Avatar użytkownika

Karczmarz

327
patronów
12 037 
miesięcznie
340 696 
łącznie
327
patronów
12 037 zł 340 696 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
9 zł miesięcznie
BYWALCY
Na wstępie, dziękuję za Wasz napiwek! Usiądźcie tutaj i poczekajcie, wnet Helga przyniesie coś do spłukania gardziołka.
Bywalcy, to osoby, które zaglądają do Karczmy raz na jakiś czas, a że im się tu podoba, to zostawiają napiwek na kontuarze.

Wybierając ten próg uzyskujesz:
🍺 rangę na Discordzie
🍺 dostęp do kanału dla Patronów i Patronek na Discordzie
🍺 comiesięcznych pogaduch z Patronami
🍺 Twoje imię lub nick trafi na tablicę wspierających i będzie wyświetlane przy każdym streamie i w większości filmów
🍺 dostęp do corocznego zlotu Karczmian i Karczmianek

Oby nam się! 🍻🍻🍻
Obrazek progu
19 zł miesięcznie
STALI KLIENCI
Stałych klientów przy okrągłych stołach sadzam, aby mieli nieco więcej intymności i mogli w swoim gronie podyskutować o ważkich tematach! Dziękuję, żeście zdecydowali się na ten krok!

Stali klienci, to podstawowy próg wsparcia, który umożliwia dostęp do niemal wszystkich aktywności związanych z Karczmą. Traktowani są jak BYWALCY oraz uzyskują dostęp do następujących elementów:
🍺 dostępu do grupy Patronów i Patronek na FB
🍺 dostępu do kodów rabatowych w zaprzyjaźnionych sklepach i wydawnictwach, aktualnie: BMG, RGFK.pl, Hengal, Przyczółek, Galakta.
🍺 dostępu do nagrań po sesjach
🍺 dostępu do notatek i materiałów z sesji
🍺 udział w konkursie skierowanym do Patronów i Patronek - "Erpegowa Niespodzianka", w którym do zgarnięcia są podręczniki RPG
🍺 możliwość zapisania się na wspólną sesję, którą prowadzę Patronującym raz w miesiącu

Również na tej grupie będziecie mogli zadawać konkretne pytania dotyczące sesji, przygotowań, albo materiałów lub czegokolwiek, co przyjdzie Wam do głowy.

Zostając STAŁYMI KLIENTAMI dajecie sobie szansę na sesję z Karczmarzem. W zależności od decyzji Wspierających, będą to sesje składające się z 1 lub 3 odcinków. Słowem, wyłaniam czteroosobowy skład i raz w miesiącu siadamy do wspólnych przygód. Sesje będą zamieszczane na kanale YT, więc Patroni muszą mieć kamerkę oraz mikrofon i wyrazić zgodę na nagranie. Osoby, które zostały wybrane do wspólnej gry, będą pauzować podczas kolejnego doboru ekipy. Tak, aby możliwie najwięcej Patronek i Patronów mogło rozegrać swoją sesję.

Oby nam się! 🍻🍻🍻
Obrazek progu
99 zł miesięcznie
BOHATEROWIE KARCZMY
Jesteście Bohaterami! Wchodzicie jak do siebie. Ludzie z podziwem wodzą za Wami oczami i z ekscytacją szepczą Wasze imię. Wasz stolik zawsze na Was czeka, a na nim magiczny kufel zimnego i spienionego trunku!

Bohaterowie Karczmy są traktowani jak MIESZKAŃCY KARCZMY, ale dodatkowo NATYCHMIAST wyposażam ich w jeden magiczny, numerowany kufel Karczmarza, który przez to, staje się unikalnym artefaktem! Nie wyklucza to Bohaterów i Bohaterek z programu "Długo Warzony", oznacza to, że po roku wsparcia dostaną drugi kufel wynikający z czasu wsparcia.

Chcesz zobaczyć kufelek? Przejdź do galerii!

Dodatkowo, dla BOHATERÓW KARCZMY mogę nagrać przygotowany tekst, który możecie wykorzystać podczas sesji, do intro, outro, albo na dźwięk budzika w zegarku! Nagranie do 5 minut.

Oby nam się! 🍻🍻🍻
Obrazek progu
199 zł miesięcznie
LEGENDY KARCZMY
Historie o Tobie i Twoich zasługach wobec Karczmy są przekazywane z ojca na syna, a ludzie chcąc zapewnić szczęście swoim dzieciom, nadają im Twoje imię.

Legenda Karczmy jest traktowana jak BOHATEROWIE KARCZMY, ale dodatkowo… Nie wiem, co mógłbym Wam zaoferować, albowiem nie robicie tego dla nagrody, jeno z chęci wsparcia. Zatem odwdzięczę Wam się tym, za co mnie doceniacie i umówię się z Wami na prywatną rozmowę, podczas której pogadamy o Waszym scenariuszu, pomysłach, bohaterach lub na dowolny wybrany przez Was temat. Usiądziemy w spokoju i być może pomogę Wam stworzyć niezapomnianą przygodę lub podpowiem jak rozwiązać problem ze scenariuszem.

Oby nam się! 🍻🍻🍻

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Karczmarz w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Witam Szanownych Gości! Jam jest Karczmarz i zapraszam Was do swojej Karczmy! Prowadzę kanał na YT o tematyce RPG, na którym znajdziecie masę zapisanych sesji oraz coraz więcej materiałów poradnikowych dla MG i graczy. Oby nam się!

