Strefa Patrona:

Gdańsk
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
173

patronów

2267 zł

miesięcznie

8596 zł

łącznie

“Miłośnicy czterech kółek - zrób to sam” jest największym motoryzacyjnym kanałem na platformie YouTube w Polsce. Zajmuje się edukacją, oblaniem dręczących Was mitów i wieloma zagadnieniami związanymi z samochodami :). Niestety, wiele projektów wymaga sporych nakładów finansowych.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
56 %
100%
osiągnięto 56%
cel: 4000 zł miesięcznie
brakuje 1733 zł
Rozwój kanału testowanie produktów
Ja przekazuję Wam wiedzę , uczę Was obsługi mechanicznej napraw, pojazdu na czym można już zaoszczędzić i często podpowiadam jak nie wbić się na minę ,
Wy w zamian dobrowolnie możecie wspierać , kanał tak aby finansować różne testy czy nawet kupić złomka który posłuży do sprawdzania paliw dodatków do nich czy innych pomocnych rzeczy , np zakup i sprawdzenie czym różnią się części zamienne , to wszystko co chciałbym osiągną przy waszym wsparciu na tym poziomie. śrubka do śrubki i coś się skręci :)
0%
22 %
100%
osiągnięto 22%
cel: 10000 zł miesięcznie
brakuje 7733 zł
Mały Polski Top Gear
Chyba nie muszę wyjaśniać , że jeśli dojdziemy do takich pułapów PLN dokupi się sprzętu audio i wideo i można będzie robić show jak w Top Gear - ale w naszym wydaniu! Od sprawdzania ile samochód poleci km bez oleju, po sprawdzanie reklam z lat 90` - jak latające i skaczące Daewoo Tico :)

O Autorze

Witajcie!

 

Nazywam się Michał Jesionowski, dla widzów Michu albo Łysy. Mam 30 lat i od 10 miesięcy prowadzę motoryzacyjny kanał o nazwie “Miłośnicy czterech kółek - zrób to sam”.

Obecnie jest to największy kanał na YouTube o tematyce moto w Polsce. Dlaczego Patronite?

Po wielu rozmowach z widzami i znajomymi, postanowiłem ruszyć do przodu jeszcze mocniej.

Chcę tworzyć dla Was ciekawsze i lepszej jakości materiały. Mam pełno pomysłów, ale potrzebuję kasy, by je zrealizować. Jak sami wiecie, Michu nie jest człowiekiem, który zasypuje Was z ekranu reklamą wycieraczek samochodowych, czy innych bzdetów, a co się z tym wiążę - nie ma wielkiego budżetu.

Czym się dokładnie zajmuję?

Edukowaniem w dziedzinie motoryzacji :)

 

 

Nauką mechaniki pojazdowej od podstaw:

 

 

Obalaniem motoryzacyjnych mitów lub potwierdzaniem ich :)

 

,

 

Ahhh zapomniał bym jeszcze -  na kanale znajdziecie też troszeczkę tunigu!

 

 

Zostań Patronem

5 zł / miesiąc
patroni: 82
Limit: 0
Śrubka do śrubki i skonstruujmy nowe Ferrari. Wielkie dzięki, bo liczy się każda wpłata. Dołożę wszelkich starań, abyś nie żałował wydanego piątaka.
Zostań patronem
13 zł / miesiąc
patroni: 74
Limit: 0
Niby 13 jest pechowa, ale ta akurat da ci możliwość współtworzenia kanału. W jaki sposób? Zostaniesz zaproszony do zamkniętej grupy na Facebooku i tam razem z innymi wspierającymi przy pomocą sondy będziesz wybierać następne tematy odcinków z topowych serii.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 18
Limit: 0

Uuu! Jest moc. 5 dych gwarantuje specjalną wlepkę w pakiecie z dostępem do zamkniętej grupy na Facebooku, w której Patroni mogą zadawać mi pytania o sprawy techniczne. W skrócie - jest to turbo wersja grupy “stuka i puka”.
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 0

W tym pakiecie znajdują się wszystkie poprzednie fanty oraz otrzymasz darmową wejściówkę na Drift Masters GP, udostępnię Ci przedpremierowe odcinki i…możesz liczyć na indywidualną pomoc np. podczas zakupu auta lub diagnozie awarii czterech kółek.
Zostań patronem
1000 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 0
Wiem wiem Wysoko ale tu już mam wszystkie poprzednie pakiety plus raz na kwartał można wyskoczyć z Michem na tor czy wziąć udział w małym wrak rejsie :) albo zostać przewiezionym jakimś turbo bolidem jak 650hp BMW , dla bardzo wytrwałych można brać udział w nagraniach i zobaczyć ten świat od kuchni :)
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Galeria mediów

Wyszukiwarka

Wybierz