KAPITAN LISOWSKI 🇵🇱

W Patronite od 10.05.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 444

Liczba Patronów: 487

Zostań Patronem
Kup na prezent
40 patronów
1 375 miesięcznie
17 970 łącznie
Niezależny ekspert d/s wojskowości i bezpieczeństwa, consulting, gospodarka i kredyty frankowe.
✅ Trzeźwy osąd rzeczywistości.
✅ Bieżące komentarze do codzienności.
✅ Przemyślenia racjonalisty. :)
✅ Informacje dot. bezpieczeństwa i obronności w pigułce.
✅ Analizy biznesowe z ekspertami.

O Autorze

Wojsko, wojskowość i obronność to moja pasja. Najpierw zapraszano mnie jako eksperta na kanały kolegów, ale przyszedł czas że namówiono mnie na założenie własnego kanału.

Jest to miejsce merytorycznej dyskusji, wymiany poglądów i źródło merytorycznych informacji. Dlatego powstał kanał KAPITAN LISOWSKI na YT.

Podaję informacje w sposób jasny i przystępny dla każdego, by propagować właściwe pojęcie o wojsku i obronności oraz o każdym z tematów jakie podejmuję.

 

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Krystian Hamczyk
Krystian Hamczyk
Próg: 50 zł
Daniel Boćkowski
Daniel Boćkowski
Próg: 10 zł
Michał Wilczyński
Michał Wilczyński
Próg: 50 zł
Jan Razny
Jan Razny
Próg: 10 zł
Piotr Lisiowski
Piotr Lisiowski
Próg: 50 zł