Zostań Patronem Karczmarza

W sierpniu 2022 roku, postanowiłem przejść na Karczmę na full-time, tym samym odrzucając propozycję awansu w firmie zajmującej się esportem akademickim. Dlaczego zdecydowałem się na przejście na full-time na Karczmę. Dlatego, że ten awans, choć bardzo kuszący, spowodowałby, że musiałbym zrezygnować ze wszystkiego, co udało mi się zbudować od 2020 roku. To była trudna decyzja, ale dzięki Wam, słuszna. Za to dziękuję i dziękować będę do końca życia. Ponieważ to Wy umożliwiacie mi opowiadanie o elfach i smokach, co stało się moim sposobem na życie! Oby Wam się! 🍻🍻🍻

Timestamp [43:04]

 

Nazywam się Marcin Rausch, na YT znany jako Karczmarz. Choć można mnie jeszcze wyłowić w sieci jako Ganisz, ale to długa historia... Moją pasją jest szeroko rozumiana fantastyka, w której staram się odnaleźć na wiele sposobów, choć dwa z nich są najistotniejsze: RPG oraz pisanie i zamienianie powieści w audiobooki. 

Oba zajęcia towarzyszą mi od lat i choć codzienność zmusza nas podejmowania trudnych wyborów, to nigdy nie zrezygnowałem z tego, co mnie totalnie nakręca. W ten sposób uruchomiłem swój kanał na YouTube pod jakże wyszukaną i wyrafinowaną nazwą - Karczmarz.

Dlaczego Karczmarz? Ano dlatego, że uwielbiam ludzi i uwielbiam spędzać z nimi czas! Myślę, że gdyby nie fantastyka, to bym otworzył własną gospodę! Cieszę się, gdy ludzie dobrze się czują w moim towarzystwie i mam ogromne poczucie spełnienia, gdy wiem, że dobrze się bawili oglądając lub słuchając kolejnych historii, które staram się opowiadać.

Oby nam się! 🍻🍻🍻


Jak to właściwie wygląda? Zerknijcie sami na przykładową sesję RPG, czy audiobooka BPP - Psie Chwosty lub rozdział przygód Gotreka i Felixa w świecie Warhammera. No cholera jasna, człek renesansu! 

Sesja Wiedźmin RPG

Interaktywna opowieść BPP - Psie Chwosty 

Przygody Gotreka i Felixa: Miasto Potępionych


 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Karczmarz w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Karczma na żywo, ale w studio!
  • 15 000 zł miesięcznie
  • 2 963 zł brakuje
80%

Po rozegraniu finału Jedynego Pierścienia w profesjonalnym studiu, na żywo, przy stole z graczami, wiedziałem, że to nie będzie pierwszy i ostatni raz! Widząc Wasz odbiór tej sesji i emocje, jakie były z tym związane postanowiłem, że chcę dostarczać Wam takich treści więcej. Osiągnięcie tego progu, pozwoli na rozegranie 3-4 sesji w profesjonalnym studiu w skali roku.
A jak to może wyglądać? Zobaczcie sami! Oby nam się! 🍻🍻🍻


Wiejska gospoda
  • 3 000 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%

Pierwszy etap na drodze do postawienia wyszynku, o którym nie da się zapomnieć! Osiągnięcie tego celu, to gwarancja cotygodniowej sesji oraz ciągłości w materiałach poradnikowych. Dodatkowo, to zapewnienie wszelkich niezbędnych elementów do realizacji sesji online oraz kontynuacja rozwoju mediów społecznościowych. Oby nam się! 🍻🍻🍻
Karczma w miasteczku
  • 6 000 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%

Opuszczamy miłą, wiejską gospodę i przenosimy interes do miasteczka. Czas uruchomić prawdziwą Karczmę! Teraz mam możliwość ulepszania sprzętu oraz serwowania większej liczby materiałów na kanale, w postaci sesji, poradników, pogadanek. Słowem, więcej Karczmarza w sieci. Oby nam się! 🍻🍻🍻
Zajazd przy głównym trakcie
  • 10 000 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%

Żegnamy się z przytulnym miasteczkiem i przenosimy się do ogromnego zajazdu przy ruchliwym trakcie! Teraz zmieniacie moje życie i faktycznie zostaję Karczmarzem, którego wirtualny przybytek serwuje Wam jeszcze więcej treści. Moja pasja staje się sposobem na życie. Oby nam się! 🍻🍻🍻
Wyprawy Karczmarza
  • 12 000 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%

Nic tak nie łączy Karczmian i Karczmianek, jak możliwość spotkania się przy jednym stole. Nasze zloty wpisały się na stałe w kalendarz Karczmy i jej Patronek i Patronów. Nie zawsze jednak wszyscy mogli dojechać. Dlatego postanowiłem wybrać się do Was. Wędrówki Karczmarza, to wyprawy w Polskę do miast i miasteczek, które Wy wskażecie w wewnętrznej ankiecie. To będzie świetna okazja, aby wspólnie zasiąść do stołu i wspólnie spędzić czas! Porozmawiać, pobiesiadować, pośmiać się. Z wielką przyjemnością rozleję pierwszą kolejkę!
W planach mam 5-6 takich wypraw w roku. Oby nam się! 🍻🍻🍻

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Karczmarz już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Awalach
Awalach
39 zł
El Bojar
El Bojar
19 zł
Gr4veD1gger
Gr4veD1gger
99 zł
Joanna Puszka
Joanna Puszka
19 zł
Piotr Stefańczuk
Piotr Stefańczuk
39 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.