Avatar użytkownika

Dorota Pal

13
patronów
180 
miesięcznie
54 420 
łącznie
13
patronów
180 zł 54 420 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

15 zł miesięcznie
PAKIET PODSTAWOWY

Dostęp do wszystkich pakietów kart edukacyjnych dla dzieci przygotowanych przez mnie w danym miesiącu.

30 zł miesięcznie
PAKIET ROZSZERZONY

W ramach podziękowania za okazane wsparcie w pakiecie rozszerzonym oferuję:

-dostęp do tajnej grupy na Facebooku, w której życiu będę aktywnie uczestniczyć.

Co daje możliwość dołączenia do tej grupy?

-będziemy mogli wymieniać się doświadczeniem, wzajemnie inspirować i nawiązać relacje.

-osoby należące do tej grupy będą mogły zaproponować kolejne tematy lekcji z zakresu edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej na YouTube.

-osoby należące do tej grupy będą mogły zaproponować tematykę następnych pakietów kart edukacyjnych dla dzieci.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Dorota Pal w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Mam na imię Dorota, jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej, arteterapeutą i pracownikiem socjalnym. Uwielbiam swoją pracę i wykonuję ją z ogromną pasją. Stąd pomysł na założenie fanpega i konta na You tubie gdzie regularnie tworzę i dodaję filmy edukacyjne dla dzieci.

Mam na imię Dorota, jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej, arteterapeutą i pracownikiem socjalnym. Uwielbiam swoją pracę i wykonuję ją z ogromną pasją. Stąd pomysł na założenie fanpega i konta na You tubie gdzie regularnie tworzę i dodaję filmy edukacyjne dla dzieci. Głownie uczę dzieci niepełnosprawne intelektualnie, które wymagają ciągłego dostosowywania materiału edukacyjnego do ich potrzeb i możliwości. Dlatego do każdego filmu staram się tworzyć spersonalizowane karty pracy, tak aby zdobywanie nowych wiadomości było, jak najbardziej efektowne i przyjemne. Stawiając pierwsze kroki w nauczaniu, poszukiwałam odpowiedzi na wiele pytań i okazało się, że znalezienie ich wcale nie jest takie proste. Pomyślałam, że chętnie się podzielę zebranym do tej pory doświadczeniem i pomysłami z innymi nauczycielami i rodzicami. Przez ostatnie dwa miesiące pracy zdalnej nagrałam już kilka naście filmów i stworzyłam kilka pakietów kart edukacyjnych dla dzieci w różnym wieku. Wiele osób pisało do mnie, że chętnie przelej mi pieniądze za mój wkład pracy cytuję „na przysłowiową kawę”. Godziny spędzone przed komputerem spowodują, że będę mogła dalej się rozwijać i inwestować w coraz lepszy sprzęt np. do tworzenia swojej własnej grafiki. Dlatego postanowiłam założyć patronite dla takich osób, które potrzebują pomocy, pomysłów, inspiracji, a są chętne, aby wesprzeć moją pracę.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Dorota Pal już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
15 zł
Ewa Mlynek
Ewa Mlynek
15 zł
Monika Ciuruś
Monika Ciuruś
15 zł
Anonimowy patron
15 zł
Anna Sarnowska
Anna Sarnowska
15 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.