Avatar użytkownika
Gry

Team Poland AoS

19
patronów
510 
miesięcznie
8 460 
łącznie
19
patronów
510 zł 8 460 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękujemy za twoje wsparcie!
Zostaniesz wymieniony w postach reprezentacji!
20 zł miesięcznie
Super! W zamian za twoje wsparcie weźmiesz udział w losowaniu Give Away gadżetów związanych z reprezentacją!
30 zł miesięcznie
Wow, największe wsparcie to dla Ciebie żaden problem. Weźmiesz udział w losowaniu Give Away, gadżetów reprezentacji, zostaniesz wymieniony w postach reprezentacji oraz uzyskasz dostęp do Chatu głosowego na Discordzie w którym raz w miesiącu będziemy omawiać rozpiski z Polskich masterów. Możemy również porozmawiać o twoich konkretnych rozpiskach czy pomóc wybrać armie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Team Poland AoS w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Reprezentacja Polski Age of Sigmar, zajmuje się selekcją oraz organizacją wyjazdu na AoS Worlds. Ponadto, reprezentacja prowadzi swój fan page oraz discord. Dodatkowo współpracujemy z osobami zajmującymi się promocją AoSa w Polsce i razem z nimi promujemy tę wspaniałą grę.

 

-Reprezentacja Polski w Age of Sigmar, wchodzi na wyższy poziom organizacyjny, po dwóch turniejach na AoS Worlds w których zebraliśmy masę doświadczenia czas na ustabilizowanie naszego działania i skoncentrowanie się nie tyle na wyjeździe co na walce o najwyższe cele. Wiadomo że trening czyni mistrza tak więc, w tym roku kadra weźmie udział w minimum 4ech zgrupowaniach oraz w kilku turniejach klasy master. Ponadto, będziemy ogrywać paringi lokalnie jak i poprzez TTSa. 

-Selekcjonerzy w tym czasie będą przygotowali najlepsze zestawienia paringów oraz organizowali sprawy logistyczne jak i sponsorskie. 

-Jednakże wszystkie zgrupowania i wyjazd na AoS Worlds, wiążą się z ogromnymi kosztami stąd bardzo przyda nam się wasze wsparcie. Dlaczego wybraliśmy Patronite? Jest to najłatwiejsza dla nas i dla was forma wsparcie reprezentacji. Progi które są ustalone, dają swobodę wyboru wspierającym.

-Jaki cel przyświeca nam jako kadrze? Cel jest prosty wyjazd na AoS Worlds 2024 i walka o TOP 3 na tym turnieju. Dodatkowy cel to promocja Age of Sigmar w Polsce, wyłanianie graczy którzy prezentują najwyższy poziom oraz doszkalanie graczy pojawiających się na zgrupowaniach.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Team Poland AoS już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Mikołaj Erchard
Mikołaj Erchard
30 zł
Mateusz Szypuła
Mateusz Szypuła
30 zł
daf_dafydd
daf_dafydd
30 zł
Filip Karwowski
Filip Karwowski
10 zł
Mariusz Winnicki
Mariusz Winnicki
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.