Lariss Price

W Patronite od 04.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2295

Liczba Patronów: 3651

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
Twórczyni materiałów związanych z grami, Łowca Trofeów lub bardziej znana jako Nieustępliwa Kolekcjonerka Platyn, Matka Lisków i Smoków, Królowa Bugów i Błędów, Arcymistrzyni Refleksu i wiele by tak można wymieniać...Na co dzień Studentka Politechniki Śląskiej, pasjonatka Fantastyki i mocnej Muzy

O Autorze

             "You laugh at me because I'm different, I laugh at you because you're all the same."


Nazywam się Lariss Price, czy jak kto woli Laura, jestem Studentką na Politechnice Śląskiej, a poza tym także młodym Twórcą materiałów na YouTube, czy też głównie i częściej na Twitchu. Mimo iż z grami do czynienia mam już od kołyski, to w internecie pojawiłam się stosunkowo niedawno. Przejdźmy jednak do odrobiny historii... 

  

Wszystko zaczęło się odkąd byłam malutka (tak wbrew pozorom troszkie urosłam =^.^=). Dzięki Tate udało mi się złapać bakcyla do gier zaczynając od gier typu Mafia, Sniper, Killzone, Tomb Raidera i wielu innych. Z wiekiem pasja nie mijała, a zaczęła bardziej mnie wciągać w tej niezmierzony świat, bo w końcu komu nie spodobałaby się wizja bycie kim się chce, hmm? Tu zrodziło się moje zamiłowanie do serii Assassin's Creed, Uncharted, czy wcześniej wspomnianych Killzonków

Po moich 19 urodzinach siedząc sobie w pustym domu i grając przypomniało mi się, jak znajomi mówili, że chcieliby zobaczyć jak gram nawet wtedy, kiedy nie mogą siedzieć fizycznie obok mnie. I tak zrodził się pomysł o nagrywaniu transmisji na żywo na Twitchu. Niegdyś przyszło mi do głowy, aby zacząć tworzyć coś na YouTube, jednak do tego wrócimy. Strumyki stały się wieczornym rytuałem i w ten sposób powstał między innymi ten filmik jako "zwiastun kanału".

    

Nie da się ukryć, że filmik ten lekko rozsławił kanał YouTube'owy, dlatego chciałam tworzyć na nim coś więcej. Jak zauważycie pierwsze filmy są rodzajem testu, lecz pojawiają się też aspekty humorystyczne (jak tajemnicza paczka). Nową serią są też Funny Moments Od Widzów, a i z czasem od mua. 

Staram się, aby Strumyki wyglądały jak najlepiej, a także abyście Wy Widzowie czuli się na nich równie dobrze i swobodnie. Z tego powodu próbuję urozmaicać transmisje poprzez ciekawe Nagrody za Punkty Kanału, które można dostać również poprzez zostanie Patronem i wspieranie mnie! Zobacz jakie to proste! Poniżej zostawiam mały przedsmaczek ... 

  

                                                We're all quite mad here, you'll fit right in...


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
VeeKing
VeeKing
Próg: 70 zł
Castiel Maciej Pindel
Castiel Maciej Pindel
Próg: 70 zł
Patryk Nocoń
Patryk Nocoń
Próg: 100 zł
Velbonn
Velbonn
Próg: 70 zł
Anonimowy patron
Próg: 70 zł