc. oraz znaczący rozwój inspirującej szaty graficznej.

Przy tej kwocie będę mógł zatrudnić profesjonalnego grafika, który swoim kunsztem uświetni oprawę wizualną, dostarczając Wam stale inspirujących grafik, które sprawią, że wszystkie projekty nabiorą zupełnie nowej jakości i prawdziwe zachwycą także od strony wizualnej. Takie grafiki to przyjemności z oglądania oraz inspiracja i natchnienie dające Wam dobrą energię.

Szata graficzna to coś co często decyduje o tym jak dany projekt jest postrzegany i jakie zainteresowanie budzi. Profesjonalna szata graficzna, na którą składają się wszystkie elementy od okładek artykułów aż po banery, tapety etc., to coś co realnie podniesie rangę prezentacji tematyki którą kochamy.

Otwieranie Świadomości Społecznej

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

9 930 zł

brakuje

To bardziej kierunek, niż cel który spodziewam się tu osiągnąć.

Aby tematyka którą kochamy wreszcie wyszła z szafy i abyśmy wszyscy mogli otwarcie mówić o swoich doświadczeniach – musimy dotrzeć z przekazem do jak najszerszego grona ludzi - edukować i przybliżać – czym jest percepcja nadzmysłowa, na czym polega prawdziwy rozwój duchowy i jak używać tej wiedzy.

Jestem głęboko przekonany, że jedynie pełne, świadome odkrywanie możliwości ludzkiego umysłu oraz pierwiastka duchowego – oparte na empirycznym doświadczeniu oraz niezależnych badaniach w tej dziedzinie - to droga do rozwoju i lepszej przyszłości dla nas wszystkich.

Chciałbym aby głos naszej społeczności ludzi, którzy cenią rozwój świadomości – liczył się na arenie społecznej i miał realne oddziaływanie.

Dlatego powinniśmy rozpocząć działania aby tematyka prawdziwej głębokiej duchowości opartej na wiedzy empirycznej, oraz pochodząca z dobrze opanowanej percepcji nadzmysłowej miała szansę istnieć w przestrzeni publicznej na szanowanym, honorowym miejscu.

Podejmę się zadania wprowadzania tej tematyki do szerszej świadomości na wysokim poziomie, w Waszym imieniu, jeśli znajdą się środki finansowe, które umożliwią mi takie działanie.

Wielkie Marzenie

50 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

49 930 zł

brakuje

Wiem, że ten cel to zupełny kosmos, ale myślę, że trzeba mieć też wielkie marzenia. :)
Wpisaniem tego celu chcę po porostu pokazać kierunek, co mi się marzy by gdzieś to kiedyś zrealizować.

Moim celem długoterminowym jest stworzenie instytutu badań i rozwoju, który otworzy kolejny milowy krok w rozwoju dla ludzkości.
Podobnie jak Monroe Institute w USA słynący z badań nad zjawiskiem OOBE (Out Of Body Experience) i szkolenia ludzi w tym zakresie – Instytut, który pragnę założyć - będzie badał percepcję nadzmysłową oraz techniki poszerzania świadomości, na światowej klasy poziomie, wznosząc tę wiedzę oraz świadomość na nowy poziom i udostępniając tę wiedzę zainteresowane.

Instytut powinien posiadać oczywiście fizyczną siedzibę na potrzeby badań oraz szkoleń i eventów. Pierwsza faza, wiąże się z z wynajęciem przestrzeni pod Instytut, oraz organizacją fizycznych struktur. Z tego miejsca będziemy mogli myśleć o budowie w przyszłości dedykowanego ośrodka.

Takie marzenie. :) Trzeba być otwartym na możliwość jego realizacji w taki czy inny sposób, aby miało szansę się ziścić. :)