Strefa Patrona:

Gdańsk
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
50

patronów

922 zł

miesięcznie

22785 zł

łącznie

 

  “Miłośnicy czterech kółek - zrób to sam” jest największym motoryzacyjnym kanałem na platformie YouTube w Polsce. Zajmuje się edukacją, oblaniem dręczących Was mitów i wieloma zagadnieniami związanymi z samochodami :). Niestety, wiele projektów wymaga sporych nakładów finansowych.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
23 %
100%
osiągnięto 23%
cel: 4000 zł miesięcznie
brakuje 3078 zł
Rozwój kanału testowanie produktów
Ja przekazuję Wam wiedzę , uczę Was obsługi mechanicznej napraw, pojazdu na czym można już zaoszczędzić i często podpowiadam jak nie wbić się na minę ,
Wy w zamian dobrowolnie możecie wspierać , kanał tak aby finansować różne testy czy nawet kupić złomka który posłuży do sprawdzania paliw dodatków do nich czy innych pomocnych rzeczy , np zakup i sprawdzenie czym różnią się części zamienne , to wszystko co chciałbym osiągną przy waszym wsparciu na tym poziomie. śrubka do śrubki i coś się skręci :)
0%
100%
osiągnięto 9%
cel: 10000 zł miesięcznie
brakuje 9078 zł
Mały Polski Top Gear
Chyba nie muszę wyjaśniać , że jeśli dojdziemy do takich pułapów PLN dokupi się sprzętu audio i wideo i można będzie robić show jak w Top Gear - ale w naszym wydaniu! Od sprawdzania ile samochód poleci km bez oleju, po sprawdzanie reklam z lat 90` - jak latające i skaczące Daewoo Tico :)

O Autorze

Witajcie!

 

Nazywam się Michał Jesionowski, dla widzów Michu albo Łysy. Mam 30 lat i od 10 miesięcy prowadzę motoryzacyjny kanał o nazwie “Miłośnicy czterech kółek - zrób to sam”.

Obecnie jest to największy kanał na YouTube o tematyce moto w Polsce. Dlaczego Patronite?

Po wielu rozmowach z widzami i znajomymi, postanowiłem ruszyć do przodu jeszcze mocniej.

Chcę tworzyć dla Was ciekawsze i lepszej jakości materiały. Mam pełno pomysłów, ale potrzebuję kasy, by je zrealizować. Jak sami wiecie, Michu nie jest człowiekiem, który zasypuje Was z ekranu reklamą wycieraczek samochodowych, czy innych bzdetów, a co się z tym wiążę - nie ma wielkiego budżetu.

Czym się dokładnie zajmuję?

Edukowaniem w dziedzinie motoryzacji :)

 

 

Nauką mechaniki pojazdowej od podstaw:

 

 

Obalaniem motoryzacyjnych mitów lub potwierdzaniem ich :)

 

,

 

Ahhh zapomniał bym jeszcze -  na kanale znajdziecie też troszeczkę tunigu!

 

 

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 11
Śrubka do śrubki i skonstruujmy nowe Ferrari. Wielkie dzięki, bo liczy się każda wpłata. Dołożę wszelkich starań, abyś nie żałował wydanego piątaka.
Zostań patronem
13 zł / miesiąc
patroni: 24
Niby 13 jest pechowa, ale ta akurat da ci możliwość współtworzenia kanału. W jaki sposób? Zostaniesz zaproszony do zamkniętej grupy na Facebooku i tam razem z innymi wspierającymi przy pomocą sondy będziesz wybierać następne tematy odcinków z topowych serii.
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 3
No to już będzie z 6 litrów benzyny :) dołączasz do grupy zamkniętej jak w progu 13, ale Twój wkład jest naprawdę ogromny
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 9
Uuu! Jest moc. 5 dych gwarantuje dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, w której Patroni mogą zadawać mi pytania o sprawy techniczne. W skrócie - jest to turbo wersja grupy “stuka i puka”.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
No no 20 litrów paliwa to nie źle , bardzo takim działaniem wspierasz kanał i przysługuje Ci wszystko jak poniżej jak i również specjalna Wlepa na samochód.
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
uuuu No to już grubo :) i bardzo jestem Ci wdzięczny również wbijaj na zamkniętą grupę patronów gdzię decydujemy o dalszych losach pewnych serii, jak i tutaj specjalna wlepa i smycz od nas dla Ciebie gratis :)
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
WOW 100 litrów paliwa w zamian za to specjalna grupa na FB dozgonne dzięki jak i wlepa smyczka i wejściówka na wybrane zawody GP drift masters .
Zostań patronem
1000 zł / miesiąc
patroni: 0
Wiem wiem Wysoko , albo grubo albo wcale :) , jeśli tu dotarłeś to już poza poniższymi to zapraszam na Plan nagraniowy jak i do poupalania swojego autka na torze w Gdańsku z nami :)
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Galeria mediów