Natalia Gebert

W Patronite od 05.10.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 184

Liczba Patronów: 290

Zostań Patronem
58 patronów
2 580 miesięcznie
2 580 łącznie

Oddycham pełną piersią

4 200 zł

miesięcznie

61%

osiągnięto

1 620 zł

brakuje

Tyle potrzebuję, żeby przeżyć miesiąc. Bez szaleństw, bez wyjazdów zagranicznych. Po prostu mieć gdzie mieszkać i mieć za co nakarmić kota i siebie czy kupić potrzebne nam obu lekarstwa. Dzięki Wam już nie muszę zarywać nocy nad chałturami, za które klienci płacą, kiedy chcą, ani spędzać wielu godzin na poszukiwaniu takich zleceń. Mogę się zająć tylko "moimi" rodzinami uchodźczymi. Mam czas na pisanie rzeczy poważnych, np. informacji o sytuacji ofiar przemocy domowej na Ukrainie albo zaplanowanie i przeprowadzenie zajęć wielokulturowych dla przedszkolaków.

Łapię oddech

1 200 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Mam połowę czynszu! Ufff. Teraz mogę przestać obgryzać paznokcie z nerwów i z większym spokojem zająć się codziennymi zadaniami, czyli na przykład rozmowami ze szkołą, do której niedawno trafiły uchodźcze dzieciaki albo szukaniem kogoś, kto chciałby opłacić zajęcia sportowe dla młodego, ale bardzo utalentowanego piłkarza.

Mogę oddychać

2 400 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Mój dach nad głową jest bezpieczny! Pracuję codziennie z osobami, dla których utrata własnego kąta jest rzeczywistym doświadczeniem, a nie tylko teoretyczną możliwością. Prawdę mówiąc, nigdy nie przypuszczałam, że sama mogę stanąć przed taką sytuacją. Dzięki Wam nie muszę. Nie umiem wyrazić jak bardzo to jest dla mnie ważne.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 25 zł
Dariusz Machnacki
Dariusz Machnacki
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 200 zł
Marta Brudny
Marta Brudny
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł