Klub Karate Kontra

W Patronite od 17.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Klub Karate "Kontra" w Żarach jest Stowarzyszeniem Kultury Fizycznej. W naszym klubie trenują głównie dzieci, już od 5 roku życia, młodzież, oraz dorośli. Naszym celem jest propagowanie oryginalnego japońskiego karate.

O Autorze

O nas...

Klub Karate Kontra w Żarach jest Stowarzyszeniem Kultury Fizycznej. W naszym klubie trenują głównie dzieci, już od 5 roku życia, młodzież oraz dorośli. Jest nas ponad 150 osób. Nasi zawodnicy, to również dzieci z Domu Dziecka - fantastyczne dzieciaki, które miały w swoim życiu trochę mniej szczęścia. Wspieramy je oraz pomagamy spełniać ich marzenia.  Dzięki możliwości rozwoju swojej pasji jakim jest karate, pojawia się u Nich determinacja, wiara we własne możliwości, odwaga w podejmowanie nowych wyzwań, tak aby przeszłość nie była jedynym determinantem przyszłości. Najważniejsze jest jednak to, że są szczęśliwe! Nasze Dojo to nie tylko sala treningowa, to także miejsce, które kojarzy się z cudowną ciepłą, rodzinną atmosferą. 

Zawodnicy Klubu to wielokrotni medaliści Pucharów Polski, Mistrzostw Polski, a także Mistrzostw Europy federacji JKA :) Tak, tak... nasze dzieciaki z każdych zawodów przywożą worek... ciężki worek medali ;) 

 

Naszym celem jest propagowanie oryginalnego japońskiego karate - karate shotokan. Organizujemy zawody sportowe, imprezy rekreacyjno - kulturowe, obozy sportowe i szkolenia.

Zajęcia prowadzi sensei Sebastian Końcowik 3 Dan Instruktor Karate JKA  -  medalista Mistrzostw Polski i Europy, odznaczony w 2020 r. Brązową Odznaką "Za zasługi dla Sportu" 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent