Avatar użytkownika

Fundacja LIFE Polska

1
patron
10 
miesięcznie
1 057 
łącznie
1
patron
10 zł 1 057 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękujemy, że w jakikolwiek sposób chcesz wesprzeć nasze działania! Wierzymy, że rozpoczynamy właśnie wspólną podróż, która zmieni życie wielu ludzi!
50 zł miesięcznie
Twoje wsparcie zagwarantuje jednemu dziecku podręcznik do wybranego przedmiotu. Cieszymy się, że dzięki Tobie umożliwiamy edukację wielu dzieciom!
150 zł miesięcznie
Twoje wsparcie umożliwi nam skompletowanie jednej wyprawki dla nowej mamy z Ukraińskiego szpitala. Dziękujemy, że dzięki Tobie możemy wyposażać kobiety w najpotrzebniejsze po porodzie produkty!
319 zł miesięcznie
Twoje wsparcie zagwarantowało jednemu dziecku miesiąc nauki w liceum! Dziękujemy za Twoją hojność, dzięki niej możemy wykształcić wielu uczniów!
500 zł miesięcznie
To próg, dzięki któremu możemy stworzyć dzieciom przestrzeń na dodatkowe zajęcia, kreatywne warsztaty rozwijające ich pasje, sesje z psychologiem lub logopedą i naukę wybranego języka obcego. Dziękujemy za Twoje wsparcie!
1000 zł miesięcznie
Dzięki Twojej pomocy możemy m.in. zatankować do pełna auto, którym nasz TEAM cyklicznie wybiera się z pomocą humanitarną do Ukrainy. Wszystkich naszych regularnych darczyńców zapraszamy do wspólnej podróży z pomocą humanitarną, chcemy zrobić to razem!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja LIFE Polska w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Nasze motto to „Uda się Tobie i mnie!”, bo wierzymy, że krzewiąc i ożywiając miłość wobec jednostek i grup społecznych jesteśmy w stanie mieć realny wpływ na zmianę życia każdego człowieka.

Czy wiesz, że dzięki Twojemu wsparciu 
UDA SIĘ TOBIE I MNIE?

🫂 Fundacja LIFE Polska powstała z potrzeby okazywania miłości i wsparcia osobom zagubionym, pozbawionym nadziei i poszukujących sensu życia.

🤝🏻 Kształtujemy postawy tolerancjiprzełamujemy uprzedzenia i stereotypy wobec osób zmarginalizowanych. Działamy również na rzecz ochrony praw człowieka oraz walczymy z demoralizacją, w tym wśród dzieci i młodzieży.

👉🏻 Nasze motto to „Uda się Tobie i mnie!” bo wierzymy, że krzewiąc i ożywiając miłość wobec jednostek i grup społecznych jesteśmy w stanie mieć realny wpływ na zmianę życia każdego człowieka.

SZKOŁA LOVE DOES 

 

Szkoła Love Does to nasz flagowy projekt, który od ponad roku prowadzimy we współpracy z międzynarodową organizacją Love Does. Zapewniamy edukację dla wszystkich uchodźczych dzieci w Warszawie. Zajęcia w klasach 1-8 są całkowicie bezpłatne, natomiast dla klas 9-11 przewidzieliśmy najniższe czesne w całej Warszawie, wynoszące zaledwie 319zł.

👉🏻 Bez względu na wiek, historię czy przekonania, chcemy aby każde dziecko miało możliwość edukacji, zdobywania nowych umiejętności oraz rozwijania swoich pasji i zainteresowań. 👈🏻

 

PEREMOHA

Peremoha, czyli zwycięstwo to projekt, w ramach którego niesiemy pomoc ukraińskim matkom i dzieciom, rodzinom i osobom samotnym w miastach i na wsiach. Współpracujemy z ukraińskimi Organizacjami Pozarządowymi, lokalnymi Urzędami Miast oraz Strażą Celną i Graniczną Ukrainy. 

👉🏻 Nasz TEAM osobiście transportuje całą potrzebną pomoc z Polski do Ukrainy. 👈🏻

Naszą najważniejszą zasadą jest transparentność, więc każdy nasz wyjazd jest dokumentowany i relacjonowany, a dzięki wypracowanym kontaktom i zaufanym współpracom jesteśmy w stanie nieść pomoc w sposób efektywny i bezpośredni.

 

MACIERZYŃSTWO BEZ STRESU

W ramach Peremohy stworzyliśmy również projekt, dzięki któremu wspieramy kobiety, które w trym trudnym czasie stają się matkami.

👉🏻 Cyklicznie dostarczamy do szpitala w Ukrainie specjalnie przygotowane paczki dla mam i ich nowo narodzonych dzieci. 👈🏻

Jedna taka paczka zawiera: smoczek, śpioszki, butelkę do karmienia, podkłady, pampersy, mleko w proszku, chusteczki nawilżane, emulsję do kąpieli, wkłady poporodowe oraz koszulę nocna poporodową, a jej koszt wynosi zaledwie 150zł.

 

✨ MOŻESZ WESPRZEĆ NASZE DZIAŁANIA I ZOSTAĆ PARTNEREM JEDNEGO LUB WSZYSTKICH NASZYCH PROJEKTÓW! ✨

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja LIFE Polska już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
Anonimowy patron
319 zł
Anonimowy patron
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.