Avatar użytkownika
Gry

Team Poland AoS

33
patronów
980 
miesięcznie
5 010 
łącznie
33
patronów
980 zł 5 010 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękujemy za twoje wsparcie!
Zostaniesz wymieniony w postach reprezentacji!
20 zł miesięcznie
Super! W zamian za twoje wsparcie weźmiesz udział w losowaniu Give Away gadżetów związanych z reprezentacją!
30 zł miesięcznie
Wow, największe wsparcie to dla Ciebie żaden problem. Weźmiesz udział w losowaniu Give Away, gadżetów reprezentacji, zostaniesz wymieniony w postach reprezentacji oraz uzyskasz dostęp do Chatu głosowego na Discordzie w którym raz w miesiącu będziemy omawiać rozpiski z Polskich masterów. Możemy również porozmawiać o twoich konkretnych rozpiskach czy pomóc wybrać armie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Team Poland AoS w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Reprezentacja Polski Age of Sigmar, zajmuje się selekcją oraz organizacją wyjazdu na AoS Worlds. Ponadto, reprezentacja prowadzi swój fan page oraz discord. Dodatkowo współpracujemy z osobami zajmującymi się promocją AoSa w Polsce i razem z nimi promujemy tę wspaniałą grę.

 

-Reprezentacja Polski w Age of Sigmar, wchodzi na wyższy poziom organizacyjny, po dwóch turniejach na AoS Worlds w których zebraliśmy masę doświadczenia czas na ustabilizowanie naszego działania i skoncentrowanie się nie tyle na wyjeździe co na walce o najwyższe cele. Wiadomo że trening czyni mistrza tak więc, w tym roku kadra weźmie udział w minimum 4ech zgrupowaniach oraz w kilku turniejach klasy master. Ponadto, będziemy ogrywać paringi lokalnie jak i poprzez TTSa. 

-Selekcjonerzy w tym czasie będą przygotowali najlepsze zestawienia paringów oraz organizowali sprawy logistyczne jak i sponsorskie. 

-Jednakże wszystkie zgrupowania i wyjazd na AoS Worlds, wiążą się z ogromnymi kosztami stąd bardzo przyda nam się wasze wsparcie. Dlaczego wybraliśmy Patronite? Jest to najłatwiejsza dla nas i dla was forma wsparcie reprezentacji. Progi które są ustalone, dają swobodę wyboru wspierającym.

-Jaki cel przyświeca nam jako kadrze? Cel jest prosty wyjazd na AoS Worlds 2024 i walka o TOP 3 na tym turnieju. Dodatkowy cel to promocja Age of Sigmar w Polsce, wyłanianie graczy którzy prezentują najwyższy poziom oraz doszkalanie graczy pojawiających się na zgrupowaniach.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Team Poland AoS już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

daf_dafydd
daf_dafydd
30 zł
Filip Karwowski
Filip Karwowski
10 zł
Anonimowy patron
30 zł
Mariusz Winnicki
Mariusz Winnicki
30 zł
Michał Chrostowski
Michał Chrostowski
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.