Rozwój.

300 zł

miesięcznie

33%

osiągnięto

200 zł

brakuje

Taka kwota pozwoli mi już myśleć o zakupie drobnych akcesoriów ułatwiających prowadzenie bloga i kanału, jak i ich rozwoju (może nowy hosting dla strony?).

Przy takiej kwocie mam zabezpieczenie na wypadek awarii jakiegoś sprzętu, czy pieniądze na dalsze wycieczki.

Ewolucja.

500 zł

miesięcznie

20%

osiągnięto

400 zł

brakuje

Za taką kwotę będę mógł sfinansować zakup nowego sprzętu (obiektywów do aparatu, nowych aparatów, mikrofonu). Pozwoli mi to podnieść jakość moich materiałów, jak i poprawi Wasze wrażenia z ich oglądania.

Pozwoli mi to również na spokojnie zabezpieczyć się finansowo, czy zakupić lepsze oprogramowanie.

Marzenia.

1 000 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

900 zł

brakuje

Własny środek transportu ułatwiający nagrywanie filmów, jego utrzymanie, odpowiedni bardziej profesjonalny sprzęt, droższe rozwiązania mogące podnieść jakość kanału. Moje marzenie dotyczące moich pasji i rzeczy z nimi związanych - iść do przodu ku coraz większemu ideałowi oraz profesjonalizmowi.

Kontynuowanie prowadzenia kanału i bloga.

100 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Dzięki symbolicznej stówce będę mógł spokojnie wyjeżdżać na lokalne nagrywanie i fotografowanie - nie będę martwił się, że któregoś dnia nie pojadę z uwagi na muchy w portfelu.

W ten sposób sfinansuję bilety na kolej czy komunikację miejską, jak i inne proste rzeczy podczas każdej wycieczki.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni