Marek Brzeziński Polish Storm Chaser

W Patronite od 30.04.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1187

liczba Patronów: 1277

3 patronów
60 zł miesięcznie
1 995 zł łącznie

Regularne prognozy

500 zł

miesięcznie

12%

osiągnięto

440 zł

brakuje

Chociaż brzmi to absurdalnie dla kogoś, kto tego nie robił kwota 500zł miesięcznie jest kwotą wystarczającą bym był w stanie zagospodarować własne pomieszczenie, które spełniałoby rolę studia do nagrywek. Niestety poza materiałami w plenerze z serii #MeteoVlog trudno dziś o kawałek miejsca dla siebie.

Relacje live

1 000 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

940 zł

brakuje

Dzięki kwocie 1000zł miesięcznie dużo łatwiej jest mi zainwestować w transport i media by przekazywać wam w relacjach live z punktu 0, najważniejsze informacje, jak i ostrzeżenia meteorologiczne.

Krajowe Łowy

2 500 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

2 440 zł

brakuje

Wiem, że ten próg to znaczna poprzeczka nawet w połączeniu z własnymi finansami, ale niestety takie mamy czasy i realia. Kwota 2500 złotych jest kwotą pozwalającą podróżować po całym kraju za burzami, łapiąc najważniejsze momenty i najciekawsze ujęcia tam gdzie trzeba. Chociaż przypuszczam, że przy ekstremalnym sezonie i do tej kwoty bym musiał dołożyć :)

Aleja burz

5 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

4 940 zł

brakuje

Ten próg subskrypcyjny ustawiam póki co jako ostatni, ponieważ podróże za aktywnymi frontami i ekstremalnymi burzami do ościennych krajów takich jak Niemcy, Czechy, Słowacja, Ukraina, Białoruś, Litwa czy obwód Kaliningradzki uważam za ostateczność. Jeśli kiedykolwiek finanse mi na to pozwolą zostanę międzynarodowym łowcą burz, spełniając jedno z marzeń, dzięki któremu byłbym prawie spełniony.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni