KMSzczecin

W Patronite od 04.05.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1827

Liczba Patronów: 2816

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
100 miesięcznie
2 230 łącznie
Pasjonat KM, lubi oglądać kolej i komputery, dobrze się bawi w symulatorach. Grzebie coś przy filmach, szuka nowych pomysłów i stara rozwijać się w kierunku coraz lepszych materiałów. Robi za pośrednictwem platformy YouTube czy wysławiając się na forach czy grupach dyskusyjnych. Dobrze się tu bawi.

O Autorze

Kim ja jestem?

Na wstępie, opowiem coś o sobie, by zapoznać każdego z moją osobą. Nazywam się Krystian, znany szerzej jako KMSzczecin, na karku 17 lat, od urodzenia mieszkam w Szczecinie. Interesuję się fotografią, komunikacją miejską i informatyką, należę również do STMKM.

Od lat tworzę dodatki do symulatora OMSI 2, głównie mapy (realny projekt Szczecin Prawobrzeże oraz fikcyjny projekt Golczewo), poza tym wydawałem kilka mniejszych drobnostek i udzielam się aktywnie na scenie tamtego symulatora. Od kilku miesięcy aktywnie piastuję również stanowisko trenera w projekcie Train Driver 2, gdzie uczę i wszystkich początkujących, i tych doświadczonych tematów i bardziej, i tych mniej zawiłych.

Jestem samoukiem, wiele rzeczy przyswajałem sam (jak np. obsługa edytora OMSI 2, przepisy ruchu drogowego i kolejowego, jak i wiele więcej różnych różności, w tym materiały wymagane na Trenera). W wolnym czasie prowadzę swój kanał na YouTube (głównie livestreamując), spędzam czas przy OMSI i TDku, jak i robię wypady na miasto ze znajomymi, głównie z aparatami. Uważam, że jestem osobą dość charakterystyczną (w pozytywnym tego słowa znaczeniu), która może być dobrym kompanem do rozmowy, jeśli ktoś się na taką zdecyduje.

Pokaż co potrafisz.

Trochę umiem. Nie najgorzej wychodzi mi montaż filmów, jak i robienie w miarę niezłych zdjęć. Może i nie są to wyżyny, o jakich bym marzył, aczkolwiek ważne jest to, że czerpię z tego przyjemność :)

 

Film powyżej, to pożegnanie niekursujących już autobusów Volvo B10MA w Szczecinie. Materiał został stworzony dla przedstawienia ostatniego kursu. Z uwagi na warunki nie jest świetnej jakości, co jak co, ale boli brak sprzętu, no i było tam po prostu ciasno.

 


 

Film opowiadający o SST (szczeciński szybki tramwaj).


 

 

To magiczne pudełko prezentuje mój największy życiowy projekt - Golczewo. Jest to fikcyjna mapa prezentująca niewielkie miasto położone w Polsce, nad którą aktywnie pracuję od 2017r. Stworzona do symulatora OMSI 2, odniosła swój sukces popularyzując się w całej europejskiej społeczności OMSI.


 

 

W wolnej chwili chętnie pracowałem również nad materiałami bardziej przydatnymi dla społeczeństwa, czego efektem jest "Transportowa etykieta", ucząca oglądających o zasadach postępowania wobec pojazdów KM z różnych perspektyw. Materiał ma ponad rok, a ja dalej jestem z niego zadowolony z uwagi na jego przekaz, mimo, że sposób montażu dziś za bardzo mnie nie przekonuje.

Po co ci patroni?

Patronów szukam z uwagi na fakt, że wiele celów, które chcę zrealizować wymagają nakładu pieniężnego. Czy to wkład na wycieczki poza miasto, czy to inwestycje w sprzęt, czy bardziej nietypowe cele, na które najzwyczajniej brakuje pieniędzy. Szczególnie w tym okresie ciężko jest zdobyć środki na wycieczki dla takiej osoby jak ja, stąd pomysł na taką formę pomocy. Będę szczery, chciałbym iść do przodu, ale muchy w portfelu trzymają mnie na tyłku w domu i za wiele niestety nie zdziałam. Jeśli jesteś zainteresowany pomocą, zostań moim patronem!

~KMS

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Szymon Maciejewski
Szymon Maciejewski
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Majlo2016
Majlo2016
Próg: 5 zł