Dorota Pal

W Patronite od 21.05.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1104

Liczba Patronów: 676

Zostań Patronem
Kup na prezent
26 patronów
360 miesięcznie
52 740 łącznie
Mam na imię Dorota, jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej, arteterapeutą i pracownikiem socjalnym. Uwielbiam swoją pracę i wykonuję ją z ogromną pasją. Stąd pomysł na założenie fanpega i konta na You tubie gdzie regularnie tworzę i dodaję filmy edukacyjne dla dzieci.

O Autorze

Mam na imię Dorota, jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej, arteterapeutą i pracownikiem socjalnym. Uwielbiam swoją pracę i wykonuję ją z ogromną pasją. Stąd pomysł na założenie fanpega i konta na You tubie gdzie regularnie tworzę i dodaję filmy edukacyjne dla dzieci. Głownie uczę dzieci niepełnosprawne intelektualnie, które wymagają ciągłego dostosowywania materiału edukacyjnego do ich potrzeb i możliwości. Dlatego do każdego filmu staram się tworzyć spersonalizowane karty pracy, tak aby zdobywanie nowych wiadomości było, jak najbardziej efektowne i przyjemne. Stawiając pierwsze kroki w nauczaniu, poszukiwałam odpowiedzi na wiele pytań i okazało się, że znalezienie ich wcale nie jest takie proste. Pomyślałam, że chętnie się podzielę zebranym do tej pory doświadczeniem i pomysłami z innymi nauczycielami i rodzicami. Przez ostatnie dwa miesiące pracy zdalnej nagrałam już kilka naście filmów i stworzyłam kilka pakietów kart edukacyjnych dla dzieci w różnym wieku. Wiele osób pisało do mnie, że chętnie przelej mi pieniądze za mój wkład pracy cytuję „na przysłowiową kawę”. Godziny spędzone przed komputerem spowodują, że będę mogła dalej się rozwijać i inwestować w coraz lepszy sprzęt np. do tworzenia swojej własnej grafiki. Dlatego postanowiłam założyć patronite dla takich osób, które potrzebują pomocy, pomysłów, inspiracji, a są chętne, aby wesprzeć moją pracę.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika