Konrad Jeremus

W Patronite od 01.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 518

Liczba Patronów: 720

Zostań Patronem
16 patronów
705 miesięcznie
2 585 łącznie

BASIC

5 000 zł

miesięcznie

14%

osiągnięto

4 295 zł

brakuje


Dzięki Waszemu wsparciu finansowemu możemy razem się rozwijać. W tym momencie stajemy się jednym zespołem nastawionym na wspólny cel. Synchronizujemy swoje wysiłki po to, aby Wasze 2 i moje 2 dały w rezultacie 5. I to jest piękne w synergii.
Osiągnięcie poziomu 5.000zł miesięcznie pozwoli mi na pełne zaangażowanie w kształceniu Waszych umiejętności gitarowych. Ten aspekt wybiega o wiele dalej niż granie arpeggio czy staccato z prędkością światła. Zebrana suma daje mi możliwość przekierowania uwagi z działań prowadzonych w regionie łódzkim i dotarcie szerzej do osób, które mieszkają w innych regionach naszego kraju. Podjęcie się kształcenia Was jest równoznaczne z podjęciem odpowiedzialności za treść, merytorykę i Wasz progres. Suma ta pozwoli mi także na dalsze rozwijanie moich kompetencji, co będzie miało znaczący wpływ również na Wasz rozwój.

ADVANCED

10 000 zł

miesięcznie

7%

osiągnięto

9 295 zł

brakuje


Zwiększenie świadomości i elementarnej wiedzy z zakresu sprzętu gitarowego oraz prawidłowego ustawienia brzmienia gitar, kostek gitarowych, czy chociażby samego wzmacniacza, skłonił mnie do produkcji filmów z tego zagadnienia. Odpowiedni dobór gitary, wzmacniacza jest kluczową sprawą w osiągnięciu zamierzonego rezultatu. Blues, jazz, trash metal mogą potrzebować zgoła odmiennych komponentów. Osiągnięcie tej kwoty pozwoli mi na realizację filmów i innych materiałów z wyżej wymienionych tematów.

MASTER

15 000 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

14 295 zł

brakuje


Jednym z moich nadrzędnych celów jest spajanie i konsolidacja środowiska ludzi kochających gitarę, nie bojących się wyzwań, osób, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.
Trzeci stopień umożliwi nam stworzenie kanału gitarowego na bardzo wysokim poziomie pod względem merytorycznym ale też na etapie produkcji. Pieniądze te przeznaczymy na zakup zawodowych kamer, oświetlenia, sprzętu gitarowego, ale także na opłacenie osób, które współpracują ze mną nad realizacją projektu. Otworzę na kanale serię filmów, w których rozprawię się z mitami i stereotypami jakie napotykam w necie na temat gry na gitarze i gitarowego sprzętu. I zrobię to w doborowym towarzystwie znanych i lubianych instrumentalistów.

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Marcin - Borys- Borkowski
Marcin - Borys- Borkowski
Próg: 10 zł
Robert Zbierański
Robert Zbierański
Próg: 25 zł
Kuba Zalas
Kuba Zalas
Próg: 50 zł
HanSolo
HanSolo
Próg: 10 zł
Paweł Matysiak
Paweł Matysiak
Próg: 260 zł
kornikkk
kornikkk
Próg: 10 zł