Stowarzyszenie KoLiber

W Patronite od 18.02.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
4 388 łącznie
Stowarzyszenie KoLiber to organizacja łącząca młodych intelektualistów oraz przedsiębiorców, którym bliskie są poglądy konserwatywno-liberalne. Naszym celem jest wykształcenie elit, które będą zdolne wziąć aktywny udział w życiu społeczno-politycznym kraju.

O Autorze

Dzisiejsza rzeczywistość społeczno-polityczna pełna jest wartości, pod którymi nie może podpisać się konserwatywny liberał. Pewnie często zastanawiałeś się nad tym, jak zmienić ten stan rzeczy. Poświęcasz sporo czasu na pracę, edukację czy rodzinę i nie zawsze jest miejsce na to, aby zmieniać świat...

Możesz jednak zrobić to pośrednio. Stowarzyszenie KoLiber, jako organizacja pracująca z młodymi ludźmi i kształtująca ich jako przyszłych liderów życia społecznego, może robić to za Ciebie. I możesz mieć w tym współudział. Wystarczy, że nas wesprzesz!

Działamy już od 20 lat, krzewiąc wartości konserwatywno-liberalne. Być może słyszałeś o takich inicjatywach jak „Lekcje Ekonomii dla Młodzieży”, „Być Jak!” albo „Goń z pomnika bolszewika!”. To tylko namiastka tego, co przez ostatnie 20 lat stworzył KoLiber.

W tym czasie powstało też sporo analiz, które nadawały ton polskiej debacie publicznej oraz wpływały na decyzje polityków. Wśród nich można wymienić: przygotowany wspólnie z Fundacją Republikańską raport „Zła zmiana. Negatywne konsekwencje zmiany czasu”, dwuetapową analizę „Stop Jednolitej Cenie Książki”, analizę „Gospodarka w czasach pandemii” czy raport „Estoński CIT” stworzony z Fundacją Polska Jutra.